Jawel, dat is het wel.quote:
oh.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Jawel, dat is het wel.
Als het niet normaal kan, dan maar niet hoor! De slowchat is er voor jullie, niet voor ons.
Dus willen jullie hem behouden, zorg dan ook dat het een béétje inhoud heeft!
het was maar een grapjequote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef Jaco90 het volgende:
[..]
1 grappen topique en we krijgen gelijk commentaar.![]()
Lekker plastic.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef Jett het volgende:
[..]
die bij de wc? die zijn lekkerik neem altijd dat bord waarop ze liggen mee.
inhoud is voor iedereen andersquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Jawel, dat is het wel.
Als het niet normaal kan, dan maar niet hoor! De slowchat is er voor jullie, niet voor ons.
Dus willen jullie hem behouden, zorg dan ook dat het een béétje inhoud heeft!
Zwerverquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef Jett het volgende:
[..]
die bij de wc? die zijn lekkerik neem altijd dat bord waarop ze liggen mee.
ja samen met de snoepjes hoor. en dan van boven the main hall naar mensen gooienquote:
vond ik wel opvallend! (shockeer ik hier niemand mee ??quote:UTRECHT - De schrijver van een boek waarin wordt beweerd dat Jezus homo is, eist 1500 euro voor elke dag dat twee regionale omroepen blijven weigeren een reclamespotje voor zijn boek uit te zenden. De televisiezenders RTV Utrecht en RTV West houden echter voet bij stuk.
Dat bleek gistermiddag in Utrecht tijdens een kort geding, aangespannen door schrijver Walter Kamp. In oktober kwam zijn ,,erotische thriller'' Judas uit, waarin hij met honderdvijftig verwijzingen naar de vier evangeliën probeert te bewijzen dat Jezus homoseksueel is. De auteur leidt dat onder meer af uit de woorden van Jezus, die Johannes 'beminde' noemt. De kruiswoorden uit het Johannesevangelie (,,Vrouw zie, uw zoon - Zoon, zie uw moeder'') vat de auteur op als een verkapt homohuwelijk.
Via een televisiespotje op diverse regionale zenders wil Kamp zijn boek aan de man brengen. Het spotje trekt de aandacht met de vragen waar de homohaat onder christenen vandaan komt, of Jezus homo was en of Christus een minnaar had. ,,Onnodig kwetsend voor een deel van de kijkers'', oordelen beide zenders onafhankelijk van elkaar. RTV Utrecht schat dat vooral kijkers in het oosten van de provincie, zoals Veenendaal en Amersfoort moeite met het spotje zullen hebben. RTV West wil met name rekening houden met kijkers in de kustplaatsen in Zuid-Holland, zoals Katwijk.
Jullie posten toch ook mee.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Jawel, dat is het wel.
Als het niet normaal kan, dan maar niet hoor! De slowchat is er voor jullie, niet voor ons.
Dus willen jullie hem behouden, zorg dan ook dat het een béétje inhoud heeft!
Gatver eet jij die dingen zijn fucking ranzigquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:40 schreef Jett het volgende:
[..]
die bij de wc? die zijn lekkerik neem altijd dat bord waarop ze liggen mee.
Je hebt niks gemist.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef McFarmer het volgende:
Tering, ben maar 1 weekje op vakantie met mn vriendin, kom terug en er zijn al bijna 150 slowchat topics
+ 1 bagger SC die gesloten is. Hoi verder! hoe wassut?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef McFarmer het volgende:
Tering, ben maar 1 weekje op vakantie met mn vriendin, kom terug en er zijn al bijna 150 slowchat topics
OWNED!quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef Svensational het volgende:
[..]
Jullie posten toch ook mee..
man als ik dronken ben eet ik alles.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:43 schreef BObNL het volgende:
[..]
Gatver eet jij die dingen zijn fucking ranzig![]()
verkapt ik-heb-een-vriendin-postquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef McFarmer het volgende:
Tering, ben maar 1 weekje op vakantie met mn vriendin, kom terug en er zijn al bijna 150 slowchat topics
Ja, maar zien jullie ons dingen als dit hier posten: PUB Slowchat #148 Kut Jimi .quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef Svensational het volgende:
[..]
Jullie posten toch ook mee..
Of je zegt gewoon dat die vervelende jongen je aanrande komen ze ook met zen 3e aanrennequote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef Jett het volgende:
[..]
ja samen met de snoepjes hoor. en dan van boven the main hall naar mensen gooien
komt er zo een dikke neger naar je toe of je daar even mee wilt stoppen.
heerlich![]()
daar is het toch SC voorquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:38 schreef Brechtje het volgende:
In de slowchat wordt er gewoon té veel gebaggert, dus als het zo door gaat en niemand een beetje normaal kan posten, dan kom er (met overleg) een tijdelijk slotje op de slowchat van PUB. Want zeg nou zelf, dit is toch niets? Berichten verwijderen heeft ook weinig zin want ze gaan gewoon door.
![]()
* Jaco90 schiet weer in de lach bij het bekijken van dat topic.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:44 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ja, maar zien jullie ons dingen als dit hier posten: PUB Slowchat #148 Kut Jimi .
Volgens mij bevatten mijn posts hier in de slowchat meestal meer dan 2 zinnige woorden.
Sorry.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:43 schreef Chriz2k het volgende:
Svensational, gelieve op te houden met het kopieren van mijn postgedrag.
Ik drink dan allesquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:43 schreef Jett het volgende:
[..]
man als ik dronken ben eet ik alles.
Ja, maar zeggen dat de Slowchat er alleen voor users is, is onzin. Voor je mod werd postte je toch ook gewoon hier meequote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:44 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ja, maar zien jullie ons dingen als dit hier posten: PUB Slowchat #148 Kut Jimi .
Volgens mij bevatten mijn posts hier in de slowchat meestal meer dan 2 zinnige woorden.
Whahahahahaquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:45 schreef Jett het volgende:
ik heb pizza. maar ik ruik hem niet. ik proef ook haast niet meer
ik haat verkouden zijn.
90 jarigen moeten bij de bingo zitten,quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:44 schreef Jaco90 het volgende:
[..]
* Jaco90 schiet weer in de lach bij het bekijken van dat topic.![]()
Pfieuw, daar kom ik goed vanaf.quote:
dus jij eet altijd alles?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:43 schreef Jett het volgende:
[..]
man als ik dronken ben eet ik alles.
Normaal had ik je wel eventjes opgezocht, jongeman.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:46 schreef Svensational het volgende:
[..]
Pfieuw, daar kom ik goed vanaf.
Kusje eropquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:45 schreef Jett het volgende:
ik heb pizza. maar ik ruik hem niet. ik proef ook haast niet meer
ik haat verkouden zijn.
ik neem altijd een AA-tje en een broodje kipcorn in ritueel.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:45 schreef BObNL het volgende:
[..]
Ik drink dan allesDie poffertjes daar kan je beter niet nemen
![]()
Ik hou wel van die soort verhalen. Als t lekker tegen het algemene denk beeld ingaatquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef Boeman het volgende:
[..]
vond ik wel opvallend! (shockeer ik hier niemand mee ??)
freiss, jongen!quote:
zoals ik al zei: IK BEN NIET NEGENTIG!quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:45 schreef Chanandler het volgende:
[..]
90 jarigen moeten bij de bingo zitten,![]()
Zeg knul, ik doe wel normaal hoor. Moet ik je anders even de Wiki uitleggen?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:25 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Hou jij nou eens op met doen of je meer bent dan andere mensen doe gewoon normaal man naar ventje![]()
Ja, met anderen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:26 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
En jij bepaalt wat de norm is zeker![]()
ja schat. ik eet altijd allesquote:
Ikquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:47 schreef Boeman het volgende:
Wie komt er hier uit de noordelijke helft van NL?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |