[Wielrennen] Vuelta a Espaņa 2005quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:41 schreef NRH het volgende:
Is er eigenlijk al een Vuelta-topic?
quote:164 dopingcontroles tijdens Tour de France
18 augustus 2005
De UCI heeft meegedeeld dat alle dopingcontroles die uitgevoerd werden tijdens de Tour de France, ok zijn. Bij een staal was er twijfel, maar is na controle door 3 experts, geklasseerd. Er werden 143 urinecontroles en 21 bloedcontroles uitgevoerd, in totaal 164.
"Alle urine- en bloedstalen die tijdens de Tour de France 2005 werden afgenomen, gaven, met uitzondering van één staal dat de substanties pseudo-efedrine en norpseudo-efedrine bevatte, een negatief resultaat wat betreft dopingproducten en verboden methodes".
"Diepgaande onderzoeken van het staal dat de twee bovengenoemde substanties bevatte, gaven aan dat de aanwezigheid van norpseudo-efedrine in kleine dosis het gevolg kan zijn van de inname van een grotere dosis pseudoefedrine (toegelaten product). Na de opinie gekregen te hebben van drie wereldwijd erkende wetenschappelijke experts, heeft de antidopingcommissie van de UCI beslist de zaak te klasseren.
(TuttoBiciWeb)
De Wierlersite
maar het is wel de vierde binnen korte tijd.quote:Maar het pleit wel voor Phonak dat ze zo consequent optreden tegen dopinggebruik binnen de ploeg.
ook de 4e die de laan uitgestuurd wordtquote:Op donderdag 18 augustus 2005 16:34 schreef mitt het volgende:
[..]
maar het is wel de vierde binnen korte tijd.
bij Guidi is nog niets bewezen. Hij is wel positief op zijn A-Probe alleen kan het wel zo zijn dat zijn B-Probe negatief is. Als dat zo is bewijzen die tests weer dat ze waardeloos zijnquote:Op donderdag 18 augustus 2005 16:37 schreef Zwansen het volgende:
Zou het toeval zijn? 4 mensen binnen een jaar ofzo die gepakt worden? Lijkt me haast niet.
so?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 16:35 schreef Bartoli het volgende:
[..]
ook de 4e die de laan uitgestuurd wordt
Misschien niet maar om Phonak niet steeds te blijven afschilderen als dopingploeg gaat me te ver. Van Hamilton en Perez is bewezen dat ze het gebruikt hebben. Nose en Guidi hebben wel een positieve plas afgeleverd maar dat wil niet zeggen dat ze meteen EPO oid gepakt hebben. Wat dat betreft pakt Phonak het wel goed aan.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 16:38 schreef mitt het volgende:
[..]
so?
Ze worden toch niet meer serieus genomen als ze nummer 3 & 4 ook niet ontslaan.
Ik denk dat jij bijna de enige zult zijn die het niet verdacht vindt, hoor.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 16:47 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Misschien niet maar om Phonak niet steeds te blijven afschilderen als dopingploeg gaat me te ver. Van Hamilton en Perez is bewezen dat ze het gebruikt hebben. Nose en Guidi hebben wel een positieve plas afgeleverd maar dat wil niet zeggen dat ze meteen EPO oid gepakt hebben. Wat dat betreft pakt Phonak het wel goed aan.
Maar dat willen de meeste sensatieposters hier niet zien lijkt me
Dat zegt niks, misschien had ie het wel nodig om het hoge niveau bij je kunnen blijven. Zoals Lotz ofzo.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 18:10 schreef placebeau het volgende:
[..]
Ik denk dat jij bijna de enige zult zijn die het niet verdacht vindt, hoor.
Nu, Guidi is niet meteen iemand waarvan je het zou verwachten, prestatiegewijs.
Zo vlak is het niet hoor. En ik moet nog zien hoe Van Dijk of De Jongh is na 273 km... Boogerd kan dat wel aan...quote:Op donderdag 18 augustus 2005 18:18 schreef placebeau het volgende:
Weening en Boogerd hebben der niet veel te zoeken denk ik op zo'n parcours.
Dan neem je beter een Van Dijk (toch ook in vorm) of Dejongh mee. Die kunnen Max van dienst zijn...
vooral deze die uit de vuelta komen...quote:Op donderdag 18 augustus 2005 20:37 schreef Zwansen het volgende:
Pozzota is nu goed ja, maar WK is pas in oktober dacht ik... Kijken wie er dan in vorm is. De meeste sprinters zullen dan wel in topvorm zijn.
Allemaal dus.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 20:42 schreef placebeau het volgende:
[..]
vooral deze die uit de vuelta komen...
Paolini ook niet.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 20:21 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ik zou trouwens Pozzato, Bettini of Gilbert ook nog niet onderschatten als je daar met een uitgedunde groep naar de streep moest gaan ...
Salzburg dacht ik.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 20:40 schreef Zwansen het volgende:
Waar is volgend jaar het WK trouwens? Een keer met wat flinke heuvels zou leuk zijn... LBL-parcours ofzo.
Lijkt me dat ze daar wat pittige heuvels in het parcours opnemen.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 21:25 schreef Zwansen het volgende:
Salzburg? Dat klinkt vrij bergachtig.
Tsja, in Verona moesten ze ook het centrum uit om een heuvel op te gaan.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 22:20 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
bij Salzburg zullen ze toch ook uit het centrum moeten om pittige heuvels te vinden hoor, dat ligt nogal in een dal daar
Ik verwacht dat Di Luca op het WK en in Lombardije nog wel wat punten pakt.. Ongrijpbaar is ie volgens mij.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 16:44 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ullrich laat het WK schieten dan ? Toch ook wel opvallend, stel dat hij Duitsland nog wint dan kan hij met een WK titel tijdrijden zowaar gewoon voorbij of vlakbij Di Luca komen in de Pro-Tourstand
Sleutelbeenbreek is op zich niet zo'n ramp. Paar weken niet fietsen lijkt me?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 16:35 schreef Ambrosius het volgende:
Renaat meldt net op de Belg dat Erik Dekker mogelijk een sleutelbeenbreuk heeft opgelopen tijdens een koers in Spijkenisse.
Ook Boonen is trouwens gevallen vandaag, maar niet echt met gevolgen.
Maar als Ullrich Duitsland én het WK tijdrijden moest winnen dan zie ik die ook nog punten pakken nadien hoor. Zeker in Zurich , en desnoods moet hij Lombardije eigenlijk ook perfect aankunnen ...quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:01 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik verwacht dat Di Luca op het WK en in Lombardije nog wel wat punten pakt.. Ongrijpbaar is ie volgens mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |