abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_29748367
* Fok! Movie Trivia - 2005

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereid om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragen stellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden is het doorgaans gebruikelijk dat alle antwoorden in één post geplaatst moeten worden. Het staat de vraagsteller echter vrij om deze regel aan te passen.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurd is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Na jaren trouwe dienst heeft Gorro de verantwoordelijkheid voor de score overgedragen aan dolle_hond. Hij zal de score bekend maken aan het begin van ieder nieuw topic, mits hij daar de gelegenheid toe ziet.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, aangezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.
*Update*
Het Fok!-forum heeft tegenwoordig ook een optie om een web-based-versie van IRC te gebruiken, deze is hier te vinden

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon

De vraag van TM

Wie in welke film?

: [ dials 's phone number and hears her voice on the answering machine] Hi, this is . Only three people have this number. If you're not one of them, leave me alone.

: "You don't understand. I have a relationship with my phone, we have a chemistry together, I can't explain it."

: "I work harder than God. If He had hired me, He would have made the world by Thursday."

is niet Sandra Bullock...
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:43:43 #2
6643 Sheridana
Nog 3 nachtjes....
pi_29748556
Maar hoe kwam ik er dan bij dat het Sandra Bullock was? Is het Meg Ryan misschen?
Nooit meer die signature.... ;(
pi_29748591
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:43 schreef Sheridana het volgende:
Maar hoe kwam ik er dan bij dat het Sandra Bullock was? Is het Meg Ryan misschen?
Ook Meg is het niet... en Sandra.... geen idee
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:47:59 #4
6643 Sheridana
Nog 3 nachtjes....
pi_29748713
Het komt me zooo bekend voor...is het uit Hitch?
Nooit meer die signature.... ;(
pi_29748751
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:47 schreef Sheridana het volgende:
Het komt me zooo bekend voor...is het uit Hitch?


Tip: met name de laatste quote is belangrijk...
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:49:18 #6
65151 ArtyShock
Lurker extraordinaire
pi_29748755
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:47 schreef Sheridana het volgende:
Het komt me zooo bekend voor...is het uit Hitch?
Nope. Vandaag nog gezien en daar komt het niet uit. De film is zeker al een paar jaar uit voor m'n gevoel. Ik mis alleen die laatste link nog...
Ik een taalpurist? En wat dan nog? Of accepteer je geen kritiek omdat ik geen Neerlandici ben?
pi_29748851
ik weet het niet,

hoi Dames.
Save the cheerleader. Save the World.
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today James Dean
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:52:46 #8
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_29748852
Frustrerend, ik weet zeker dat ik deze film gezien heb, maar kan het niet plaatsen.
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_29748861
Chielus

Tagline: If you have to believe in something, you might as well believe in love.
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:53:38 #10
65151 ArtyShock
Lurker extraordinaire
pi_29748875
Ik moet steeds denken aan Picture Perfect, maar Jennifer is veel te lief om zo'n neurotische carrièrevrouw te spelen. Aargh...
Ik een taalpurist? En wat dan nog? Of accepteer je geen kritiek omdat ik geen Neerlandici ben?
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:54:33 #11
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_29748903
Wilde gok: Bridget Jones?
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
pi_29748906
Picture Perfect is dan ook niet correct (en Jennifer ook niet...)

De film is drie jaar jonger dan PP.
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:54:41 #13
65151 ArtyShock
Lurker extraordinaire
pi_29748909
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:53 schreef twentemeisje het volgende:
Chielus

Tagline: If you have to believe in something, you might as well believe in love.
Ow. Die met Edward Norton als Priester... Faith, Faith....

Jenna!!

Keeping the Faith!

't Is d'r uit!
Ik een taalpurist? En wat dan nog? Of accepteer je geen kritiek omdat ik geen Neerlandici ben?
pi_29748913
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:54 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Wilde gok: Bridget Jones?
pi_29748994
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:54 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Ow. Die met Edward Norton als Priester... Faith, Faith....

Jenna!!

Keeping the Faith!

't Is d'r uit!
Wat een bevallig

Jenna Elfman in Keeping the Faith!

Arty +1
  donderdag 18 augustus 2005 @ 11:57:43 #16
6643 Sheridana
Nog 3 nachtjes....
pi_29749004
Hey C
Nooit meer die signature.... ;(
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:00:34 #17
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_29749079
Die had ik dus idd gezien, blij dat het opgelost is
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:02:51 #18
65151 ArtyShock
Lurker extraordinaire
pi_29749142
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 11:57 schreef twentemeisje het volgende:
Wat een bevallig

Jenna Elfman in Keeping the Faith!

Arty +1
Die link met god was het duwtje wat alles op z'n plaats bracht. Ik las het alleen niet uit de quote.

Hè... *Blij is*

Goed, ik ga even lunchen. Dus even een simpele quizvraag. Uit welke film komen deze anachronistische quotes?
quote:
Jack the Ripper: The future isn't what you thought. It's what I am!

Jack the Ripper: Ninety years ago I was a freak. Today I'm an amateur.
Ik een taalpurist? En wat dan nog? Of accepteer je geen kritiek omdat ik geen Neerlandici ben?
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:04:49 #19
6643 Sheridana
Nog 3 nachtjes....
pi_29749190
Oh, is dat niet die film dat Jack the Ripper naar deze tijd ontsnapt door een tijdmachine van iemand..?
Nooit meer die signature.... ;(
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:13:41 #21
13973 ranja
image means nothing
pi_29749392
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 12:10 schreef dolle_hond het volgende:
wie weet vanavond een stand
Ik niet
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:22:52 #22
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_29749588
Last Action Hero?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:29:43 #23
65151 ArtyShock
Lurker extraordinaire
pi_29749764
quote:
Op donderdag 18 augustus 2005 12:04 schreef Sheridana het volgende:
Oh, is dat niet die film dat Jack the Ripper naar deze tijd ontsnapt door een tijdmachine van iemand..?
Yep... 't Is niet een hèle nieuwe film.
Ik een taalpurist? En wat dan nog? Of accepteer je geen kritiek omdat ik geen Neerlandici ben?
  donderdag 18 augustus 2005 @ 12:53:12 #24
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_29750386
Jack's back?

Goedemiddag
Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
Mathilda: I am already grown up, I just get older.
Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
  donderdag 18 augustus 2005 @ 13:00:10 #25
27193 The_Substitute
Pinch-Hitter/ Breekijzer
pi_29750581
Ook goeiedag...
'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')