En het misstaat je niet eens.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 02:16 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Eindelijk valt mij eens de eer ten deel een semi-bikkeltijd topic te mogen openen..
Echte mannen vatten zoiets nimmer nooit spontaan sportief op. Die plassen hun territorium af.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 02:19 schreef Tijn het volgende:
Kijk hoe sportief ik het opvat. Een echte man.
Hmm. Dan is het misschien maar goed dat ik voor vanavond een eind brei aan het semi-bikkelen. Ik slaap doorgaans uiterst slecht in urine.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 02:20 schreef Lamon het volgende:
[..]
Echte mannen vatten zoiets nimmer nooit spontaan op. Die plassen hun territorium af.
woarquote:
WAT HEB JE DAN GEDAAN VANAVOND?quote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:00 schreef broer het volgende:
Ja! Ook *meldt*.
Echter zonder het bier en de wodka red bull.
Vooruit dan maar. Ik heb een gedeelte van de avond getapt dus precies kunnen draaien wat ik wilde. En in die tijd kon ik gratis bier drinken. En verder heb ik ook nog fijn gepraat met mensen. Dus ideaal.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:03 schreef broer het volgende:
Ik weet het. Zonder bier is het een verloren avond. Het spijt me dat ik je teleurstel.
Aanvaard mijn oprechte excuses.
Dat klinkt helemaal ideaal. Ik heb nog een paar euro uitgegeven (nou ja, feitelijk niet, want het stond op m'n drankkaarten maar toch). En ik ga nu ook slapen. Een fijne nachtrust, broer.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:09 schreef broer het volgende:
Klinkt als een leuke avond, I.R. En al zul je het niet geloven: ondanks het gebrek aan bier was die van mij ook leuk. En ik ga hem nu afsluiten met een uurtje of wat slaap.
Truste.
He getver.. da;s niet leuk .. of stiekum wel ??quote:Op woensdag 24 augustus 2005 04:03 schreef Ole het volgende:
dit was mijn laatste vrije doordeweekse avond incl vrije dag erna.. donderdag mag ik fijn om 7.00 opstaan, douchen, vergaderen etc,, Dan begint het serieuze leven weer,
Lafjes tegenaan gehangen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:29 schreef Tijn het volgende:
Hey Moonen, heb je dr geneukt?
Ik voel me opeens bezwaard.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:34 schreef Jane het volgende:
Goedenavond!
Ga rustig door met jullie gesprek. Wil niet storen of zo.
Nergens voor nodig, Eert!quote:
Welnee Mike, ik wist niet eens dat ze er waren!quote:
Nee hoor Tijn. Sterker nog, ik hoor nú pas dat het weer begonnen is.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:37 schreef Tijn het volgende:
Hoi Jane!
Ik ben denk ik de enige die niks van dat hele BB gezien heeft
Oh...da's ook wel leuk.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:38 schreef Jane het volgende:
[..]
Welnee Mike, ik wist niet eens dat ze er waren!
Nee, ik zit dus de popquiz van 3 voor 12 te spelen (zie ook mijn edit hiervoor).
Dat klinkt helemaal niet onaardig!quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:38 schreef I.R.Baboon het volgende:
Oh, gezien mijn goede ervaringen van gisteravond ga ik misschien over een paar weken weer tappen, en dan is het een open avond en dan kunnen jullie allemaal voor 80 cent een door mijzelf getapt biertje krijgen. Klinkt dat niet heerlijk?
Leuk maar verslavend, Mike.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:38 schreef Mike het volgende:
[..]
Oh...da's ook wel leuk.Heb het gisteren ook even gespeeld.
Ik weet niet of ik nog welkom ben als ik jou weer meeneem.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat klinkt helemaal niet onaardig!
Zie ik eruit alsof het me veel kan schelen?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:40 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik nog welkom ben als ik jou weer meeneem.
Hè, dan zet ie toch gewoon z'n zonnebril op?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:40 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik nog welkom ben als ik jou weer meeneem.
En z'n communisten-pet.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:41 schreef Jane het volgende:
[..]
Hè, dan zet ie toch gewoon z'n zonnebril op?
Op het moment dat ie over de tsunamislachtoffers begint hebben ze m door hoor.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:41 schreef Jane het volgende:
[..]
Hè, dan zet ie toch gewoon z'n zonnebril op?
Hmmmm, misschien heeft 'ie inmiddels wel andere slachtoffers gevonden. Ghehehe!quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Op het moment dat ie over de tsunamislachtoffers begint hebben ze m door hoor.
Ik trek m'n Sharam Al-sheik T-shirt wel aanquote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Op het moment dat ie over de tsunamislachtoffers begint hebben ze m door hoor.
Altijd gezellig!quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:42 schreef Tijn het volgende:
bij het indrinken en het eten zat ik een beetje op de praatstoel
Oh nee, die nacht had je echt alles kunnen doen wat je wilde, dat weet echt niemand meer. Misschien heb je dat ook wel gedaan trouwens, ik heb geen idee.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:42 schreef Tijn het volgende:
We hebben ons trouwens toch helemaal niet zo misdragen bij de vereniging zelf? Alleen daarvoor bij het indrinken en het eten zat ik een beetje op de praatstoel, maar daarna viel het volgens mij reuze mee
Kijk, broer, dat lijkt me wel een degelijke jongen die niet gaat schreeuwen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:43 schreef broer het volgende:
Ja, euh, kan iemand mij even die Machinist-hype uitleggen? Ik vond het maar een flauwe film, dus ik zal wel een belangrijk iets hebben gemist.
Drugs? Dat weet ik uberhaupt niet meer.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 01:46 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik ook nietMisschien was het de drank, misschien de drugs, we zullen er nooit achter komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |