dat zouden de betalende Versatel klanten niet waarderenquote:Op dinsdag 6 september 2005 00:34 schreef Greetings het volgende:
Waarom geen livestreams op Talpa 's nachts?
ik heb bij die eieren opdrachten een soort telekids idee... beetje kinderachtig, maar kan wel leuk wordenquote:Op dinsdag 6 september 2005 14:49 schreef charlysilva het volgende:
Meer zwaardere opdrachten.Het fietsen was top,alle lof daarvoorMaar dit gehannes met eieren onder de voeten
Ik stel voor Tanja een week niet laten roken.Lukt het haar niet alle bewoners op rantsoen
![]()
eensch.... die actie van vandaag gaat te ver (hoe irritant tanja ook is)quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:20 schreef __Saviour__ het volgende:
Talpja, jullie zijn klootzakken en gaan veel te ver met het 'alles-voor-de-kijkcijfers' principe
ben ik het helemaal mee eens, maar wat ze geflikt hebben vind ik niet kunnen...quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:27 schreef Herald het volgende:
pfff Tanja heeft sowieso immuniteit om eruit te worden gestuurd tot de bevalling en zal daarna als het moet vrijwillig met de baby het huis verlaten. Daarbij is het enige wat ze de hele dag doet liggen en zitten, beetje over de buik aaien en elk verzoekje van d'r wordt door BB ingewilligd. Dus zo zielig is ze niet.
Joh, alsof ze dit gejank van Tanja op TV uit gaan zenden.quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:20 schreef __Saviour__ het volgende:
Talpa, jullie zijn klootzakken en gaan veel te ver met het 'alles-voor-de-kijkcijfers' principe
quote:Op dinsdag 6 september 2005 15:28 schreef Magneet het volgende:
mag het volume weer een halve slag hoger aub? ik kan het amper volgen nu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |