-chamiqua- is vandaag even niet on line. Maar ik kan jullie laten weten dat ze de meet heel leuk vond, en zeker vaker als model wil optreden. De komende 2 weken is ze druk met werk, daarna met vakantie, en daarna mogen jullie achteraan in de rij: Ik, Pea, Re en Shark.Bait zijn eerst aan de beurtquote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:20 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Jaja....dat viel me zelf ook al op![]()
Maareh....het mag de pret niet drukken
En we kunnen het altijd even overdoen als ze mee wil werken
![]()
een combinatie van de dingen die jij noemt.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:26 schreef luap het volgende:
Ehm Xil, vraagje: wat is nou eigenlijk dat grote voordeel van 6x6? Het gevoel tijdens het fotograferen, de hogere scherpte, kleinere scherptediepte of nog weer iets anders?
Misschien snap ik het gewoon niet als nooit analoog gefotografeerd hebbende. Ik bedoel, met kleinbeeld heb je veel meer mogelijkheden wat betreft lenzen ed. Is er iets wat met 6x6 wel kan en met 35mm niet?
Chagrijnig? Ik vind juist dat ze er een lief gezichtje op heeft!quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:29 schreef Subhuman het volgende:
Hey Xil, die laatste twee zijn erg gaaf! Die van Toeps in de bloemetjes is erg leuk en onschuldig, als Toeps ietsje minder chagrijnig had gekeken.
Een hele vrolijke spontane glimlach had beter gepast.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:32 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Chagrijnig? Ik vind juist dat ze er een lief gezichtje op heeft!
Als toepsie niet helemaal blind werd van het reflectiescherm...quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:29 schreef Subhuman het volgende:
Hey Xil, die laatste twee zijn erg gaaf! Die van Toeps in de bloemetjes is erg leuk en onschuldig, als Toeps ietsje minder chagrijnig had gekeken.
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:37 schreef Toeps het volgende:
[..]
Als toepsie niet helemaal blind werd van het reflectiescherm...
Ok, dan zal het wel net zo zijn als dat ik een full frame sensor camera wil hebben. Ik heb eens even met een 1Ds gespeeld maar dat is een super mooie heldere zoeker! Daar kun je tenminste mee manual focussen. Tevens de hogere scherpte, kleinere scherptediepte. Maar dan is dat met 6x6 natuurlijk nog extremer. Waarom trouwens f11?quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:30 schreef Xilantof het volgende:
[..]
een combinatie van de dingen die jij noemt.
puur technisch gezien het voordeel van 6x6:
- grote negatieven waardoor hele grote uitvergrotingen (of crops) heel goed mogelijk zijn
- bij hoge iso nog geen korrel (ik moest bij 800 iso zoeken naar een korrel)
- 6x6 heeft een kleinere scherpte diepte. altijd mijn foto's die ik gepost heb zijn volgens mij op f/11 geschoten...
daarnaast is het inderdaad het gevoel. ik vind het gewoon leuk... het beeld op het matglas is al prachtig.. al een foto maar wel helemaal 3d lijkt het. handmatig scherpstellen wat best nauwkeurig komt met z'n scherpte diepte..
't heeft gewoon wat
Woeiquote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:30 schreef RonaldV het volgende:
[..]
-chamiqua- is vandaag even niet on line. Maar ik kan jullie laten weten dat ze de meet heel leuk vond, en zeker vaker als model wil optreden. De komende 2 weken is ze druk met werk, daarna met vakantie, en daarna mogen jullie achteraan in de rij: Ik, Pea, Re en Shark.Bait zijn eerst aan de beurt
bijdehandte opmerkingen worden bestraft met een extra maand!![]()
F/11 omdat ik met f/3,5 (max. diafragma op mijn 6x6 camera) een flinterdunne scherptediepte hebquote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:40 schreef luap het volgende:
[..]
Ok, dan zal het wel net zo zijn als dat ik een full frame sensor camera wil hebben. Ik heb eens even met een 1Ds gespeeld maar dat is een super mooie heldere zoeker! Daar kun je tenminste mee manual focussen. Tevens de hogere scherpte, kleinere scherptediepte. Maar dan is dat met 6x6 natuurlijk nog extremer. Waarom trouwens f11?
Ja, ik had expres mijn haar er een beetje voor gehangen, anders zat ik echt te knijpen.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:39 schreef Subhuman het volgende:
[..]
Ohja ik zie nu pas dat er een reflectiescherm gebruikt is... Het licht komt alleen niet echt verder dan je schouders omdat het door je haar wordt tegengehouden. Oplossing: het reflectiescherm wat lager houden en wat schuiner omhoog houden, maar dan was je nu helemaal blind geweest.
Wacht maar totdat ik mijn bh uitdoe en over de weide renquote:
*alvast in de bosjes gaat liggen met een camera*quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:52 schreef Skaai het volgende:
[..]
Wacht maar totdat ik mijn bh uitdoe en over de weide ren.
Je houdt niet van borsten?quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:54 schreef luap het volgende:
Hmm tijd voor een plaatje?
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:26 schreef Xilantof het volgende:
laatste 2:
[afbeelding]
heb er nog een paar niet gepost, maar die lijken dan erg veel op foto's die wel al gepost zijn.
volgens mij heb ik die voorbij zien komen... kan dat?quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]![]()
Van die heb ik "the making of"
Misschien moeten we Xilantof eens vertellen dat ie modellen moet bijlichten met een reflectiescherm, niet roosteren.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:48 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ja, ik had expres mijn haar er een beetje voor gehangen, anders zat ik echt te knijpen.
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 19:59 schreef Xilantof het volgende:
[..]
volgens mij heb ik die voorbij zien komen... kan dat?
Haha, die halleluja-pose.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:02 schreef Dr_Flash het volgende:
staat wel nog een of ander aandachts-opeisend gedrocht bij
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:02 schreef Dr_Flash het volgende:
staat wel nog een of ander aandachts-opeisend gedrocht bij
Ik dacht dat ik regen voelde...quote:
Als het niet echt hoeft...quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:14 schreef purplerose het volgende:
Jaaaaaaaaa, laten we allemaal naakt door de weide gaan met bouncing boobies
Ik sla jullie allemaal knock-out manquote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:14 schreef purplerose het volgende:
Jaaaaaaaaa, laten we allemaal naakt door de weide gaan met bouncing boobies
Euh.. De titel van de foto is leuk, maar het ziet er voor mij toch meer uit als toeps_half_sicker_en_gaar.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:19 schreef luap het volgende:
Nu een poging tot een wat zachtere foto, jammer genoeg heeft ze haar linker oog net niet helemaal open.
Ik ben er nog niet helemaal uit of het iets is geworden. Iemand op of aanmerkingen?
[afbeelding]
Jij kan gewoon niet mikkenquote:
Ja hequote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:22 schreef Toeps het volgende:
[..]
Euh.. De titel van de foto is leuk
Tsja, misschien heb je ook wel gelijk. Ik denk dat dat komt doordat je ogen niet even ver open zijn. No offence. Ik had wellicht net iets langer moeten wachten met het maken van de foto.quote:maar het ziet er voor mij toch meer uit als toeps_half_sicker_en_gaar.
Of ik had gewoon mijn ogen open moeten houden.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:31 schreef luap het volgende:
[..]
Ja he
[..]
Tsja, misschien heb je ook wel gelijk. Ik denk dat dat komt doordat je ogen niet even ver open zijn. No offence. Ik had wellicht net iets langer moeten wachten met het maken van de foto.
Ik ookquote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:32 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik was er in gedachten bij voor de andere modellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |