Kom mensjes, kom, niet zo jaloers, niet zo jaloers. Char heeft een grote gave, want dat is echt niet zo gemakkelijk wat zij doet. Ga jij het maar eens doen met een camera voor je snufferd, kijken hoe vaak jij iets juists zegt!quote:Op maandag 22 augustus 2005 11:02 schreef maple-leaf het volgende:
[..]
Ze zal ook echt wel zinnige dingen zeggen, maar wat eerder is gezegd iemand met een hele goede mensenkennis kan ook al een eind komen, en ze zal een gave hebben gekregen ja, maar in plaats van die te koesteren maakt ze er in mijn ogen misbruik van in de vorm van geld.
hmm.. char geeft hier dus aan dat de zgn psychic telefoon lijnen bedrog zijn, als zij stelt dat zij daar miljoenen had kunnen verdienen, stelt ze dus dat ze goed is in bedriegenquote:I've consistently turned down the 900 lines with a ‘stable’ of psychics that charge $4.95 a minute or more to simply keep you on hold as long as possible, only to receive mediocre, canned advice. I could have made millions,
quote:Je geeft de duizenden mensen die zeggen dat Char geholpen heeft, geen enkele krediet, en zij weten het het beste nietwaar?
En wat dachten jullie dan van al die andere mensen die hun geld verdienen met babbelen. Char is niet de enige hoor. Ik noem een sexlijn, ik noem verkopers, ik noem.. etc etc. En ik weet niet hoe duur het is om een uitzending (gaat ze ook niet gewoon gratis de straat op, denk niet ze achteraf dan nog om geld vraagt) bij te wonen, advies van haar te krijgen, een sessie, whatever bij te wonen, maar lijkt mij stug dat je er meer voor betaalt dan sommige mensen die duizenden guldens (zie of zag het nieuws) zijn kwijtgeraakt indirect of direct aan de babbels van één of andere verkoper.quote:Op maandag 22 augustus 2005 18:18 schreef Fonkmeistah het volgende:
dat haar babbeltruuk een positief effect kan hebben op haar slachtoffers verandert niks aan het feit dat het een babbeltruuk is..
Een Frans Bauer moet je ook met een korreltje zout nemenquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 09:09 schreef DzjieDub het volgende:
Mjah, maar het verschil tussen een verkoper en Char (en typjes als zij) is dat Char en consorten direct inspelen op zeer diepe emoties - namelijk een overleden dierbaar persoon. Bij verkopers weten mensen dat ze de verhalen met een korreltje zout moeten nemen; bij dergelijke mediums wordt door veel mensen wél geloofd wat er wordt gezegd.
Hoe kun je dat nu vergelijken, het gaat hier niet over zangers en acteurs en weet ik veel wie nog meer, het gaat hier om iemand die misbruik maakt van haar gave, die haar van boven gegeven is, om mensen mee te helpen, niet om ze geld af te troggelen en er zelf rijker van te wordenquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 09:46 schreef Stenny het volgende:
Waarom zou ik haar verder nog verdedigen? Ze heeft genoeg fans en aan dit zure gedoe heeft niemand wat.
Maar nog een vraag, ik kan het niet laten: Elvis Presley was ook rijk. Is hij daarom ook een slechte zanger? Hij kreeg ook veel geld voor zijn optredens.
De vergelijking gaat perfect, op wat jij ook zegt, Bill Gates heeft ook een gave van 'boven gegeven' (wat een uitdrukking), en er is stinkend rijk mee geworden. Maakt dat zijn product een miskleum?quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 09:50 schreef maple-leaf het volgende:
[..]
Hoe kun je dat nu vergelijken, het gaat hier niet over zangers en acteurs en weet ik veel wie nog meer, het gaat hier om iemand die misbruik maakt van haar gave, die haar van boven gegeven is, om mensen mee te helpen, niet om ze geld af te troggelen en er zelf rijker van te worden
Char is in mijn ogen absoluut geen leugenaar. Als ze dat wel zou zijn, zou ze absoluut nooit zo veel bekendheid hebben gekregen als dat ze nu heeft.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:50 schreef DzjieDub het volgende:
Bill Gates, Frans Bauer en The Kinggebruiken geen aperte leugens om hun geld te verdienen. Char wel. En da's nou net het verschil.
Bauertje is ook stinkie rijk, wie hoor je daarover?quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:52 schreef visvogel het volgende:
Jullie vinden 500 dollar veel voor 45minuten consult?
Er staan miljoenen mensen voor haar in de rij, die ook wel een consult willen. Als Char daar 10 dollar voor zou vragen zou ze totaal geen leven meer hebben.
Precies wat Sten ook zegt, Elvis had precies hetzelfde, hij kon toch ook geen 10 dollar vragen voor een concert van 45 minuten?
Alleen mensen die leven als frans bauer hebben bij julle alleen nog respect. Gratis kopje thee thuis bij hem thuis.... Gezellig...
Je hebt niet aangetoond dat Char liegt. En dat kan je ook niet.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:50 schreef DzjieDub het volgende:
Bill Gates, Frans Bauer en The Kinggebruiken geen aperte leugens om hun geld te verdienen. Char wel. En da's nou net het verschil.
Uri Geller had net zoveel bekendheid als Char en dat was een leugenaar. En als je kijkt naar wat ze doet is duidelijk dat ze geen enkel contact met de doden heeft, maar alleen maar vertelt wat mensen graag willen horen, een paar standaard vraagjes stelt die toch heel persoonlijk lijken, en herhaalt wat mensen haar zelf verteld hebben.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 10:54 schreef visvogel het volgende:
[..]
Char is in mijn ogen absoluut geen leugenaar. Als ze dat wel zou zijn, zou ze absoluut nooit zo veel bekendheid hebben gekregen als dat ze nu heeft.
Bovendien, hoe kun jij nou zeggen dat ze leugens vertelt... Heb jij ooit een consult bij haar gedaan?
Als dat je conclusie i sdan kijk je niet goed naar dat programma... Doe zelf eens een consult zou ik zeggen... Ofnee, dat was te duur..quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 11:02 schreef DzjieDub het volgende:
[..]
Uri Geller had net zoveel bekendheid als Char en dat was een leugenaar. En als je kijkt naar wat ze doet is duidelijk dat ze geen enkel contact met de doden heeft, maar alleen maar vertelt wat mensen graag willen horen, een paar standaard vraagjes stelt die toch heel persoonlijk lijken, en herhaalt wat mensen haar zelf verteld hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |