Nope, dat ben ik niet . . .quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:14 schreef Mr-Coffee het volgende:
Ff offtopic vraagje.
Ben jij niet dezelfde Thunderchild als op het WOTWOnline forum??
Zo ja, Stormdragon666![]()
Oki, dacht ,t ff.quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:24 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Nope, dat ben ik niet . . .
Nee, ook niet. Ze is geboren in Indonesië en met het leren van Nederlands is ze bijna al haar Engels vergeten.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:21 schreef ThunderChild het volgende:
Maar kan ze het lezen ?? Indien wel, dan zou je gewoon de Engelse (of Duitste of Franse) ondertiteling eronder kunnen plakken . . .
Ik weet het, verder dan aflevering vijf is ze dan ook nooit gekomenquote:Er zijn wel een paar versies te krijgen, maar zijn allemaal gebaseerd op de TV-rips en die zijn niet echt acuraat wat betreft de vertaling en snelheid . . .![]()
Je zou natuurlijk kunnen zoeken naar een Indonesische vertaling . . .quote:Op zaterdag 3 september 2005 16:48 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Nee, ook niet. Ze is geboren in Indonesië en met het leren van Nederlands is ze bijna al haar Engels vergeten.
Heheh, ja, dat is ook een idee, dat zou ze helemaal geweldig vinden denk ikquote:Op zaterdag 3 september 2005 16:58 schreef ThunderChild het volgende:
Je zou natuurlijk kunnen zoeken naar een Indonesische vertaling . . .
Of het te krijgen is, dat weet ik niet maar je zou eens kunnen kijken . . .quote:Op zaterdag 3 september 2005 20:37 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Heheh, ja, dat is ook een idee, dat zou ze helemaal geweldig vinden denk ik![]()
Tja, dan zal je zelf moeten vertalen of je vrouw weer Engels leren . . .quote:Op zaterdag 3 september 2005 21:50 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Niks kunnen vinden, maar dat was ook niet waarschijnlijk, in zo'n arm land zullen niet veel mensen een breedbandverbinding hebben denk ik.
Don't tell me . . .quote:Op zondag 4 september 2005 11:06 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Wel waardeloos zeg zo'n weekend zonder nieuwe Galactica aflevering.
Aflevering zes van de eerste serie, een uur gedaan over iets van tien minuten van de afleveringquote:Op zondag 4 september 2005 11:11 schreef ThunderChild het volgende:
Don't tell me . . .![]()
Welke was je trouwens aan het subben ??
Ik heb 'm al binnen . . .quote:Op zaterdag 10 september 2005 18:33 schreef Wuder het volgende:
Klote Bittorrent.. download maar met 2 kB/sec ...![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.opgezegd@fok.nl
Deze is ietsjes beter:quote:Op zondag 11 september 2005 13:17 schreef FoXje het volgende:
Hier nog een plaatje van Pegasus
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
Nee hoor, nog steeds dezelfde. Ik denk ook niet dat karakters 'vervangen' gaan worden zoals het geval is bij de soaps . . .quote:Op woensdag 14 september 2005 19:13 schreef Zhenar het volgende:
Ik heb de laatste tijd trouwens soms het idee dat Billy door iemand anders wordt gespeeld... maar dan weer niet. I'm confused!
Nee, dat leek mij ook al niets voor BSG. Dan zal Billy wel wat vadsiger zijn geworden ofzo.quote:Op woensdag 14 september 2005 21:02 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Nee hoor, nog steeds dezelfde. Ik denk ook niet dat karakters 'vervangen' gaan worden zoals het geval is bij de soaps . . .
De rest van de vloot mag hun kleding laten wassen op de Galactica op voorwaarde dat ze supplies brengen.quote:Op donderdag 15 september 2005 08:31 schreef DarthNick het volgende:
Een wasserij voor kleding bedoel ik.
Ik zie de Chief er nog wel voor aan.quote:Op donderdag 15 september 2005 19:06 schreef DarthNick het volgende:
Iedereen zwicht, want wie wil er nu jaren in dezelfde onderbroek rondhuppelen
Hoeveel was je ervoor kwijt ??quote:Op vrijdag 16 september 2005 19:11 schreef Kugari-Ken het volgende:
ik heb zojuist het eerste seizoen gekocht via www.play.com
Ik had al een plaatje gezien van die shot met "Replaced by CGI. Please help.", maar wist niet dat dat onderdeel was van een filmpje.quote:Op vrijdag 16 september 2005 16:04 schreef FoXje het volgende:
Dit filmpje is echt hilarisch!
http://www.colonialfleets(...)ar_space-channel.avi
28,99quote:Op vrijdag 16 september 2005 20:15 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Hoeveel was je ervoor kwijt ??
In euro's ?? Valt mee dan, dacht dat het hoger zou zijn . . .quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:30 schreef Kugari-Ken het volgende:
28,99
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |