Geweldig.quote:Op zaterdag 3 september 2005 21:14 schreef Erasmusch het volgende:
Eus heeft een keertje antwoord gehad
[..]
[..]
![]()
Is een geschikte kandidaat ja. Dat zie je zelfs aan dit mailtje terug aan Eus, hij blijft bezig met de club.quote:
Kan ie mooi ff 3 jaar ervaring opdoen en fouten maken bij Utrecht om in 2008 die kale te doen vergetenquote:
Sja. Je kan zien dat het bespreken van Feyenoord wel een beetje gevoelig wordt bij Gullitquote:Op zondag 4 september 2005 21:48 schreef rotskibo het volgende:
Ruud Gullit is zelfs een bezienswaardigheid in De Wedstrijden. Hij kan het maar niet uit zijn strot krijgen dat Feyenoord het onder Erwin Koeman geweldig doet en dat Patrick Paauwe een bruikbare speler is. Gullit blijft de door hem afgeserveerde Paauwe katjes geven en zwamt dat Dirk Kuijt, Romeo Castelen en Salomon Kalou dankzij hem intussen miljoenen waard zijn. En de doorgaans scherpe presentator laat hem uitrazen en herinnert de ex-trainer niet even aan alle onrust en miskopen tijdens zijn bewind bij Feyenoord. Wiens brood men eet, diens woord men spreekt.
Uit Derksen zijn column
Nu bezig dus.quote:Op maandag 5 september 2005 19:53 schreef Luni het volgende:
NAAST LODEWIJKS OOK VAN WONDEREN TE GAST IN VOETBAL INSITE
Kees van Wonderen is maandagavond te gast in het voetbalpraatprogramma Voetbal Insite. De ex-Feyenoorder schuift aan bij zijn voormalig ploeggenoot Patrick Lodewijks, de vaste gasten Wim Kieft en Johan Derksen en presentatrice Barbara Barend. Voetbal Insite op RTL 5 begint om 21:30 uur en wordt 's nachts om 01:05 uur herhaald.
Joh? Dan heeft ie duidelijk gefaaldquote:Op maandag 5 september 2005 22:25 schreef feyenoord-dude het volgende:
De Graaf slaagde er in De Kuip nooit in een basisplaats te veroveren. Hij kwam sinds zijn debuut op 25 januari 2005 slechts tot zes duels in de Eredivisie.
Gefeliciteerdquote:Op maandag 5 september 2005 22:25 schreef feyenoord-dude het volgende:
EXCLUSIEF - Edwin de Graaf mag alsnog weg bij Feyenoord. De 25-jarige middenvelder is de dupe van het aanblijven van Shinji Ono en mag worden verhuurd zodra de Japanse middenvelder speelklaar is.
Interesse is er voldoende voor De Graaf. Roda JC, Willem II, RKC Waalwijk, Sparta Rotterdam, RBC Roosendaal en ADO Den Haag hebben zich alle gemeld bij Feyenoord om hem in te lijven.
De Graaf slaagde er in De Kuip nooit in een basisplaats te veroveren. Hij kwam sinds zijn debuut op 25 januari 2005 slechts tot zes duels in de Eredivisie.
bron: vi.nl
Het is geen topspeler maar ik heb hem bij Feyenoord nog te weinig zien te spelen om te beoordelen of het een prutser is.quote:Op woensdag 7 september 2005 11:39 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
GefeliciteerdZelden zo'n prutser gezien in het feyenoord-shirt
* Kaap schakelt ajax stemmetje in:quote:Op woensdag 7 september 2005 12:41 schreef Erasmusch het volgende:
Lijkt me sterk dat de UEFA dispensatie gaat verlenen aan dat Rotterdamse tuig, Sowieso hadden ze maar wat eerder moeten beginnen met de papiertjes zoeken.
Pleur op joh. Ik moet geen F'noord fans die Ajax steunen. Nooit.quote:Op woensdag 7 september 2005 13:55 schreef Kaap het volgende:
[..]
* Kaap schakelt ajax stemmetje in:
jaaah, maar das alleen maar goed voor het nederlands voetbal dus je moet ons wel steunen
Dat is wederzijds, kutjoodquote:Op woensdag 7 september 2005 14:28 schreef Doc het volgende:
[..]
Pleur op joh. Ik moet geen F'noord fans die Ajax steunen. Nooit.
Daar kan je gerust op zijnquote:Op woensdag 7 september 2005 14:30 schreef feyenoord-dude het volgende:
[..]
Dat is wederzijds, kutjood
Lijkt mij een behoorlijk dilemma en ik hoop dat het nooit zo ver hoeft te komen.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:47 schreef feyenoord-dude het volgende:
Behalve als het in eigen belang isAls Ajax van PSV zou moeten winnen om Feyenoord kampioen te laten worden steun ik ze voor 1 keer
En Ajacieden die F'noord steunen ook niet - net zo min als Ajacieden die zeiken dat F'noord fans Ajax moeten steunen "in Europa" echte Ajacieden zijn.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:46 schreef Cart_man het volgende:
Feijenoorders die ajax steunen zijn geen Feijenoorders.
quote:JOHN OWOERI NU SPEELGERECHTIGD
Erwin Koeman kan komende zondag desgewenst een beroep doen op John Owoeri. De laatste formaliteiten en vergunningen zijn inmiddels in orde gemaakt, zodat de 18-jarige Nigeriaanse aanvaller vanaf nu uit kan komen voor de hoofdmacht van Feyenoord. Afgelopen maandag debuteerde Owoeri al voor Jong Feyenoord. Bij die gelegenheid maakte hij een goede indruk.
Owoeri zelf is blij dat hij nu eindelijk zijn kunsten mag vertonen in De Kuip, maar beseft ook dat hij voor een plek in de selectie zal moeten vechten. 'Ik weet dat wij erg veel goede spelers hebben en dat ik daar niet zo maar tussen zal staan. Maar ik ben geduldig. Mijn tijd zal vanzelf komen.'
Houwe zo graagquote:Op woensdag 7 september 2005 15:56 schreef Le-proffesseur het volgende:
Le prof zit zich te bedenken of er een reden te vinden is wanneer hij voor ajax zou kunnen zijn... maar ehuh nope.. kan zelfs geen sympathie opwekken voor die club!!
Op andere fora wordt je voor stumper uitgemaakt en vragen ze 'hoe oud ben je?' als je zegt dat Ajacieden niet voor Feyenoord in Europees verband zijn en andersom. Toevalligerwijs zijn dat wel altijd de (nep) Ajacieden die dat zeggen.quote:Op woensdag 7 september 2005 15:26 schreef Doc het volgende:
[..]
En Ajacieden die F'noord steunen ook niet - net zo min als Ajacieden die zeiken dat F'noord fans Ajax moeten steunen "in Europa" echte Ajacieden zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |