quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Echt wat voor jou Shark
"Zeg, je kontje komt me bekend voor. Wil je mij ook vertellen waarvan?"
-"JaIk ben van de Rabobank-reclame!"
"Oh nee dan ben ik met iemand anders in de war, ik dacht even dat ik je kende uit Extreme Bumrusher 114. Daar zou je zo in mee kunnen spelen trouwens!"
"Die Toeps, die moet opslag hebben hoor"quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:37 schreef Toeps het volgende:
Willen jullie niet zo grappig doen?Het moet nog lijken of ik werk hoor!
Muhahaha!quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:44 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
"Die Toeps, die moet opslag hebben hoor"
"Hoezo?"
"Ze heeft duidelijk plezier in d'r werk,
.....en ik herken haar uit Extreme Bumrusher 114"
quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:44 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
"Die Toeps, die moet opslag hebben hoor"
"Hoezo?"
"Ze heeft duidelijk plezier in d'r werk,
.....en ik herken haar uit Extreme Bumrusher 114"
Whahahahahaquote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:52 schreef Puckzzz het volgende:
Is ie nou nog niet vol???
Nieuwe topictitel voor de volgende SC wordt toch wel "Extreme Bumrusher 114" he?
Mogguh Sub!quote:
quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:51 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Toen ik in de videotheek werkte kwam ik wel eens klanten op verjaardagsfeestje van de kids tegen die heel vaak 'dubieuze' sexfilms huurde bij ons
maar net doen of je ze daar niet van herkent
quote:
quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:51 schreef Puckzzz het volgende:
Toen ik in de videotheek werkte kwam ik wel eens klanten op verjaardagsfeestje van de kids tegen die heel vaak 'dubieuze' sexfilms huurde bij ons
maar net doen of je ze daar niet van herkent
Graag gedaan hoor!quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:54 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Mogguh Sub!![]()
nog bedankt voor je hulp, we hebben gisteren lekker buiten bij de open haard een film zitten kijken
quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:53 schreef Toeps het volgende:
Als het maar niet in combinatie met mijn naam is!
Tja L, dat zuigt kont....quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:55 schreef elcastel het volgende:
Ik zat even zelf naar mijn foto's te kijken en vond ze erg 'brokkelig', en dat viel me tegen, want ik heb amper sharpening gebruikt en heb me sowieso erg ingehouden qua bewerkingen. Nu blijkt het dus echt aan die gallery site te liggen, als ik mijn bewerkte foto er hier naast hou, is het allemaal veel strakker..
Ik denk een compressie gevalletje, nou ja ik ben er niet gelukkig van. Zeker bij deze foto's zie je het heel erg terug, ik had het trouwens al eerder geconstateerd, maar nu met die drukke foto's en touwtjes vind ik het wel heeeel erg hinderlijk geworden. Kutleven, kan ik alles weer op gaan zetten ergens anders.quote:
King Arthur...buttfilmquote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:55 schreef Subhuman het volgende:
[..]
Graag gedaan hoor!
Welke film heb je gekeken?
quote:
"Lance-a-lot and the knights of the round ***"quote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:11 schreef Puckzzz het volgende:
[..]ja idd
, maar dan heb ik toch een verkeerde gehuurd volgens mij
eensch, lekkere fotoquote:Op donderdag 18 augustus 2005 07:53 schreef Puckzzz het volgende:
Mogguh!!
Fles, dit vind ik nou een heerlijk voorbeeld van straatfotografie, die lijnen van de tafeltjes, en het gebouw, de trap binnen. Die man, krantje, briertje, verrekijkertje. Echt top! *kuch* inzending Oosters!*kuch*
[afbeelding]
uhmmmm ja goeie lens + teleconverter die wel voor die lens gemaakt lijkt te zijn, gewoon perfecte combinatie (F4.8 op 340 mm)quote:potverdikkie Re hoe krijg jij toch altijd die mooie DOF?
340 mmquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:22 schreef Re het volgende:
[..]
eensch, lekkere foto
[..]
uhmmmm ja goeie lens + teleconverter die wel voor die lens gemaakt lijkt te zijn, gewoon perfecte combinatie (F4.8 op 340 mm)
Volgens de DOF converter heb jij op 3 meter een DOF van 2 cm die oploopt naar 8 cm op 10 meter afstand van je onderwerp. Erg dun dusquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:22 schreef Re het volgende:
uhmmmm ja goeie lens + teleconverter die wel voor die lens gemaakt lijkt te zijn, gewoon perfecte combinatie (F4.8 op 340 mm)
quote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:32 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Volgens de DOF converter heb jij op 3 meter een DOF van 2 cm die oploopt naar 8 cm op 10 meter afstand van je onderwerp. Erg dun dus
Hmmm strikt genomen is er altijd maar 1 punt ECHT scherp natuurlijk.... en het is maar net hoeveel onscherpte je nog bij je DOF wilt rekenen.. Maar het is duidelijk dat de diepte groter wordt bij toenemende objectafstand en bij toenemend diafragma. De link met brandpuntslengte is me niet helemaal duidelijk, daarvoor zou ik ff een tekeningetje moeten maken/zienquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:32 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Volgens de DOF converter heb jij op 3 meter een DOF van 2 cm die oploopt naar 8 cm op 10 meter afstand van je onderwerp. Erg dun dus
Nee. 2cm is je DOF, DOF=depth of field, dat is dus je scherptediepte. Bij Re is alles in die 2 cm scherp, oplopend naar alles in die 10cm diepte...quote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:37 schreef Puckzzz het volgende:hoe hoger het getal in CM hoe vager je achtergrond?
In wezen wel dusquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:37 schreef Puckzzz het volgende:
[..]hoe hoger het getal in CM hoe vager je achtergrond?
zenks. google is my friendquote:
Aha.. vandaar de pliessie gisterenquote:Makers 'nepbom' Schiphol gezocht
Door een onzer redacteuren
ROTTERDAM, 17 AUG. De recherche van de Koninklijke Marechaussee zoekt de makers van een pakketje dat vorige week dinsdag is ontdekt op Schiphol. Een bron rond het onderzoek spreekt over een in elkaar geknutselde 'nepbom'.
Het pakketje is ontdekt in een van de terminals van de luchthaven. De marechaussee ontkent dat er explosieven in zaten. Aan de vondst is geen ruchtbaarheid gegeven.
De marechaussee, belast met de veiligheid op de luchthaven, wil niets zeggen over de inhoud van het pakket en de precieze vindplaats. Een woordvoerder meldt desgevraagd enkel dat de recherche de vondst van een pakket onderzoekt, dat er geen explosieven in zaten en dat de omgeving een tijd lang is afgezet. ,,Wat er in het pakket zat, kan ik niet zeggen in het belang van het onderzoek'', aldus de woordvoerder.
Op Schiphol is de waakzaamheid van zowel reizigers als beveiligers verhoogd sinds de aanslagen in New York (september 2001), Madrid (maart 2004) en Londen (vorige maand). Dat leidt vaker tot vondsten en meldingen van verdachte pakketten. Daarbij gaat het meestal om vergeten bagage. In juni en juli zijn delen van de vertrekhal afgezet na de vondst van verdachte pakketten.
De marechaussee zegt terughoudend te zijn met het verspreiden van berichten over bommeldingen en verdachte pakketten. ,,We zitten midden in vakantietijd'', aldus de woordvoerder. ,,We weten dat één bericht over een bommelding de dag erna zes bommeldingen oplevert. Dus zijn we terughoudend, al wordt wel onderzoek gedaan. En als er echt iets aan de hand is, wordt wel actie ondernomen.''
In opdracht van minister Donner (Justitie, CDA) wordt op dit moment onderzoek gedaan naar de veiligheid van Schiphol. De politie in Amsterdam zegt dat het korps sinds de terroristische aanslagen substantieel meer bommeldingen ontvangt.
morguhquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:28 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
340 mm![]()
daarom lukt mij dat niet
Mogguh trouwens
Same old same old dusquote:
Wil IEMAND die kip zonder kop ff afschietenquote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:00 schreef Dr_Flash het volgende:
aaaaaaaaaaaaaaah![]()
*in paniek rond gaat rennen
doodsverwensingquote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:04 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Wil IEMAND die kip zonder kop ff afschieten
quote:
een kip zonder kop is meestal toch al dood? dus is het ook geen doodsverwensingquote:
Middag puckzzzzzquote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:14 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
een kip zonder kop is meestal toch al dood? dus is het ook geen doodsverwensing![]()
middag Speedy!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |