Ben ik met je eens. Ik zeg niks over de al-dan-niet vermeende gave van Char, daar kan ik niet over oordelen nav wat ik van haar gezien heb. Maar dat ze zoveel geld vraagt om mensen te helpen, daar snap ik dus echt geen zak van. Het is dus voor 'Jan Modaal 'niet weg gelegd om eens op consult bij haar te gaan.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 00:29 schreef Morwen het volgende:
[..]
Char is wie ze is en ze vraagt enorm veel geld.........teveel vind ik. Tuurlijk moet zij zich beschermen tegen hordes mensen en daar mag ze best een behoorlijk bedrag voor vragen. Maar, kom op, 500 Dollar voor 1 consult?
Afhankelijk hoe het bestaan van een geest is denk ik. Alle informatie zweeft toch overal in het universum, dit geld niet anders voor de geestenwereld, toestemming is zeker niet nodig. Je kunt het gewoon vragen, de informatie zweeft er toch. En je bent enkel op zoek naar informatie, niet naar een werkelijke geest.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 10:46 schreef Fonkmeistah het volgende:
Wat niemand zich afvraagt is waarom de geesten zich altijd maar op afroep lenen voor dit soort praktijken..
Dat is ook ongeveer mijn mening: ze helpt mensen dus wat maakt het dan uit? Kennelijk hebben sommigen er wat aan. Qua of het nou werkelijk 'echt' is wat ze doet neig ik toch naar de richting dat ze wel kan communiceren met gene zijde. Alleen haar methode (letters raden) is nou niet een veel gebruikt instrument onder mediums en roept dan al snel de reactie op dat ze maar wat zit te raden en dus wel nep moet zijn. Persoonlijk ken ik ook veel betrouwbaardere mediums dan Char.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 11:20 schreef djenneke het volgende:
Ik vind Char wel okee. Ik geloof er niet in, maar ik vind dat ze eigenlijk best aardig werk aflevert. Ze geeft mensen hoop en rust. Ze belooft eigenlijk verder niets. Het doet er verder dan niet zo veel toe of het wel echt of niet echt is. Ze helpt wel mensen.
Zie een paar posts terug....quote:Op woensdag 24 augustus 2005 09:43 schreef Enyalius het volgende:
[..]
hoe laat en waar word die char aflevering uitgezonden?
Daar ben ik het mee eensquote:Op woensdag 24 augustus 2005 11:20 schreef djenneke het volgende:
Ik vind Char wel okee. Ik geloof er niet in, maar ik vind dat ze eigenlijk best aardig werk aflevert. Ze geeft mensen hoop en rust. Ze belooft eigenlijk verder niets. Het doet er verder dan niet zo veel toe of het wel echt of niet echt is. Ze helpt wel mensen.
Idd, ikzelf vind het te gek voor woorden, maar dat vindik ook van de bedragen die sommige mensen betalen voor b.v. een 2ehands auto. Ieder zijn dingquote:En dat ze er dan zoveel voor vraagt, ja blijkbaar kan dat. Dat mensen dat uit hun portemonee laten kloppen, is hun eigen schuld. Je moet het er maar net voor over hebben.
Wat interessant, dat wist ik niet.quote:Daarnaast stuurt Char ook veel mensen door naar psychiaters en psychologen. Ze neemt niet iedereen aan die maar dat geld wil betalen. Ook is het zo, dat ze ieder individu maar twee readings geeft per jaar. Mensen worden dus niet uitgeklopt door haar. Nou, dan zie ik er eerlijk gezegd niet zoveel gevaar in...
Ik wil even mijn excuses aanbieden voor mijn scherpe pen (ik ken mezelf onderhand ook wel, ik moet inderdaad gewoon niet reageren op flauwe opmerkingen en flames, voortaan zal ik jullie op de hoogte stellen in plaats van zelf te hakkenquote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:53 schreef iteejer het volgende:
Wederom is de vraag waaróm mensen nou zo enorm opgewonden kunnen raken hieorver. Begaanheid met degenen die naar hun mening zich laten flessen..? Dan zullen ze ook wel schuimbekkend voor de tv zitten bij allerlei reclamespotjes. Dat geloof ik dus niet. Waarom roept het paranormale bij sommigen zoveel weerstand op? Offtopic, en zeker niet bedoeld om hier verder op door te gaan, maar wel aardig om het achterhoofd te houden als je weer van plan bent op hetzij pro hetzij contra te gaan flamen
quote:Op maandag 22 augustus 2005 11:20 schreef Enyalius het volgende:
Ik heb die koppijnen (op mijn 3e oog) ook bij haar boek gehad en heb het ook vaak bij zaal readings. Ik dacht dat dat kwam doordat er teveel energie op me afkwam, maar zo heb ik het nooit bekeken. Niet dat ik persee zeg dat dit waar is want ik heb haar boek gelezen en het draait allemaal om het gebruiken van je intuitie en dat iedereen zichzelf op trainen maar je moet wel zuiver blijven.dus char's gave is zo groot...maar niet heus
me vader heeft laatst een boek van haar gekocht. toen ik dat ding vasthield kreeg ik enorme koppijn wat er dus op duid dat er veel onzin in dat boek staat, er zal heus wel wat nuttigs in staan hoor. dit soort hoofdpijn krijg ik alleen als mensen onzin of leugens verkopen. en nee das geen gave, das gewoon energie lezen afkomstig van voorwerpen en ook dat kan iedereen als ze willen
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 17:24 schreef Stenny het volgende:
[..]
Ik wil even mijn excuses aanbieden voor mijn scherpe pen (ik ken mezelf onderhand ook wel, ik moet inderdaad gewoon niet reageren op flauwe opmerkingen en flames, voortaan zal ik jullie op de hoogte stellen in plaats van zelf te hakken), bedankt voor het modereren, Iteejer, Mirage en de rest van de Truth moderatoren, jullie doen het heel prima,
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 09:24 schreef Mirage het volgende:
[..]
ik ben trouwens erg benieuwd naar je kennis en zijn uittredingen.
Vaak leer je van de mensen die met een vraag komen minsterns zoveel als van de "hulpverlener", in dit geval Char.
zooooo was ik het bijna weer vergeten !!quote:
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 20:41 schreef Mirage het volgende:
[..]
zooooo was ik het bijna weer vergeten !!dank je wel voor de reminder..
Yep, de amuse bouche voordat het volgende week losbarstquote:
Ik weet wat Char drijft en het is geen geld, maar ik ga niet zeggen wat wel, want dan barst hier weer een wellus nietus spelletje los.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 20:41 schreef Mirage het volgende:
[..]
zooooo was ik het bijna weer vergeten !!dank je wel voor de reminder..
Sinds wanneer laat je je daardoor afschrikken?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:21 schreef Stenny het volgende:
Ik weet wat Char drijft en het is geen geld, maar ik ga niet zeggen wat wel, want dan barst hier weer een wellus nietus spelletje los.
Groetjes,
Sten
Lieve IT,quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:23 schreef iteejer het volgende:
[..]
Sinds wanneer laat je je daardoor afschrikken?Ik ben echt benieuwd naar wat jij ervan zegt. Zelf heb ik ook wel ideeen erover, maar ik wil eerst de jouwe horen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |