Kan je mij toevoegen? Mijn ID is: 3197136quote:Op vrijdag 2 september 2005 14:25 schreef BMH het volgende:
Zondag 19:00 clanwar! Mensen die willen spelen kunnen zich op clanbase opgeven.
jij mag ook niet meedoenquote:Op zaterdag 3 september 2005 14:09 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
T lukt me maar niet om me aan te melden voor morgen ...![]()
ID = 4458559
als mij gevraagd wordt om iemand te kicken, kijk ik eerst naar de hoogste ping... die is de lul en ik kick max 3 mensen voor een member login moet kunnenquote:Op zaterdag 3 september 2005 16:10 schreef escape_nl het volgende:
Verder heb ik nog wat opmerkingen op het admin beleid.
Het kicken gaat een beetje te ruig volgens mij.
Afgelopen week werd ik er in het duits gevraagd op de server waarom er een bepaald persoon gekicked was. Er worden dus zomaar mensen gekicked zonder enige reden. Dat is dus niet de oplossing denk ik. Met het rcon programma kunnen mensen eerst een warning krijgen met een reden. Daarna kunnen ze gekicked worden
Daar krijjg je dus wel 10000 noobs voor terug.quote:Op zaterdag 3 september 2005 17:02 schreef jpjedi het volgende:
Terecht volgens mij aangezien het onze server is waar we voor betalen en dus zelf uitmaken welk team je speelt. Server zit meestal vol en er zijn tig duizenden bf2 spelers dus als ze boos zijn dan 10000 anderen voor hen... kan me niet boeien. Dickie werd gisteren wel drie keer over gegooid dus ik hoop dat hier snel wat aan gedaan wordt met de nieuwe tools/patch...
Wie gaat er van uit dat die gekickte geen noobs waren? Zelfs iets grotere kans dat ze het wel zijn aangezien er altijd vanaf onder aan de lijst (of op ping) gekicked wordt..Denk niet dat we zoveel echte vaste bezoekers hebben buiten de BOF! mensen en dat de gekickte spelers statistisch gezien qua niveau niet veel verschillen..maar ja dat is mijn indruk...quote:Op zaterdag 3 september 2005 17:24 schreef Droopie het volgende:
[..]
Daar krijjg je dus wel 10000 noobs voor terug.
En tuurlijk is het logisch dat je een keer iemand kickt
voor een plekje in een ander team. Maar dat doe je niet 3 keer,
naar mijn mening. En ook wij wel spawnkillen en zij niet, slaat
de plank mis.
Maarre vanavond weer knallen!!
Kicken voor een plekje in het andere team vind ik onzin. Hij heeft toen iets van 10 mensen gekicked. Goed jullie betalen ervoor, maar farmers hebben ook voor hun versie van BF2 betaald en ze doen niks wat niet wag het is immers EA/Dice die de fout hebben gemaakt om het toe te staan. Farmers verpesten het voor andere spelers. Nutteloos kicken is ook het speel plezier verpesten van andere spelers.quote:Op zaterdag 3 september 2005 17:02 schreef jpjedi het volgende:
FJD heeft hier ook al eens iets over gepost.. hij kickte mensen omdat hij overgezet was naar het ander team terwijl we lekker aan het knallen waren. Terecht volgens mij aangezien het onze server is waar we voor betalen en dus zelf uitmaken welk team je speelt. Server zit meestal vol en er zijn tig duizenden bf2 spelers dus als ze boos zijn dan 10000 anderen voor hen... kan me niet boeien. Dickie werd gisteren wel drie keer over gegooid dus ik hoop dat hier snel wat aan gedaan wordt met de nieuwe tools/patch...
Ik heb al eens gezien dat iemand met50 punten gekickt werd omdat ie 'lame'-speelde.quote:Op zaterdag 3 september 2005 17:28 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wie gaat er van uit dat die gekickte geen noobs waren? Zelfs iets grotere kans dat ze het wel zijn aangezien er altijd vanaf onder aan de lijst (of op ping) gekicked wordt..Denk niet dat we zoveel echte vaste bezoekers hebben buiten de BOF! mensen en dat de gekickte spelers statistisch gezien qua niveau niet veel verschillen..maar ja dat is mijn indruk...
zekers.. ben erbij vanavond !!
![]()
Moet je niet spelen voor je brigade..?
precies jedi en ik wilde diekie nieteens in ons team....quote:Op zaterdag 3 september 2005 17:58 schreef Suikermais het volgende:
Klopt dat ik gister in één ronde 3 keer automatisch wisselde van team. Maar er is gister dus niemand gekickt omdat ik in 't andere team wou zitten. shit happens zeg ik dan maar. Volgende keer beter..
Kicken alleen wanneer...iemand van Bof! op de server wil...spelers met een hoge ping... en spelers die zich asociaal gedragen.
haha lolquote:
Mee eens!quote:Op zaterdag 3 september 2005 17:58 schreef Suikermais het volgende:
Klopt dat ik gister in één ronde 3 keer automatisch wisselde van team. Maar er is gister dus niemand gekickt omdat ik in 't andere team wou zitten. shit happens zeg ik dan maar. Volgende keer beter..
Kicken alleen wanneer...iemand van Bof! op de server wil...spelers met een hoge ping... en spelers die zich asociaal gedragen.
Ik zou eerst maar eens wat lezen over bf2 op het net en op dit forum in oude delen...quote:Op zaterdag 3 september 2005 19:35 schreef Drumpie het volgende:
ik wil ook die medailles winnen, en dan staat er ga naar klassementspel en daar kan je die medailles vinden.
Eerste kruising links...rechtdoor...3e rechts...direct links..4e links...eerste huis aan de linkerkant. trap op..3e deur rechts..en daar op tafel......daar ligt ie !!!quote:Op zaterdag 3 september 2005 19:17 schreef Drumpie het volgende:
Waaar kan ik het klassementen spel vinden!!!
nee daar ligt de sleutel voor de 2e deur in mario 64 dsquote:Op zaterdag 3 september 2005 19:49 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Eerste kruising links...rechtdoor...3e rechts...direct links..4e links...eerste huis aan de linkerkant. trap op..3e deur rechts..en daar op tafel......daar ligt ie !!!![]()
Ik wil in de OPquote:Op zaterdag 3 september 2005 18:59 schreef jpjedi het volgende:
[..]
ja en??![]()
make your point..
@rudy:
1-5 10 euro erop![]()
goedplanquote:Op zondag 4 september 2005 00:48 schreef BMH het volgende:
Bubbelpapier!
Morgen war op onze clanserver. Kan iemand regelen dat de server op een password gaat?
fucking tank whore!quote:Op zondag 4 september 2005 00:01 schreef JMPoSTMaN het volgende:
DoMo Tours just got cancelled!
[[url=http://jm-postma.speedlinq.nl/03-09-2005/Small/03-09-2005%20Score%20List%20Small.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://jm-postma.speedlinq.nl/03-09-2005/Small/03-09-2005%20Top%20Players%20Small.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://jm-postma.speedlinq.nl/03-09-2005/Small/03-09-2005%20Top%20Scores%20Small.jpg]afbeelding][/url]
The only way to fight black hawk whores is with tank whores![]()
It's raining Black hawks halelua![]()
Ik ben ingame nog lastig gevallen door een paar gasten omdat die vonden dat ik aan het baserapen was, maar ik stond gewoon mijn eigen basis te verdedigen tegen de black hawk![]()
Volgende keer vlieg ik weer een keer mee, dan ownen we de hele map![]()
Ace was de commander dus ik kon van hem elke keer supplies krijgen zodat ik gerust kon wachten op een schot van di3ki3. Ik wist gewoon dat er iemand moest komen en dan verschijnt ineens dat kruisje in beeld gevolgd door een knal, snel kijken waar kwam het vandaan kanonskogel die kant op en boem.quote:Op zondag 4 september 2005 01:20 schreef jpjedi het volgende:
[..]
fucking tank whore!![]()
je opstelplaats was fenomenaal en respect voor je tankability![]()
We hadden dickie op je afgestuurd om je te pakken toe we wisten waar je stond...mocht niet baten![]()
Tis al een flop omdat er maar 5 mensen zich hebben aangemeld. Mij interreseert het niet meer, na maandag kan het spel de pot op.quote:Op zondag 4 september 2005 01:18 schreef jpjedi het volgende:
[..]
goedplan
maar eehh
voorbereiding??
kits?
taktiek?
etc etc?
deelnemers lijst hier ff publiceren enzo..
Anders wordt het weer een flop natuurlijk....
zeikerd....quote:Op zondag 4 september 2005 12:31 schreef BMH het volgende:
[..]
Tis al een flop omdat er maar 5 mensen zich hebben aangemeld. Mij interreseert het niet meer, na maandag kan het spel de pot op.
Stuur effe een mailtje rond, met 27 graden kan ik me voorstellen dat niet iedereen meer zoquote:Op zondag 4 september 2005 12:31 schreef BMH het volgende:
[..]
Tis al een flop omdat er maar 5 mensen zich hebben aangemeld. Mij interreseert het niet meer, na maandag kan het spel de pot op.
Zet mij maar ook op de lijst voor vanavond! ID = 4458559quote:Op zondag 4 september 2005 12:31 schreef BMH het volgende:
[..]
Tis al een flop omdat er maar 5 mensen zich hebben aangemeld. Mij interreseert het niet meer, na maandag kan het spel de pot op.
dat vind ik dus ookquote:Op zondag 4 september 2005 13:19 schreef jazza het volgende:
maar gasten, het gaat de meeste members niet om de wars... dat is meer iets wat je kan doen... bedenk nog even goed wat de basis van BoF is....
Ik kan je niet op de lijst van aanwezig zetten, dit zul je zelf moeten doen. Maar ik weet nu dat je komt, dus dat is het belangrijkste.quote:Op zondag 4 september 2005 13:28 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Zet mij maar ook op de lijst voor vanavond! ID = 4458559
quote:Op zondag 4 september 2005 14:45 schreef escape_nl het volgende:
IAR: 33 minutes as Commander
15000 Commander score
[afbeelding]
Die kreeg ik net, beter
En dan te bedenken dat er 10 deeltjes terug nog een korte discussie heeft gewoed over "wie mag er nu meedoen als we teveel aanmeldingen voor een war hebben"...quote:Op zondag 4 september 2005 13:35 schreef Sickert het volgende:
[..]
dat vind ik dus ook![]()
maar het is wel jammer dat mensen wel mee willen doen maar zich niet ff aanmelden @ clanbase
of zoals vorige keer zich aanmelden en niet komen (naja jedi had gezegd dat ie niet kon)
ik vind vrijblijvend ook het beste
quote:Op zondag 4 september 2005 15:13 schreef Frenkyboy het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat er 10 deeltjes terug nog een korte discussie heeft gewoed over "wie mag er nu meedoen als we teveel aanmeldingen voor een war hebben"...![]()
quote:Op zondag 4 september 2005 14:45 schreef escape_nl het volgende:
IAR: 33 minutes as Commander
15000 Commander score
[afbeelding]
Die kreeg ik net, beter
weet er notabene iemand hoe die warserver van ons werkt? En de clanbase regels qua wars?quote:Op zondag 4 september 2005 15:30 schreef jpjedi het volgende:
Gaan we op de FoD server of op onze warserver van i3D??
de match is vandaagquote:Op zondag 4 september 2005 17:23 schreef PirE het volgende:
Ik heb al 2 weken niet gespeeld, maar misschien ben ik morgen op tijd thuis en dat kan ik wel meedoen. Ik kan niets garanderen.
Aha en om 19:00 dan ga ik meestal pas eten. Zal krap worden.quote:
ik ben voorstander van twee squads.. we hebben bij volledige bezetting 7 man (8 - 1 commander).. dat wordt dus in mijn visie:quote:Op zondag 4 september 2005 15:30 schreef jpjedi het volgende:
Sorry hoor BMH maar ik moet dit even kwijt:
-Geen voorbereiding
-Nagenoeg geen bekendheid aan gegeven hier
-Geen leuk verhaaltje hier gepost om iedereen over de streep te halen
-Mailing opzetten?
-Geen mooie tactiek of (TS) planning (dat is toch waar de war mensen echt behoefte aan hebben is hier gebleken)
Kan je ook niet klagen dat er geen animo is. De helft weet het niet eens hier volgens mij...
No offence maar denk dat dit de reden is.... Eerst even hand in eigen boezem steken....
Dus nu de draad even oppakken:
Deelnemers:
BMH
Sickert
Jafarx
Jedi
Johan
??
(topcluppie trouwens![]()
(kan nu even niet in clanbase, ben niet thuis dus even aanvullen)
2 klein squads voor meer beweeglijkheid en mogelijkheden?
Wie gaat er commanderen? Sickert?
Wie welke kits??
Barst maar los we hebben nog een paar uur...
Start tijd half 7 op TS??
Gaan we op de FoD server of op onze warserver van i3D??
quote:Op zondag 4 september 2005 17:33 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
ik ben voorstander van twee squads.. we hebben bij volledige bezetting 7 man (8 - 1 commander).. dat wordt dus in mijn visie:
1 squad met 4 man waarvan
1x medic (waarschijnlijk de squadleader.. deze moet in leven blijven)
1x spec ops (c4 is altijd handig.. voor tanks.. voor artillery op te blazen etc),
1x support (niks zo irritant als zonder ammo komen te zitten en je bent als spec ops zo door je C4 heen)
1x (antitank/assault). Anti-tank heb je in t algemeen alleen nodig als je armor support onvoldoende is en assault is handig voor t betere hakwerk.
Squad 2 wat 3 man over heeft zou er als volgt uit kunnen zien:
2x Engineer (Squadleader in tank en eentje in APC even uitgaand van de beschikbare armor in karkand. Weet niet hoeveel armor er beschikbaar is in oman?)
1x support (mocht de APC en of tank out of ammo raken en als er eventueel wat spec ops opzij moeten worden geschoten).
maar goed dit is mijn visie.
en wie deze posities in zou moeten vullen.. ik zeg dan maar altijd zet de mensen die t beste uit de voeten kunnen met een bepaalde kit op die plek. (wel onthouden dat de global unlocks niet beschikbaar zijn en we vastzitten aan de stock wapens)
Ik ben hier niet van het promo team. De war werd 12 aug aangekondigd op het Fok forum, clanbase & de clan site. De friendly war van afgelopen maandag was dus de training, maar omdat de helft niet kwam opdagen vond ik herhaling van de training nutteloos.quote:Op zondag 4 september 2005 15:30 schreef jpjedi het volgende:
Sorry hoor BMH maar ik moet dit even kwijt:
-Geen voorbereiding
-Nagenoeg geen bekendheid aan gegeven hier
-Geen leuk verhaaltje hier gepost om iedereen over de streep te halen
-Mailing opzetten?
-Geen mooie tactiek of (TS) planning (dat is toch waar de war mensen echt behoefte aan hebben is hier gebleken)
Kan je ook niet klagen dat er geen animo is. De helft weet het niet eens hier volgens mij...
No offence maar denk dat dit de reden is.... Eerst even hand in eigen boezem steken....
Dus nu de draad even oppakken:
Deelnemers:
BMH
Sickert
Jafarx
Jedi
Johan
??
(topcluppie trouwens![]()
(kan nu even niet in clanbase, ben niet thuis dus even aanvullen)
2 klein squads voor meer beweeglijkheid en mogelijkheden?
Wie gaat er commanderen? Sickert?
Wie welke kits??
Barst maar los we hebben nog een paar uur...
Start tijd half 7 op TS??
Gaan we op de FoD server of op onze warserver van i3D??
De onze (zoals in de forum post, clanbase & fok forum aangeven staat).quote:Gaan we op de FoD server of op onze warserver van i3D??
Ik ga alvast invullen...quote:Op zondag 4 september 2005 17:33 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
ik ben voorstander van twee squads.. we hebben bij volledige bezetting 7 man (8 - 1 commander).. dat wordt dus in mijn visie:
1 squad met 4 man waarvan
1x medic (waarschijnlijk de squadleader.. deze moet in leven blijven)
1x spec ops (c4 is altijd handig.. voor tanks.. voor artillery op te blazen etc),
1x support (niks zo irritant als zonder ammo komen te zitten en je bent als spec ops zo door je C4 heen)
1x (antitank/assault). Anti-tank heb je in t algemeen alleen nodig als je armor support onvoldoende is en assault is handig voor t betere hakwerk.
Squad 2 wat 3 man over heeft zou er als volgt uit kunnen zien:
2x Engineer (Squadleader in tank en eentje in APC even uitgaand van de beschikbare armor in karkand. Weet niet hoeveel armor er beschikbaar is in oman?)
1x support (mocht de APC en of tank out of ammo raken en als er eventueel wat spec ops opzij moeten worden geschoten).
maar goed dit is mijn visie.
en wie deze posities in zou moeten vullen.. ik zeg dan maar altijd zet de mensen die t beste uit de voeten kunnen met een bepaalde kit op die plek.
Kreeg ik in m'n mail.quote:Hello there
I am Ghostface from ETBF. For tonights match:
ETBF vs Band of Fokkers
18:00 GMT - 19:00 CET
Strike at Karkand = 3 rounds
Gulf of Oman = 3 rounds
Commander Allowed.
8 vs 8
Our Server 85.236.101.64:16767
Password = clanwar
Our IRC channel is #ETBF.clan
Is toch hun map op onze server en onze map op hun server? Zo was het tenminste toen ik nog Ladder wars speelde op Clanbase (x jaar terug)quote:
Stoja doe je mee?quote:Op zondag 4 september 2005 18:15 schreef PirE het volgende:
[..]
Is toch hun map op onze server en onze map op hun server? Zo was het tenminste toen ik nog Ladder wars speelde op Clanbase (x jaar terug)
Nee, alle maps op 1 server. Voorkomt een hoop ge-ouwehoer.quote:Op zondag 4 september 2005 18:15 schreef PirE het volgende:
[..]
Is toch hun map op onze server en onze map op hun server? Zo was het tenminste toen ik nog Ladder wars speelde op Clanbase (x jaar terug)
Ben nu eten aan het klaarmaken, is rond 8:38 klaar dan nog opeten (10 minuten werk) ofzo. Het zou dus moeten lukken.quote:
neem je je bordje mee naar je pcquote:Op zondag 4 september 2005 18:22 schreef PirE het volgende:
[..]
Ben nu eten aan het klaarmaken, is rond 8:38 klaar dan nog opeten (10 minuten werk) ofzo. Het zou dus moeten lukken.
Ik kan niks andersquote:Op zondag 4 september 2005 18:24 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
neem je je bordje mee naar je pcik neem aan dat jij graag in een tank of APC wilt rijden?
zet je bordje naast je pc neerquote:Op zondag 4 september 2005 18:25 schreef -Raffie- het volgende:
Ik ben er niet moet nu nog eten ben dus pas 19:15 klaar ofzo
ja idd!quote:Op zondag 4 september 2005 18:27 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
zet je bordje naast je pc neer
Samen tanken/apc-enquote:
midden in een war aan komen kakken gaat niet werken :|quote:Op zondag 4 september 2005 18:35 schreef i-spy24 het volgende:
* DING * Middag tuig![]()
[afbeelding]![]()
nee, er komt geen grootse aankondigingalleen dat ik weer bij zal zijn na een lange tijd
van afwezigheid.
Denk zo +/- 19:30 uur om server 85.236.101.64?
laters!
De cake moeten jullie zelf voor zorgen. 18:50 bevolken we de server.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |