Dat mag ik ook erg graag en laten jullie door dat punt nou net gewonnen hebben. Jans is te bang lijkt het wel, wissels die laten zien dat hij een voorsprong van 1-0 wil verdedigen terwijl het veel beter is om proberen door te drukken..quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:41 schreef pfaf het volgende:
Overigens vind ik dat de overwinning voor een groot deel op het conto van Bosz geschreven mag worden. Léf en aanvalsdrang in eigen stadion, zo mag ik het zien.
Een gerucht dus.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:21 schreef Zapper het volgende:
Check www.hafc-1903.nl , net zo mooi daar
Tja, dat hoeft niet natuurlijk. Kan allemaal al rond zijn. Wellicht morgen in de media te verwachtenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:45 schreef DutchGooner het volgende:
Nog 15 minuten dan.
Tis te hopen voor Heracles,het zou een goede zijn.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:49 schreef Zapper het volgende:
[..]
Tja, dat hoeft niet natuurlijk. Kan allemaal al rond zijn. Wellicht morgen in de media te verwachten
quote:*** Bassegio wil niet naar Heracles ***
Ook het Nederlandse Heracles Almelo probeerde een speler van Anderlecht aan te trekken. De speler zou voor 1 jaar verhuurd worden maar Walter Bassegio had geen zin in een Nederlands avontuur.
Afrikaanse internationals heb je niet zo veel aan, die zijn er de helft van de tijd niet en het is geregeld wat daar in Afrika met het terugvliegen. Vertraging, een vlucht die gecancelled is, etc.quote:Op donderdag 1 september 2005 19:59 schreef pfaf het volgende:
Toch international. Hoewel ik niet weet of je wel blij moet zijn met Afrikaanse internationals.
Wordt morgen tegen Duisburg wel interessant hoe Bennie en Thommie het doen.
Da's wel aandoenlijk natuurlijk. Maar verder is het gewoon een ontiegelijke kutclub en niet te vergelijken met scH.quote:Op zondag 11 september 2005 17:06 schreef methodmich het volgende:
RBC, in de zin van een klein clubje dat er toch in wist te blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |