Idd maar dacht ff kijken of ze er in traptquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 08:55 schreef Brighteyes het volgende:
Duurt nog eventjes Rottdog, maar binnen een maand of 3 zeg maar. Dus het komt wel heel snel dichterbij!
Je kon echt niks opwindenders verzinnen om te plaatsen?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:21 schreef Droeke het volgende:
tvp
Kan best iets leukers verzinnenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:29 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Je kon echt niks opwindenders verzinnen om te plaatsen?
Volgende keer haal ik hem gewoon weg... puur om je te pesten!
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:33 schreef Droeke het volgende:
Kan best iets leukers verzinnen![]()
Voel me niet helemaal lekker. We moeten eigenlijk een lokatie voor het feest vinden maar op dit moment ligt mijn schoonvader in het ziekenhuis. Heeft net een open-hartoperatie achter de rug. Bovendien ben ik een beetje grieperig. Dus vergeef me... Het was niet de bedoeling iemand te kwetsen ofzo, ik wilde gewoon even op de hoogte gehouden van de leuke dingen...
BTW: Ik zou ook hints geven voor het bloemstuk, en me er echt wel mee bemoeien. Maar het uiteindelijke uitzoeken moet de bruidegom doen...
Zo een betere tvp?![]()
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 19:36 schreef Bluezz het volgende:
Tally, je kan ook iets anders dan een jurk nemen toch
Zeg, het is wel iets leuks, en het is jouw dag. Dus als je er écht geen zin in hebt, dan zou ik het gewoon lekker niet doenquote:
Ik vind 300 euro wel een hele hoop geld, het is echt zo voorbij, het officiële gedeelte. Nou hebben wij hier een vreselijke trouwzaal, maar als bij jullie die van de gemeente zelf wel mooi is, dan zou ik het wel wetenquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:32 schreef Kyara het volgende:
Maar goed, dit is waarschijnlijk een luxeprobleem.........maar wel een hele lastige........
had JustMama toch gelijkquote:Op woensdag 31 augustus 2005 10:13 schreef Brighteyes het volgende:
Liet gisteren 'het boeketje' vallen waar mijn moeder bij was...
JE GAAT TOCH NIET JE EIGEN BOEKET BESTELLEN!!!!!!
Dat is zíjn taak!
quote:
Ik vind het allemaal prima, maar er komt GEEN anjer in dat knoopsgat!quote:Het bruidsboeket
Het bruidsboeket wordt gekozen en betaald door de man. De bruidegom neemt het boeket mee als hij de bruid komt halen en hij geeft het haar persoonlijk. Het boeket wordt voor de huwelijksvoltrekking rechts en daarna links gedragen. Bij de huwelijksplechtigheid neemt een bruidsmeisje het boeket van de bruid over.
De bruidegom draagt op de grote dag in zijn linkerknoopsgat een bloem met het steeltje naar beneden. Traditioneel is dit een anjer, maar tegenwoordig is het meestal een bloem die voorkomt in het bruidsboeket.
Ken je het dan?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:50 schreef Anitra het volgende:
Kyara dat kasteeltje in Bemmel is erg mooi. Het doet ook heel knus aan. Moeilijk om een lokatie te vinden, want een klein kerje klinkt ook heel leuk.
uh om voor de gemeente te trouwen zijn wij hier ook zo goed als 300 euro kwijt... incl trouwboekje.. en dan hebben wij niet eens de sjieke zaalquote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:09 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik vind 300 euro wel een hele hoop geld, het is echt zo voorbij, het officiële gedeelte. Nou hebben wij hier een vreselijke trouwzaal, maar als bij jullie die van de gemeente zelf wel mooi is, dan zou ik het wel weten
hier heb vriendje de kleding niet gezien alleen weet hij wel de kleuren.. ook niet zo standaardquote:Op woensdag 31 augustus 2005 11:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal prima, maar er komt GEEN anjer in dat knoopsgat!
En ja, die tradities... Mijn aanstaande (het blijft leuk!) heeft ook de stoffen van mijn jurk gezien... ten eerste omdat ik echt wel even wilde checken of hij ze mooi vond, het is niet zo standaard, en ten tweede omdat ik de jurk zelf naai thuis, dus geheimhouden is sowieso wat lastig.
Het was 300 extra, dus bovenop wat ze sowieso al moeten betalen in het kasteeltje, dus ik kan me voorstellen dat je dat wel mee neemt in de overwegingen...quote:Op woensdag 31 augustus 2005 12:11 schreef _evenstar_ het volgende:
uh om voor de gemeente te trouwen zijn wij hier ook zo goed als 300 euro kwijt... incl trouwboekje.. en dan hebben wij niet eens de sjieke zaal![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |