quote:Lasse Nilsson, donderdag tegen Banik Ostrava goed op dreef, start op links en de spitspositie is zo goed als zeker voor Bruggink
SC H'veen gaat de playoffs wel halen hoor.quote:Op zondag 2 oktober 2005 21:18 schreef SCH het volgende:
Je had me wel even kunnen vertellen wie die gast met die moeilijke naam is, die voor ons scoorde Max.
Maar het vertoonde spel, voorzover fokkin Talpa het ons gunde er iets wezenlijks van te zien, doet me toch wel hoopvol stemmen. Het kantelmoment is aanstaande
Wat een prachtige gestileerde zinquote:Op zondag 2 oktober 2005 21:23 schreef MaxPower het volgende:
Klopt er werd geheel niet onaardig gespeeld.
Kwam die gewoon langsfietsen of hebben we die al wat langer?quote:Die gast was Niklas Tarvajarvi
Net gekocht inderdaad, moet even rijpen in het tweede, maar kan nu al als breekijzer gebruikt worden.quote:Op zondag 2 oktober 2005 21:29 schreef SCH het volgende:
Kwam die gewoon langsfietsen of hebben we die al wat langer?
quote:C Heerenveen heeft de Finse aanvaller Niklas Tarvajarvi overgenomen van Mypa-Myllykosken Pallo. De 22-jarige international tekent bij de Friese club een contract voor tot medio 2007.
Heerenveen kan Tarvajarvi niet inzetten in de UEFA Cup-wedstrijden, want de Fin speelde dit seizoen al Europese wedstrijden voor zijn oude club.
Ze kwamen niet maar stuurden een zwarte met wit haarquote:Op maandag 3 oktober 2005 15:07 schreef Dylan Dog het volgende:
Hoe was PSV?
Ik heb het over het elftal, niet over het publiek.quote:Op maandag 3 oktober 2005 16:39 schreef MasterMido het volgende:
PSV publiek was tot nu toet het stitste uitpubliek van dit seizoen.
Hij viel ook al in tegen NEC, ik meen ook zo'n 10 minuten voor tijd. Hij heeft wel iets weg (qua koppie dan) van Allback.quote:Op zondag 2 oktober 2005 21:29 schreef SCH het volgende:
Kwam die gewoon langsfietsen of hebben we die al wat langer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |