Dat wil ik dan graag zelf ondervinden.quote:Op donderdag 5 januari 2006 12:56 schreef Kletz het volgende:
lees nou wat ik boven je heb neergepost.
Het is vet op plaat, maar live valt het enorm tegen.
die is al geweest. staan nog wel in voorprogramma van Metallicaquote:Op donderdag 9 maart 2006 19:44 schreef Draaim0len het volgende:
WHAAAAAAAA A7X!!!
![]()
geweldig.. het nummer 'And all things will end' is zo'n beetje de anthem van onze vriendengroep.![]()
en Warmess on The Soul is ook erg vet.. geweldige band, ga zeker naar het concert.
o fuck..hmm beter naar de datum kijken dan..maar laat dan maar zitten, om nou een heel concert van metallica bij te wonenquote:Op donderdag 9 maart 2006 19:45 schreef PsyCha het volgende:
[..]
die is al geweest. staan nog wel in voorprogramma van Metallica
Helemaal uitverkocht of je moet willen dokken voor een kaartje bij marktplaats. Ze komen vast nog wel eens op een festival ofzo.quote:Op donderdag 9 maart 2006 20:12 schreef Draaim0len het volgende:
[..]
o fuck..hmm beter naar de datum kijken dan..maar laat dan maar zitten, om nou een heel concert van metallica bij te wonenbovendien zal metallica nu ook wel ongeveer uitverkocht zijn, was een eenmalig concert toch?
Alleen jammer dat A7X dat ook weten en het te hoog in hun bol krijgen.quote:Op maandag 13 maart 2006 19:04 schreef NRK het volgende:
Dan had je de vorige show in 013 eens moeten zien. 10 keer beter dan vorig jaar! Ze waren echt fucking goed op 2 maart. Ik ben het eens met Ixnay, Avenged blaast Metallica helemaal eruit. Opzich wel humor, dat die-hard metallica fans dat niet vinden, terwijl het gewoon overduidelijk betere muzikanten zijn (A7X) en 20 jaar jonger![]()
Zackquote:Op maandag 13 maart 2006 20:27 schreef crrrN het volgende:
Pics van mij backstage bij die gasten(2 maart)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
The Rev was te druk bezig en Shadows was er niet bij :/
Ze staan er nu al boven. *oei dat mag ik natuurlijk niet zeggen*quote:Op maandag 13 maart 2006 19:19 schreef Ixnay het volgende:
Als ze maar niet dezelfde kant opgaan als Metallica.
dude hoezo mocht jij backstage??!quote:Op maandag 13 maart 2006 20:27 schreef crrrN het volgende:
Pics van mij backstage bij die gasten(2 maart)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
The Rev was te druk bezig en Shadows was er niet bij :/
whoah lucky youquote:Op dinsdag 14 maart 2006 14:06 schreef crrrN het volgende:
Mn broer (NRK) (en iedereen die er lid van is ook trouwens) had via hun mailinglist (die heet The Fallen) een opdracht gekregen om het concert zoveel mogelijk te promoten en daar fotos van te maken. Zo gezegd, zo gedaan. En degene die het meest had gepromoot werd uitgekozen en hij werd uitgekozen en hij was zo aardig om mij mee te nemen![]()
![]()
![]()
oeh, das wel jammer!quote:
Without a doubt.quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:46 schreef PsyCha het volgende:
[..]
als je blond was en grote tieten had was het wel anders geweest.
wat heb je gedownload dan?quote:Op donderdag 16 maart 2006 05:06 schreef StefanP het volgende:
Net wat geDLd adhv dit topic. Redelijk goede muziek, alleen de zang kan me niet bekoren. Met een betere zanger zouden ze veel meer potentie hebben.
ohw dan ben ik popquote:Op donderdag 16 maart 2006 16:07 schreef Kletz het volgende:
[..]
wat heb je gedownload dan?
Tjek Sound of the seventh trumpet > het vetste van ze.
Of Waking the fallen > leuk maar haalt het niet bij de 1e
OF city of evil > iron maiden rip off. Maar de meeste pop mensen vinden het wel leuk![]()
Live is het rommelig > en ze spelen niks van de 1e plaat en de zanger is britney spears
Een paar nummersquote:Op donderdag 16 maart 2006 16:07 schreef Kletz het volgende:
[..]
wat heb je gedownload dan?
Tjek Sound of the seventh trumpet > het vetste van ze.
Of Waking the fallen > leuk maar haalt het niet bij de 1e
OF city of evil > iron maiden rip off. Maar de meeste pop mensen vinden het wel leuk![]()
Live is het rommelig > en ze spelen niks van de 1e plaat en de zanger is britney spears
St. Anger sucked manquote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:46 schreef crrrN het volgende:
Grappig dat zoveel mensen die zang zo slecht vinden (niet alleen op dit forum) terwijl ze bijv. St. Anger wel goed vinden (naar aanleiding van de naam Metallica).
(of zit ik er gruwelijk naast?)
zoiezo een vergelijking met Metalica kan al helemaal niet.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 10:46 schreef crrrN het volgende:
Grappig dat zoveel mensen die zang zo slecht vinden (niet alleen op dit forum) terwijl ze bijv. St. Anger wel goed vinden (naar aanleiding van de naam Metallica).
(of zit ik er gruwelijk naast?)
Welk optreden van hun heb je gezien waarbij de zang slecht is?quote:Op dinsdag 11 september 2007 22:05 schreef Ixnay het volgende:
De zanger is slecht bij concerten, daarom is het live minder.
De rest van de band is goed.
Ik weet niet wat MTV bands zijn, ik kijk namelijk nooit muziekzenders.quote:Op woensdag 12 september 2007 03:12 schreef OFfSprngr het volgende:
MTV band.
Kom op OFfSprngr, je weet er veel meer van dan je toe durft te gevenquote:Op donderdag 13 september 2007 22:07 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik kijk geen MTV maar het is wel een radio-vriendelijk populair mallcore bandje dus de kans is groot dat MTV2 hun zooi de halve dag draait.
Ik heb ze een keer op myspace geluisterd omdat iedereen er zo over loopt te praten en het is eerste klas Amerikaanse bagger zoals de hordes bands die nu uit Amerika komen met compleet niets zeggende muziek, waaris de NYHC en de Florida Death Metal gebleven want nu hebben we allemaal klote "Metalcore" bandjes die iedereen helemaal geweldig vind maar geen muziekale reet voorstellen.quote:Op donderdag 13 september 2007 23:44 schreef vingerplant het volgende:
Kom op OFfSprngr, je weet er veel meer van dan je toe durft te geven
Pennywanker.quote:Op donderdag 13 september 2007 22:19 schreef Ixnay het volgende:
Ik wist niet eens dat MTV2 bestond.
Jij wel.
Dat jij de muziek van MTV2 klote vindt kan best, en voor een groot gedeelte ben ik het gewoon met je eens. Je kunt echter niet ontkennen dat de muziek die ze er draaien in ieder geval beter (of minder slecht) is dan op de andere 'muziek'zenders. En Avril Lavigne heb ik er nooit op gezien, Slayer welquote:Op vrijdag 14 september 2007 14:49 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Ik heb ze een keer op myspace geluisterd omdat iedereen er zo over loopt te praten en het is eerste klas Amerikaanse bagger zoals de hordes bands die nu uit Amerika komen met compleet niets zeggende muziek, waaris de NYHC en de Florida Death Metal gebleven want nu hebben we allemaal klote "Metalcore" bandjes die iedereen helemaal geweldig vind maar geen muziekale reet voorstellen.
Over MTV2, daar hoor je ook heel veel mensen over "goh, ja, ik wil MTV2 hebben dat is ten minste behoorlijke muziek!!11", BULLSHIT, mn ouders hier hebben een schotel en daar zit het op en je krijgt allemaal "Indie" troep en Avril Lavigne, zelfs fucking _BEHOORLIJKE_ bands (Slayer, Type O) op Roadrunner (of all labels) zie je er niet eens op.
Dat vind ik dan weer net de slechtste cdquote:Op vrijdag 14 september 2007 19:07 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Dat jij de muziek van MTV2 klote vindt kan best, en voor een groot gedeelte ben ik het gewoon met je eens. Je kunt echter niet ontkennen dat de muziek die ze er draaien in ieder geval beter (of minder slecht) is dan op de andere 'muziek'zenders. En Avril Lavigne heb ik er nooit op gezien, Slayer wel
Ik wil je overigens aanraden de CD Sounding The Seventh Trumpet van Avenged te luisteren. Die is en blijft gewoon heel erg goed! De rest kun je dan wel laten zitten.
daar is het allemaal mee begonnen. Dat is hun style!quote:Op vrijdag 14 september 2007 22:53 schreef nijnja het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer net de slechtste cd
Daar ben ik het wel mee eensquote:Op maandag 17 september 2007 10:28 schreef Kletz het volgende:
[..]
daar is het allemaal mee begonnen. Dat is hun style!
Wat ze nu maken is totaal anders! Dat vind ik persoonlijk jammer. Die grunts doet hij helemaal niet meer en de nummers van de 1e plaat spelen ze live niet. Nummers van de 2e plaat spelen ze wel en de grunts die ze daar op cd doen die zingt hij live.
Live is het rommelig en niet strak en ronduit kut.
ik blijf het zeggen > sounding the seventh trumpeth en waking the fallen zijn favoriet.
Ieder z'n mening, ik kan er dus echt met m'n kop niet bij dat je Seventh Trumpet een draak vind vergeleken met dit nieuwe wanprodukt. Ik vind het serieus zonde dat een band met zoveel talent zover afglijdt in z'n knieval voor de commercie. Dat ze dat vervolgens brengen onder de noemer 'progressie' is eigenlijk gewoon grappig...quote:Op vrijdag 2 november 2007 18:41 schreef nijnja het volgende:
... Zoals ik zei, ik vind het geen verschrikkelijke CD, ik vind het prima te luisteren, albumranking:
1 Waking the Fallen
2 City of Evil
6 Avenged Sevenfold
10 Sounding the Seventh Trumpet
Als ik eerlijk ben vind ik alleen Warmness on the Soul een echt mooi nummer van de 1e CD. En dit is het enige nummer in een wat andere stijl op de CD. We Come Out at Night en de intro vind ik ook nog wel vet, maar verder kan ik die nummers niet echt aanhoren. Waking the Fallen vind ik echt een parel, met name Won't See .. Pt. 1, maar verder ook een goeie CD. City of Evil is weer een andere, mooie stijl, en dit is inderdaad meer commercieel, veel minder hun stijl, maar ik vind het zeker niet verkeerd klinken.quote:Op vrijdag 2 november 2007 19:15 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Ieder z'n mening, ik kan er dus echt met m'n kop niet bij dat je Seventh Trumpet een draak vind vergeleken met dit nieuwe wanprodukt. Ik vind het serieus zonde dat een band met zoveel talent zover afglijdt in z'n knieval voor de commercie. Dat ze dat vervolgens brengen onder de noemer 'progressie' is eigenlijk gewoon grappig...
Zo, ik ga even Waking The Fallen en Seventh Trumpet luisteren om mezelf eraan te helpen herinneren dat deze band toch wat in z'n mars heeft.
Komen ze ergens in de buurt dan?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 01:19 schreef Enchanter het volgende:
ff kickje
Ze komen naar Europa , maar niet naar Nederland
volgens mij in belgie en engeland.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 01:21 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Komen ze ergens in de buurt dan?
men vind hier het laatste album emo omdat ze steeds softer worden, ik vind ze juist alleen maar meer vooruit gaan en meer lijn in hun liedjes krijgen. waar voorgaande albums erg saai en eentonig waren.quote:
Afterlife inderdaad.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 21:08 schreef AgeEll het volgende:
[..]
men vind hier het laatste album emo omdat ze steeds softer worden, ik vind ze juist alleen maar meer vooruit gaan en meer lijn in hun liedjes krijgen. waar voorgaande albums erg saai en eentonig waren.
ik vind iig het laatste album erg goed.
afterlife
Ben benieuwd!quote:Op maandag 7 juli 2008 23:20 schreef Ixnay het volgende:
En in augustus komt er een live DVD. Op de site is al wat te horen ervan.
Dat is niet waar.. Shadows is daarmee gestopt omdat hij er geen zin maar aan had. Het was al jaren voordat City Of Evil uitkwam bekend dat het een album met zang zou worden en dus niet geschreeuw.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 04:40 schreef kweek89 het volgende:
DVD is gereleased zelf nog niet gezien wel de CD gehoord klinkt goed...
ik persoonlijk vind de eerste twee albums absoluut ruk op een paar nummers na.
ooh en de rede dat hmm Shadows is gestopt met schreeuwen is omdat het bloed uit z'n keel kwam zetten....
Zonde, ben benieuwd of dit het einde is van de bandquote:Drummer metalband Avenged Sevenfold overleden
Uitgegeven: 29 december 2009 11:22
Laatst gewijzigd: 29 december 2009 11:22
AMSTERDAM - Jimmy Sullivan, drummer van de Amerikaanse metalband Avenged Sevenfold, is maandag op 28-jarige leeftijd overleden.
Dat melden de overgebleven leden van de groep op de website van de band.
Sullivan werd door de brandweer levenloos in zijn huis aangetroffen. Volgens de politie is de drummer een natuurlijke dood gestorven.
WTFquote:Op dinsdag 29 december 2009 13:41 schreef kweek89 het volgende:
[..]
Zonde, ben benieuwd of dit het einde is van de band
28, en een natuurlijke dood. Wat verstaat men onder natuurljike dood, hart aanval ofzo? Maar op je 28equote:Op dinsdag 29 december 2009 13:52 schreef kweek89 het volgende:
enorm zonde, wel beetje raar...28 n all.
goed nieuws voor iedereen die teen topanga weer in de porno wil zien...
Ja hij ging met die nep=pre-teen...:')quote:Op dinsdag 29 december 2009 13:55 schreef nijnja het volgende:
[..]
28, en een natuurlijke dood. Wat verstaat men onder natuurljike dood, hart aanval ofzo? Maar op je 28e... Teen topanga
?
google is your friendquote:Op dinsdag 29 december 2009 13:55 schreef nijnja het volgende:
[..]
28, en een natuurlijke dood. Wat verstaat men onder natuurljike dood, hart aanval ofzo? Maar op je 28e... Teen topanga
?
Waar heb je dat gelezen ? Heb het tot nu toe alleen nog maar op Amerikaanse sites gezien.quote:Op dinsdag 29 december 2009 13:41 schreef kweek89 het volgende:
[..]
Zonde, ben benieuwd of dit het einde is van de band
http://www.nu.nl/muziek/2(...)nfold-overleden.htmlquote:Op dinsdag 29 december 2009 14:17 schreef Fraggy het volgende:
[..]
Waar heb je dat gelezen ? Heb het tot nu toe alleen nog maar op Amerikaanse sites gezien.
RIP James "The Rev" Sullivan
Klopt, hij heeft best veel geschreven. Eeuwig zonde.quote:Op dinsdag 29 december 2009 14:20 schreef kweek89 het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/muziek/2(...)nfold-overleden.html
en voor de rest the rev schrijft een groot deel van de liedjes, en doet bijna op elk nummer de backup vocalen...en het is een vriendenband, altijd lastig als mensen dan dood gaan.
youtube eens op Synyster Gates drunk of The Rev drunk...dan begrijp je wat voor een probleem hij had, voor de rest is het alleen maar gokken so far.quote:Op dinsdag 29 december 2009 15:09 schreef Ixnay het volgende:
Waar kun je op je 28ste plotseling dood aan gaan behalve een hartstilstand of een auto ongeluk?
Wel jammer. De laatste tijd was er al weinig nieuws over A7X. Mogelijk stoppen ze nu zelfs.
Hmm, kan dus nog even duren voordat we weten hoe die is overledenquote:Autopsy for Avenged Sevenfold Drummer Inconclusive
Autopsy for Avenged Sevenforld drummer inconclusive as to cause of death
HUNTINGTON BEACH, Calif. December 29, 2009 (AP)
An autopsy is inconclusive as to the cause of death for Avenged Sevenfold drummer Jimmy "The Rev" Sullivan.
Orange County sheriff's spokesman Jim Amormino said Tuesday that the coroner's office ordered toxicology, microscopic and laboratory tests to help determine why Sullivan died. It's expected to take several weeks to get the results of the tests.
Sullivan was found dead in his Huntington Beach home on Monday.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |