Nu we toch zover zijn, bied je me geen drankje aanquote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:44 schreef pur33 het volgende:
Heb je een vuurtje voor me...?
En ook misschien een peuk?
Idd: Wil je nog wat te drinken? - Ja ik lust wel een wijntje.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:47 schreef DaYwALKuR het volgende:
[..]
Nu we toch zover zijn, bied je me geen drankje aan
Swaffelen?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:48 schreef method21 het volgende:
Ik besluip ze heel zachtjes van achter, mep ze daarna met een knuppel op de kop en sleep ze aan de ahren mee naar huis.
en als ze leuk/spontaan is gaat ze vragen wat voor schommel en heb je de opening (in het gesprekquote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:44 schreef BoomSmurf het volgende:
Als ze aan de bar staat "Als jij mij een bietje geeft, bouw ik voor jou een keiii gave schommel!"
oehquote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:15 schreef Taproot het volgende:
Met dit mooie weer is deze mooie openingszin wel van toepassing:
Is it hot in here or is it just you?Mss probeer ik hem vanmiddag eens uit als ik een beetje een lieve meid zie
![]()
Niet doen ! dat is echt voor level 2 undead scourge's !!!!!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 13:15 schreef Taproot het volgende:
Met dit mooie weer is deze mooie openingszin wel van toepassing:
Is it hot in here or is it just you?Mss probeer ik hem vanmiddag eens uit als ik een beetje een lieve meid zie
![]()
Het gaat om het vervolgquote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:47 schreef Gershom het volgende:
Openingszinnen zijn slecht! Oogcontact is het best!
als je niks benaderd dan, dan nietquote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:49 schreef Gershom het volgende:
Bedoel je dat je met oogcontact geen gevolg hebt?
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:08 schreef r4uz het volgende:
Hoi!
Ik heb een opening en jij hebt zin.. euh... nee! Tis anders wacht ff!
![]()
![]()
staren is cool.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:31 schreef Jett het volgende:
ik haat mensen die de hele tijd staren. dat is gewoon vervelend
Ben gekke Henkie niet om dit hele topic door te lezen met slechte zinnen en situatieschetsen.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:18 schreef freiss het volgende:
[..]
![]()
Alleen de goede versie is al hier genoemd.
Ctrl - F naar je eigen zin kan ook.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:50 schreef r4uz het volgende:
[..]
Ben gekke Henkie niet om dit hele topic door te lezen met slechte zinnen en situatieschetsen.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |