quote:
OMG, ik schrik soms nog steeds van mijn eigen genialiteit.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 15:29 schreef Duiveltja het volgende:
He wat? Ik en Cc?
Ik ben bijna 24 overigens
face to face of via de mail??quote:Op woensdag 24 augustus 2005 15:29 schreef Nano het volgende:
Kan het nog beter? Ik werk voor de GTSTClub en heb deze week Wim Zomer (Daniel Daniel) geinterviewd, Joost Buitenweg (Rien Hoogendoorn), Bart Ettekhoven (David Harkemap), Antonie Kamerling (Peter Kelder) & Isa Hoes (Myriam van der Poll)![]()
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 15:29 schreef Duiveltja het volgende:
He wat? Ik en Cc?
quote:
Maar ik heb ook een keer naar Omroep MAX gemaild, vanwege dit topicquote:Op woensdag 24 augustus 2005 15:09 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Er zitten (volgens mij) een paar domme foutjes in..
quote:Geachte redactie van Omroep MAX,
Laat ik mij eerst even voorstellen. Ik ben op de (jongeren)site Fok! bekend onder de naam 'Bupatih' .
Mijn oog (eigenlijk mijn beide ogen, ter uwer informatie) viel op een zogenaamd 'topic', luisterend naar de naam Max! De zender voor bejaarden!
U moet weten dat de term 'bejaarden' met een flinke korrel zout moet worden genomen. Wij zijn van mening dat de 50+'ers in ons kikkerlandje totale respect verdienen, voor al het werk dat ze verricht hebben. Gaarne verzoek ik u dan ook niet meteen te vallen over de daar beschreven termen.
Dan nu over tot het hoofddoel van mijn mail.
Ik stuur u dit mailtje, omdat ik u wil wijzen op de wel degelijk aanwezige, briljante ideeën die ontsproten zijn aan de creatieve breinen van deze jonge schavuiten.
Ik weet dat de Omroep MAX vanaf september 2005 op de buis verschijnt en ik ben ook op de hoogte van het feit dat het televisie-seizoen in de zomer al begint. Daarom wil ik jullie dus wijzen op eerder genoemde link, waar jullie misschien inspiratie kunnen opdoen.
Hierbij wil ik wel graag vermelden dat het oorspronkelijke idee van Wout van radio-zender 3FM afkomstig is.
Ik hoop u hierbij voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groeten,
Bupatih.
Wat zouden mijn buren wel niet moeten denken... of jouw zussenquote:Op woensdag 24 augustus 2005 15:35 schreef Duiveltja het volgende:
Nou een guppie zoals ik met een vrouw zoals jij
Ja, die had ik al een keer gelezen jaquote:Op woensdag 24 augustus 2005 15:50 schreef Bupatih het volgende:
[..]
[..]
Maar ik heb ook een keer naar Omroep MAX gemaild, vanwege dit topic!
[..]
Deze week heb ik juist helemaal niks gepland. Denk dat ik morgen ook maar thuisblijf s'avonds...lekker saai maar then again plannen zijn zo gemaaktquote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat zouden mijn buren wel niet moeten denken... of jouw zussen.
Mèn, ik krijg nu toch een terugslagje... en dan moest ik net ook nog eens heel conceptueel gaan nadenken. Wonder boven wonder zei ik nog wel wat zinnigs... doet ze normaal nooit.
Oh, oh, oh wat heb ik géén zin om straks meteen door te gaan naar een etentje met m/v en 2 kiddo's.
Morgen zou er een kennis bij me langskomen... maar ik voel er verdomd veel voor om af te bellen.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:19 schreef Duiveltja het volgende:
Deze week heb ik juist helemaal niks gepland. Denk dat ik morgen ook maar thuisblijf s'avonds...lekker saai maar then again plannen zijn zo gemaakt
Nou, vooruit:quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:13 schreef Svensational het volgende:
[..]
Ja, die had ik al een keer gelezen ja
quote:Geachte Talpa-redactie,
Mijn boterham met chocoladepaste viel terstond uit mijn mond bij het aanschouwen van jullie koddig bedoelde programma 'Thuis'. Niet vanwege de fysieke aanwezigheid van Froukje, neen, eerder vanwege Gordons grappen bij het interview met de dames van Mai Tai. Daar hield hij een soort van quizje over duo's met de vraag of ze nog samen waren. Bij de duo's Bassie en Adriaan en Peppi en Kokki grapte Gordon dat Adriaan verder ging met Lassie (Lassie en Adriaan) en Peppi met Hannah Tokkie (Peppi en Tokkie).
En op dát moment viel dus mijn boterham uit mijn mond, van verbazing. Want was het niet zo dat ik, "Bupatih", eerder een topic (zie ook: http://wiki.fok.nl/index.php/Topic ) op het Fok!-forum had gewijd aan bekende duo's die om een of andere reden verder gingen of begonnen zijn met een andere wederhelft dan diegene die wij kennen. Ik noem bijvoorbeeld een Samson en Bert, een Veldhuis en Camper, maar ook vele andere creatieve creaties die andere users bedacht hebben.
Nou kan het natuurlijk stom toeval zijn dat Gordon uitgerekend met díe grapjes kwam aanzetten, maar die kans acht ik erg klein.
Mijn vraag aan Gordon is dus of hij deze 'woordspelingen' helemaal zelf bedacht heeft of dat hij een keer op een regenachtige zaterdagmiddag over het wereldwijde web rondstruinde en toevallig het topic Duo's die het net niet haalden (http://forum.fok.nl/topic/605854) tegenkwam en daar wellicht enige inspiratie opdeed.
Mocht dat het geval zijn, dan zou ik het zeer waarderen dat de heer Gordon een soort van bronvermelding gebruikt bij zijn grappen. Ik, en met mij vele anderen, doe veel moeite om een leuk topic te openen. Enige waardering, doorverwijzing, bronvermelding of bejubeling zou daarom wel op zijn plaats zijn.
Ik ga nu niet dreigen met een schadeclaim, maar een vermelding naar de website Fok!, het Fok!-forum en mij, Bupatih (uit te spreken als Boepattie) zou wel van enige professionaliteit van jullie kant getuigen.
Let wel, dit geldt alleen als de heer Gordon ook daadwerkelijk de bovengenoemde grappen uit dit topic heeft gehaald. Maar de kans dat dit niet zo is, acht ik, nog steeds, erg klein.
Met vriendelijke groeten,
Bupatih
quote:een topic (zie ook: http://wiki.fok.nl/index.php/Topic )
Oquote:
Natuurlijk.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:26 schreef Copycat het volgende:![]()
Het antwoord komt ook hier te staan, hè Boepattie?
Ja hé...quote:
Ook met noobs houd ik rekening.quote:
Hoe doe ik dat? Wat is hun e-mail adres? Of met die HotBox??quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:31 schreef BVO het volgende:
[..]
OM
G
.
Stuur het ook even naar talpathuis.tv.
quote:
Ik ga het opnemenquote:
Wat ben jij een zure man.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |