quote:Op woensdag 31 augustus 2005 08:46 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Dan komt ie ook weer eens onder de mensen
Gebak! Bier! Parrrtyyy!quote:
woeiquote:
* gniffeltquote:
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:25 schreef Toeps het volgende:
Zooo, alweer terug van mijn eerste introductie dag. Het middagprogramma bestond uit tegen elkaar Halflife spelen met de school als setting. Nee bedankt.
ijsvrij???quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:03 schreef RonaldV het volgende:
Cursus gecancelled (waarvan ik de eerte les vorige week miste). Reden:Het is te mooi weer!
Heb ik ook. Er is trouwens ergens in C&H een topic over Tsjernobyl geweest. Nog meer plaatjes en verhalen (!!) dus.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 09:11 schreef Auticia het volgende:. Nee joh. Maar ik vind het wel een indrukwekkende foto. Sowieso het hele spooksteden-fenomeen. Ik vond op het forum een post van iemand die in Prypyat foto's heeft gemaakt.
Hoezo mag je er niet in dan? Is het een cultuurhistorisch reservaat of zo?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 17:22 schreef ultra_ivo het volgende:
De raketjes zijn bijna op in de vrieskist op het werk...
Cheratte ken ik wel. Daar ben ik al heel vaak langs gefietst. Ik zoek ff op imageshack voor wat foto's van daar. Erin ben ik nog niet geweest. Maar dat moet te doen zijn, regelmatig zijn er groepjes van DPZ daar geweest. Maar denk wel dat dit allemaal illegaal is. Dus zo moet je je ook qua uitrusting gedragen, geen al te zware spullen, gewoon statief en gewone flitsers dus, geen generatoren en studiolampen zoals sommigen op DPZ wilden meenemen naar een soortgelijke lokatie. Je moet snel kunnen vertrekken als je ontdekt wordt.
Tering wat GAAF!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 17:56 schreef Auticia het volgende:Woeii!!
.
Dit kwam ik ook nog tegen. http://www.kei-bes.nl/04/index.htm
Heb je t kunnen vinden?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 18:07 schreef Shark.Bait het volgende:
geen ijsvogel te zien. En dan nog file gehad.. en ik ben meteen 2 tinten donkerder.
Wel een leuk dagje uit daarom.
Yup, dat zekerquote:Op woensdag 31 augustus 2005 18:13 schreef Dr_Flash het volgende:
Heb je t kunnen vinden?
Die kutkippen zijn gewoon veelste schuw.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 18:15 schreef Shark.Bait het volgende:
dat de mensen de ijsvogels wegjoegen door hun aanwezigheid
ik ook niet, maar ijsvogels vind ik erg mooi.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 18:37 schreef Dr_Flash het volgende:
dat wel ja, maar goed ik ben niet zo'n vogelaar
Hebben ze strand daar in "te dicht bij duitsland"???quote:Op woensdag 31 augustus 2005 19:28 schreef Subhuman het volgende:
Hoi!
* Sub is terug van een heerlijk dagje op het strand liggen!
En ik heb net gezellig gegeten op een terrasje in de stad.
Ahhh, die mooie, mooie zomer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |