quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:13 schreef jojomen4 het volgende:
Owja.. Zidane, Ronaldo en Beckham (waarschijnlijk) zijn geblesseerd. Niet dat dat dit jaar een probleem is want we stellen alsnog een top elftal op.![]()
Ik zeg 1-3![]()
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:54 schreef cultheld het volgende:
[..]
1) Wou je zeggen dat Villarreal geen collectief is?
2) Real Madrid ziet er dit seizoen veel beter uit dan vorig seizoen en juist omdat er niet erg veel grote namen zijn gehaald. Robinho is een echte topper en zal samen met Ronaldo in de spits staan. Baptista is een uitstekende controlerende middenvelder (en doelpuntenmachine), García en Diogo zijn twee goede spelers uit Uruguay. Helguera en Woodgate zijn gewoon erg goede verdedigers. Er staat dus een prima team.
quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:44 schreef DutchGooner het volgende:
Rosenborg maakte trouwens op de valreep nog de 1-1
Alsjeblieft,1-2quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:45 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]!
Hopen dat ze er nog 2 of 3 inprikken.
Weer geen 2de ronde voor die nichten.
de 2de helft valt het nog wel mee. Volgens mij nou vind Lyon het denk ik ook wel goed en laten ze Real wel een beetje komen.quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:55 schreef jojomen4 het volgende:
Speelt Real zo bagger dan? of is het meer het goeie spel van Lyon dat voor de 3-0 zorgt.
3-0 goals in een paar minuten wel.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:23 schreef Dos37 het volgende:
3-0 uit verliezen bij Lyon is nog niet zo erg komop zeg
Wat lul je nou man, ze hebben voor tientallen miljoenen gekocht EN ze spelen tegen een team waar de beste speler weg is..quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:23 schreef Dos37 het volgende:
3-0 uit verliezen bij Lyon is nog niet zo erg komop zeg
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |