Oh leuk, softballen! Heb ik zo'n jaar of 16 gedaan en ik mis het eigenlijk nog steeds..quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:46 schreef Jojogirl het volgende:
Grr, vergeten te wegen gisterenochtend, maar toen voelde ik me ook echt niet lekker (hoofdpijn, keelpijn etc.) In het weekend dus maar weer eens wegen. Mijn knie is weer ok, en ik heb dus de afgelopen week ook weer gesoftbald. Alleen jammer dat het seizoen nu bijna afgelopen is. Met niet snacken gaat het ook best ok, dus ik ben benieuwd wat de tussenstand nu is (la helpt het bijna ongesteld moeten worden vast niet).
Ik zie in je regeltje dat je al 10 kilo bent afgevallen, dus sowieso gefeliciteerd. Ook al heb je nu geenquote:Op dinsdag 13 september 2005 21:51 schreef Plonky het volgende:
Ik heb het opgegeven voor nu.
Ik zit rond de 85kg, en daar ben ik eventjes blij mee. Ik heb wat andere dingen die ik eerst moet uitzoeken, en ik kan mij niet meer op mijn dieet concentreren.
m.a.w. ik heb er geen zin meer in... misschien over 10 weken weer?
quote:Op woensdag 14 september 2005 13:45 schreef Beessie-Jen het volgende:
mijn update
oud:
Beessie-jen (1m85) (29,7) was 115,5, weegt nu 101,8 en wil graag 85 kg wegen -13,7
nieuw:
Beessie-jen (1m85) (29.?) was 115,5, weegt nu 100.6 en wil graag 85 kg wegen -14.9
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
volgende week hopelijk onder de 100 kg grens!
thanxquote:
Dankje welquote:Op woensdag 14 september 2005 06:58 schreef Faat het volgende:
[..]
Ik zie in je regeltje dat je al 10 kilo bent afgevallen, dus sowieso gefeliciteerd. Ook al heb je nu geen
zin meer in dieeten is het misschien een idee om voor de komende tijd bijvoorbeeld je lunch te
blijven vervangen door een blikje Slimfast ofzo, zodat je niet het risico loopt weer aan te komen?
Hou er rekening mee dat als je net afgevallen bent je lichaam nog in "spaarstand" staat, zodat je
maar een heel klein beetje meer hoeft te eten dan je nodig hebt om alweer aan te komen.
Succes iig met de dingen die je moet doen en wellicht over 10 weken weer samen lijnen
www.overgewicht.nlquote:Op donderdag 15 september 2005 10:28 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
thanxvan welke site haal je dat?
en klinkt wel mooi 29.4![]()
Bah dat vind ik echt vies spul =(quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:43 schreef Asskicking-fatboy het volgende:
Als je grote behoefte hebt aan zoetigheid op je boterham, dan kun je eens bebogeen erop smeren. Nu mijn BMI onder de 25 is gekomen en ik m'n gewicht probeer te stabiliseren mik ik dat steeds vaker op m'n boterham. Zitten niet zo heel veel kcal'en in en het is nog lekker ook
Best lekker voor somsquote:Op vrijdag 16 september 2005 15:30 schreef Isabeau het volgende:
Bebogeen is een soort mierzoete caramelpasta voor op brood. Of om gewoon van te snoepen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |