nee nee, ik moest heel even boos doen om over te gaan in lachen.... vervolgens te janken om te eindigen met de slappe lach !quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:30 schreef coz het volgende:kom eens uit die tuin , of uit het zwembad .. duik lekker achter de pc ..ouwehoer eens mee ..
tis zo stil hier ....
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:30 schreef Electro-Worm het volgende:
terug uit de stad. Ik dacht niet aan mooie meisjes die ook in de stad waren want dat hoef ik pas morgen te doen als ik in mijn klas ben
.
Ik helemaal happy.
Net in mcdonalds zag ik 2 meisjes die naast ons zaten en die hadden het over *meisjes dingen* zoals jongens enzo... Het probleem is dat ik half doof ben en dat ik de helft niet kon horen :S... Balen voor mij duss. En dan hoor ik ze eindelijk en dan gaan ze weg
.
Ik snap echt geen ene hol van meisjes...
Nee want toen stond jij om friet te vragen!!!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:37 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Jeeeezzzzzzz, heb die meisjes niet eens gezien!!!!!
reeds gedaan, mijnheer.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:43 schreef BaajGuardian het volgende:
ga naar mijn topic en me dan beterschap wenzen enzo ....ik kan het nu gebriuken
Aye, kom op, hij voelt zich echt heel erg klote.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:22 schreef Enyalius het volgende:
heeh zodra er eisen gesteld gaan worden ga ik automatisch de andere kant op
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:16 schreef Enyalius het volgende:
mensen opvrolijken is niet mijn sterkste punt
heb wel een poging gewaagd
*fluistert terug*quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:20 schreef Enyalius het volgende:
* Enyalius fluisterd
hey tussen jouw en mij...ik heb het niet zo op mensen
laat ze liever vallen dan dat ik ze overeind help
dat lief en behulpzaam zijn is zooooo flower power tijd. doe ik niet meer aan mee
healing kan de kast in. ik ga zoveel mogelijk ongedaan maken. 3e oog sloten en niks meer ervaren en doen. mijn gaves gaan samen met de healing de kast in.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:25 schreef nokwanda het volgende:
[..]
*fluistert terug*
da´s heel vervelend voor je, maar ontken je daarmee niet een deel van jezelf. Heb je namelijk ook over healing horen spreken.
*spreekt weer luid en duidelijk*
Dan maar flower power. Ben toch wel blij een beetje positieve energie de ether in te kunnen sturen ipv negatieve, ook al valt de mensheid soms tegen. Mijn ogen zijn niet gesloten voor wat mooi is.
prima wat jij wilt. ga maar lekker elders flamen nuquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:27 schreef BaajGuardian het volgende:
het ziekenhuis kijkt niet of er juiste hoeveelheden in het lichaam zitten , een bloedonderzoek is geconcentreert op bepaalde stoffen die bekend staan om aanwezig te zijn bij bepaalde aandoeningen , godallemachtig vent je weet dus echt niet waar je over praat , en dan mij nog hond noemen ook
snap ik ook meteen waarom ze jou van irc afkickten toen , bah
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:30 schreef Electro-Worm het volgende:
Ik snap echt geen ene hol van meisjes...
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:32 schreef UncleScorp het volgende:
vanop het werk telt niet mee zeker ?
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:34 schreef Enyalius het volgende:
nog niet. hij moet er eerst 1 goed en ruw nemen
Baaj niet hier aubquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:34 schreef BaajGuardian het volgende:
ooit zal die dag komen...en wat zal nok dan haar handen vol hebben met die kleinkinderenquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:36 schreef coz het volgende:
[..]... ja en daarom stond er ook een
voor
!
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:33 schreef coz het volgende:
[..]ah ..nou mag je jezelf een man noemen
dat zal een mooie dag zijn. Ben niet echtJJ de Bom, de Kindervriend (oud kinderprogramma, voor de jonkies onder ons) maar wat van mezelf is valt onder mijn leeuwinne-bescherming. Van MIJ!!!!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:38 schreef Enyalius het volgende:
[..]
ooit zal die dag komen...en wat zal nok dan haar handen vol hebben met die kleinkinderen
Hij is geen l*lquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:34 schreef BaajGuardian het volgende:
echt jammer dat je niet iemand door de monitor heen kan rukken en een paar goeie meppen kan verkopen voor lack aan empathie en verstand.
volslagen idioot dit...begrijp ook meteen waarom mensen truth als onz aanzien met zon lul als jij Enyalius
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:37 schreef Enyalius het volgende:
[geleegd na advies coz]
Baaj heeft echt pijn en is daardoor niet helemaal zichzelf. Dat kan Baaj zelf ook even niet veranderen. Als hij minder pijn heeft ziet ie dingen hopelijk weer anders. Maar pijn kan dat met je doen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:48 schreef Electro-Worm het volgende:
[..]
Hij is geen l*l.
En waarom persé hier ruzzien ?
Kan enya daar zelf iets aan doen omdat hij nou eenmaal zo is ?
Niemand kan dat veranderen dat hij zo is alleen hijzelf en dat wilt ie niet dus moet je er maar mee leven.
psMam wordt niet boos voor wat ik heb geschreven
quote:
De Cabo pimp groep uit Rotterdaam..... Vorige week(?) een paar jochies die zich zo noemden die jonge meisjes verkrachtten veroordeeld tot jeugddetentie en speciale lessen om wat respect te leren.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:49 schreef coz het volgende:
nokwoordaboek pakt
uhm... enige waar ik ff niet uit kom nog is het cabo
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:49 schreef coz het volgende:
nokwoordaboek
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:58 schreef Enyalius het volgende:
ruzie waar?
ik wil wel mee doen mits het een goeie is
Is daar een film van dan?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:09 schreef Enyalius het volgende:ok ik ga Hitchikers guide through the galaxy kijken dan
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:56 schreef nokwanda het volgende:
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:09 schreef coz het volgende:
soms denk ik wel eens , er zou een gelocked "[centraal] negatieve energie" topic in tru moeten zijn waar al die ruzies automatisch naar toe geschoven worden .. pffft ..heb je de feedback ook weer gewoon voor normale feedback .. volgens mij is 3/4 geviswijf ..en waar gaat het nou allemaal over
nergens .. .lettertjes op het internet die de ene serieuzer neemt dan de ander en er meer energie aan wil verspillen .. nou mij niet gezien ..
ik praat al een tijd met baaj en ben het soms met hem eens en soms oneens (zou anders ook een saai discussieplatform zijn he) .. het is een bekend gegeven bij de mods, neem ik aan (iig in truth) dat Baaj snel geiriteerd kan zijn en dan behoorlijk sterke taal gaat bezigen .. en ik wil hier ook geen kant trekken , het goed of afkeuren.. maar gewoon even preventief opmerken de discussie is hier gesloten.. punt .. zet hem elders voort
ennu Baajbeterschap
0
Jaaaaahhhh, mijn appeltaart komt bijna uit de ovenquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:13 schreef coz het volgende:
[..]oh
.. .. zullen we maar weer met iets vrolijks verder gaan
jup .. zo'n blockbuster is er laatst van gemaakt ..volgens mij komt ie binnenkort in nederland of draait sinds kort in de bios ( * coz ignorant soms terwijl ik deze film eigenlijk best wil zien in de biosquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:12 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Is daar een film van dan?
Ow..... ik ben op dat gebied hopeloos.![]()
Volgens mij moet ik dat boek toch echt es lezen. Het lijkt wel een hiaat in mijn ontwikkeling te worden, iedereen refereert eraan en ik ben totally obliviant.
Zal ik maar eerst de film gaan zien en daarna het boek es een keer lezen. Als ik het andersom doe erger ik me waarschijnlijk aan de film.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:16 schreef coz het volgende:
[..]
jup .. zo'n blockbuster is er laatst van gemaakt ..volgens mij komt ie binnenkort in nederland of draait sinds kort in de bios ( * coz ignorant soms terwijl ik deze film eigenlijk best wil zien in de bios)
ik heb trouwens wel het originele hoorspel ...
ik zal het gemompel weglaten![]()
![]()
. .
Ik ga een *,mompel* voor jóuw eigen gebruik enzo branden...quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:19 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Zal ik maar eerst de film gaan zien en daarna het boek es een keer lezen. Als ik het andersom doe erger ik me waarschijnlijk aan de film.
Van Terry Pratchet, toch?
gemompeld... voordat er een smurf langskomt....quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:33 schreef coz het volgende:
ofterwijl .. mompel dat eens weg voordat een mod het ziet!
ik weet niet, is er voetbal dan op een doordeweekse dag ?quote:
Ik weet niks van de buitenwereld.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:08 schreef Mirage het volgende:
ik weet niet, is er voetbal dan op een doordeweekse dag ?
quote:
Ook een fantasy schrijver met humoristische boeken. Wel een betere schrijver imho.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:45 schreef nokwanda het volgende:
Kun je nagaan wat een cultuurbarbaar ik ben. Waarom dacht ik aan Terry Pratchet? Heb ik wel eens iets van gezien in verband met......?
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:23 schreef Mirage het volgende:
[..]
Ik ga een *,mompel* voor jóuw eigen gebruik enzo branden...
Oversight *mompel mompel*.
Een heel mooi gesproken versie van het boek.
De humor komt zo nog beter over.
*mompel.... *
ben ooit wel begonnen aan een van de discworld thingies maar kwam er op de een of andere manier niet helemaal in. terwijl het toch eigenlijk wel mijn humor is. Snap zelf niet waarom eigenlijk. Maar heb het boekje thuis dus ooit zal ik nog wel een poging wagen. Als ik er dan wel echt in kom heeft het wel het potentieel van een gevaarlijke verslaving.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:49 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Ook een fantasy schrijver met humoristische boeken. Wel een betere schrijver imho.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |