Bronquote:A very interesting thread has appeared over the last week on ATS. A member has joined asking for help with a problem a friend of theirs has been having. Reportedly, over this persons lifetime, herself and members of her family have been expelling small, gold colored plates of metal from their mouths. As you can imagine this has ignited quite an amount of speculation and debate among our members.
This type of incident provokes thoughts of conspiracy theories of people being "chipped" by the powers that be to, yes, you guessed it, the seemingly wild stories of alien implantations. I invite all readers to check this topic out for yourselves.
ik ga het idd es lezen, maar niet nuquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 23:19 schreef Plotinus het volgende:
[..]
Bron
Veel leesplezier...ik gaat naar m'n nest...![]()
Weet je ook wat die theorieën (in grote lijnen) inhouden?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:29 schreef Mirage het volgende:
Een sceptici die ook in het verhaal voorkwam beaamde dat de voorwerpen in lichaamsdelen aangetroffen zijn, maar gelooft niet dat ze buitenaards zijn. Waar ze wel vandaan komen en hoe ze in het lichaam terecht komen heeft hij geloof ik wel theoriën over, maar nog geen sluitend bewijs.
Niet veel meer.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:47 schreef TheDon1985 het volgende:
[..]
Weet je ook wat die theorieën (in grote lijnen) inhouden?
Nou ja als verschillende artsen bevestigen dat er "iets" uit het lichaam is gehaald, dan neem ik dat aan.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:57 schreef ee-04 het volgende:
Geloof er niks van, een hoax oid.
Ik ga verder geen argumenten geven behalve dat ik gewoon niet in dit soort verhalen geloof, ik heb geen reden het wel te geloven. Van al dit soort verhalen blijkt achteraf dat het onzin is.
De hersenhelften horen juist van elkaar gescheiden te zijn i.v.m. conflicten die anders optreden.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:12 schreef Dromenvanger het volgende:
Wie weet dat het waar is. Misschien hebben ze ook de hersens van elkaar gescheiden door iets aan te brengen. Maar dat gaat ver.
Ik kan me niet voorstellen dat de mens van oorsprong 2 hersenhelften heeft. Dat is onlogisch. Of is het wel logisch? Heb je 2 hersenhelften nodig? Krijg je dan geen conflicten tussen die 2 bij het denken?
[afbeelding]
Lijkt verdacht veel op een alien dat plaatje. Op een baby alien. Dat paarse geval dus
Wellicht zaten de aliens vanaf het begin bij ons erin. Dat we daarom nooit vrij konden zijn. Ik zie er in ieder geval wat in. Laat ik het zo zeggen. Hoe de hersens werken en nog meer komt later aanbod. En of er daadwerkelijk iets is dat de mens met zich meedraagt wordt ook nog uitgezocht.
Ik ben er bijna van overtuigd dat we allemaal iets met ons meedragen. Dat het geval vanaf het begin is mee komen te reizen.
Maar dat wordt dus opgelost
Ff denkenquote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:17 schreef TheDon1985 het volgende:
[..]
De hersenhelften horen juist van elkaar gescheiden te zijn i.v.m. conflicten die anders optreden.
Hier staat een interview met de beste chirurg die het implantaat "gevonden" heeft.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:29 schreef Mirage het volgende:
Ik moet er zo even op googelen (=ww ?) ,
maar ik kan me een onderzoek herinneren van een arts, Dr. Leir, hij heeft bij verschillende mensen dit soort voorwerpen uit het lichaam gehaald en probeert te onderzoeken hoe die in het lichaam zijn gekomen. Dus of ze van buiten de aarde komen.
quote:After a week of deliberating with his Hollywood agent, Leir reluctantly passes on the name of a single researcher: Paul Fuierer, a materials engineer at the New Mexico Institute of Mining and Technology, who examined some of the objects two years ago. Leir and Sims had reported on their Website that Fuierer's data pointed toward extraterrestrial origins. Contacted by phone, Fuierer indicates he rues the day he got mixed up with Leir and Sims. "Unfortunately, my name is still associated with them," he says.
"I found nothing particularly unusual about the objects," says the engineer. "I was told virtually nothing about their origins. At the time, I said certain characteristics -- mineral deposits -- were similar to those found in meteorites. But that was turned around in their report. My statements were taken out of context, I was misquoted. The samples I examined could have been nothing more than slivers of iron -- perhaps from wire hairbrush -- that the body had calcified. That scenario is much more probable."
If Fuierer is no help to Leir's cause, neither is the famed Los Alamos lab in New Mexico, where the first atomic bombs were developed. Leir insists some of his mystery objects were tested by researchers in Los Alamos' chemical science and technical division. "They even went to the expense of building a laser microscope to do mass spectrometry on them," says the podiatrist.
But Los Alamos chief spokesman James Richtman says he has "absolutely no idea what this is about." He says he's never heard of Leir's foundation or the names of the project's supposed funders. "We have no connection to this work," says Richtman.
Hersenhelften horen te werken als 1 geheel, alleen ze worden wanneer wij opgroeien gescheiden. Het rechter gedeelte wol volgestopt met onderbewuste boodschappen (media, muziek etc etc) en het linker gedeelte (rationeel denkvermogen) word volgestopt met dogma's van anderen (ouders, school, vrienden).quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:17 schreef TheDon1985 het volgende:
[..]
De hersenhelften horen juist van elkaar gescheiden te zijn i.v.m. conflicten die anders optreden.
Ik vind het erg onsmakelijk en nutteloos om zoiets neer te zetten. Als je niet ontopic kan reageren, laat het dan achterwege...quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 16:54 schreef zoalshetis het volgende:
er was laatst een kind geboren met twee hoofden. nou is dat nog niet zo bijzonder, ware het niet dat één hoofd van een hond was. wat was namelijk gebeurd? de vrouw heeft zowel met haar man als met de hond gevreën binnen een tijdsbestek van 15 minuten. haar man moest snel naar zijn werk, deed ff een wippie en daarna wilde de vrouw nog ff doorgaan, maar dan bij gebrek aan man met haar bull dog. deze zeer bijzondere gebeurtenis vond plaats in een afgelegen gebied in utah.
zie je nu hoe makkelijk onzin de wereld ingeholpen kan worden
dit was meer on topic dan je ooit voor mogelijk kan houden.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:04 schreef junkie19 het volgende:
[..]
Ik vind het erg onsmakelijk en nutteloos om zoiets neer te zetten. Als je niet ontopic kan reageren, laat het dan achterwege...
Samenwerken ja, maar niet aan elkaar zitten. Dat was wat ik zei...quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 16:47 schreef junkie19 het volgende:
[..]
Hersenhelften horen te werken als 1 geheel, alleen ze worden wanneer wij opgroeien gescheiden. Het rechter gedeelte wol volgestopt met onderbewuste boodschappen (media, muziek etc etc) en het linker gedeelte (rationeel denkvermogen) word volgestopt met dogma's van anderen (ouders, school, vrienden).
De linker en de rechter hersenhelft zouden perfect met elkaar moeten samenwerken.
Dat bewijs zou er al kunnen in de vorm van honderdduizenden ooggetuigen, tienduizenden films, enkele duizenden trace-cases (fysiek bewijs na een gerapporteerde landing meestal), honderden geïnterviewde hooggeplaatste ooggetuigen, en tientallen high-profile incidenten.quote:Maar wie weet is dit wel hét bewijs voor buitenaardse intelligentie?!
dat lijkt mij dus ook, wereldschokkend. waarom besteden kranten of overige media geen aandacht aan deze implantaten? misschien omdat ze er in een vroeg stadium achterkomen dat het allemaal fabeltjes zijn?quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:24 schreef Merovingian. het volgende:
Het komt er dus op neer dat dit wereldschokkend nieuws zou moeten zijn, maar denk je dat er ook maar 1 grote krant interesse toont en de zaak van onder tot boven uitzoekt? Nope. Een goed voorbeeld van die laatste UFO special van Peter Jennings. Zijn onderzoeksteam heeft honderden uren aan interviews opgenomen, de beste foto's, videos, en documenten gehad. Uiteindelijk is niks van dit materiaal in de uitzending terecht gekomen. Alleen spul van het soort van 'light in the sky' en natuurlijk allerlei slimme truukjes om de UFO onderzoekers slecht af te spiegelen. De productie van de film was uitbesteed en zelfs op de laatste dag voor de uitzending werd er nog materiaal veranderd.
Jij als skepticus zou moeten weten dat je niet zomaar iedere bron kan pakken als bewijs dat Leir een 'hoax is'. Leir is constant aangevallen door low-profile instanties en individuen om de discussie in een kleine groep te houden. Er zijn videos van de operaties, er zijn implantaten, er zijn documenten, er zijn skeptische serieuze onderzoekers die hem steunen. Ik zeg zelden meer 'ja' of 'nee' maar hij is een nummer 1 doel voor disinfo. Hier heb je een gast die fysiek bewijs kan tonen en de mainstream negeert hem totaal.quote:Over Lier trouwens, zijn verhaal zit wel vol gaten. Grote gaten. Zoals veel paranormale onderzoekers kan hij geen namen noemen van mede-onderzoekers en labaratoria waar de "chips" zijn onderzocht (om meerdere redenen, vooral omdat het noemen van de namen de reputaties van diegenen verknalt) en de namen die hij noemt zijn of totaal onzin, of blijkt dat hij die expert verkeerd heeft gequoted, zodat het verhaal spectaculairder naar voren komt dan het werkelijk is.
Het meeste wat je op tv ziet, zoals het nieuws bijvoorbeeld. Is niet echt. Het is een zwarte doos met beeldpuntjes erop die jou laten geloven in een complete schijnwereld. Een soort implantaat maar dan 1tje waar je zelf voor hebt gekozen en ook nog eens geld voor hebt betaald.quote:Op zondag 21 augustus 2005 09:49 schreef zoalshetis het volgende:
luister. het is niet mijn intentie een topic te verneuken. ik ben gewoon nogal sceptisch over de implantaat verhalen. meestal ver weg in een achterlijk boerendorp, het spul wordt meteen door een onbekende instantie geconfisqeerd, er zijn foto's van implantaten, maar er is nog nooit een wetenschappelijk onderzoek verricht of deugdelijk programma op tv geweest, waarvan ik dacht: 'verrek! het bestaat écht'.
maw ik geloof het gewoon niet en zie het als een vorm van hoax (graancicrelachtig)of massapsychose.
en hier moet ik serieus op ingaan?quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:35 schreef junkie19 het volgende:
[..]
Het meeste wat je op tv ziet, zoals het nieuws bijvoorbeeld. Is niet echt. Het is een zwarte doos met beeldpuntjes erop die jou laten geloven in een complete schijnwereld. Een soort implantaat maar dan 1tje waar je zelf voor hebt gekozen en ook nog eens geld voor hebt betaald.
zoals ik al zei is het niet mijn intentie een topic te verneuken, maar doel om aan te tonen hoezeer berichtgeving je kan misleiden tot een waarheid. derhalve zie ik mijn post oprecht als on topic. en niet als etterig gedrag.quote:Op zondag 21 augustus 2005 12:47 schreef Mirage het volgende:
DiabloSam, jouw opmerking voegt niets toe.
zoalshetis, probeer constructief te blijven. Je schommelt af en toe tegen het etterige aan.
Als je iets niet gelooft dan kan je ook op een niet denegrerende toon je argumenten aandragen en als je iets volledige onzin vind en niet discussie waardig dan mag je op het kruisje rechtsboven klikken.
De post over het kindje bijvoorbeeld is níet gewenst.
Voor de rest ben je welkom een kritische noot te zetten.
Ik geloof dat wanneer ik me op Heere Jezus blijf focussen ik de juiste informatie zal vinden/ontdekken en vooral ook de vele leugens zal omzeilen.quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:24 schreef Merovingian. het volgende:
Ik hecht steeds minder waarde aan al dit soort internet zaken tenzij een gerespecteerde onderzoeker zijn hele verhaal uitspuwt.
De kans dat het disinformatie is, vooral omdat het op het redelijk prominente abovetopsecret staat, is gewoon veels te groot.
Met meneer Roger ben ik dus bekend en ja dat zijn dus van die voorbeelden waarvan ik denk jongens het is niet zomaar te verwerpen als nep.quote:Merovingian schreef het volgende:
Voor onverklaarbare implantaten zou ik het werk van Roger Leir bekijken.
Hij heeft een dozijn implantaten verwijderd met membranen waar hij niet doorheen kon snijden,
1 die bewoog als hem eruit wilde halen, en enkele andere onverklaarbare eigenschappen.
De implantaten waren opgestuurd naar Los Alamos of Lawrencee Livermore waar iig 1 geval dat ik weet van uit een compositie bestond die totaal onbekend was.
En zoals jij fundement hebt gecreërd waarop je deze uitspraakt doet, zo zijn er meer.quote:Merovingian schreef het volgende:
De operaties zijn erg gedetaillerd gefilmd en zelfs een heel skeptische UFO onderzoeker als Stanton Friedman heeft geen reden gezien om hem te wantrouwen.
Coast to Coast doet regelmatig interviews met beide.
Peter Jennings is overleden aan agressieve longkanker, hij heeft dus geestelijk nimmer de invloed kunnen uitoefenen op het onderwerp, zoals hij mogelijk gewild zou hebben.quote:Merovingian schreef het volgende:
Het komt er dus op neer dat dit wereldschokkend nieuws zou moeten zijn, maar denk je dat er ook maar 1 grote krant interesse toont en de zaak van onder tot boven uitzoekt?
Nope. Een goed voorbeeld van die laatste UFO special van Peter Jennings.
Zijn onderzoeksteam heeft honderden uren aan interviews opgenomen, de beste foto's, videos, en documenten gehad.
Uiteindelijk is niks van dit materiaal in de uitzending terecht gekomen.
Alleen spul van het soort van 'light in the sky' en natuurlijk allerlei slimme truukjes om de UFO onderzoekers slecht af te spiegelen.
De productie van de film was uitbesteed en zelfs op de laatste dag voor de uitzending werd er nog materiaal veranderd.
Oh intressant dus je bent ook bekend met het depressieve astronaut verhaal ...quote:Merovingian schreef het volgende:
Laatst zat ik te luisteren naar een interview met een voormalige NASA techneut die in de jaren 70 & 80 aan de space shuttle onderhoud uitvoerde.
Deze vriendelijke man meldde ook dat ze op mission control (waar hij meestal niet zat) tijdens 1 van de maanvluchten lichten in craters zagen bewegen en enkele wat leek op kunstmatige structuren (achterkant).
Er werden wat vage grapjes gemaakt door degenen die film analyseerden en toen hij de volgende dag de uiteindelijke film op z'n gemak wilde kijken... gone.
Dit soort geintjes zijn al vaker gerapporteerd, vooral sinds 1947.
Hoewel astronauten als Edgar Mitchel en Gordon Cooper zeggen niks te hebben gezien op de maan hebben ze dus wel verklaard dat aliens of whatever aanwezig zijn en dat er een cover up is.
Enkele andere astronauten schijnen hetzelfde te hebben geclaimd, maar omdat dat al langer geleden is, durf ik niet te zeggen of de claims verzonnen zijn.
Iig zouden die waarschijnlijke transcripts kunnen verklaren waarom Neil Armstrong depressief werd.
Oh My God, wat een klinkklare onzin zet je hier neer...quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:37 schreef Tiesemans het volgende:
Er zijn bijvoorbeeld gebieden op de Maan waar het mogelijk is om planten te laten groeien, en waar zelfs de kleuren van de seizoenen veranderen.
Dit seizoen effect is mogelijk , in tegenstelling tot wat word beweerd!!, omdat de Maan dus in werkelijkheid niet altijd dezelfde posities inneemt ten opzichte van de Aarde en de Zon.
Zo is er een gebied welk constant in en uit de duisternis wiebelt, op een seizoensbasis, en nabij deze locatie is het mogelijk om plantengroei mogelijk te maken.
De Maan heeft daarentegen ook door de mens gecreëerde meren, en plassen, en er zijn zelfs wolken waargenomen en gefilmd in de atmosfeer van de Maan.
In tegenstelling tot wat er algemeen word gezegd, bezit de Maan WEL zwaartekracht en kan de mens er ZONDER ruimtepak lopen doch moet men wel eerst een "duiker gelijke decompressie" ondergaan alvorens men er met een zuurstof gevulde tank prima kan (rond)lopen.
De auteur meld bijvoorbeeld dat hij foto's gezien heeft, die zelfs nog gepubliceerd zijn in het boek "We discovered Alien Bases on the Moon" geschreven door Fred Steckling.
Tjonge zat je wat dwars ?quote:Op maandag 22 augustus 2005 11:03 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Oh My God, wat een klinkklare onzin zet je hier neer...
Niemand beweert dat de maan geen zwaartekracht heeft.
Natuurlijk heeft de maan een aantrekkingskracht, wat denk je dat eb en vloed veroorzaakt?
Waarom denk je dat objecten op de maan blijven staan?
Juist ja, zwaartekracht.
Deze is (veel) minder dan op aarde, maar niemand die bij zijn juiste verstand is, zal de zwaartekracht ontkennen.
Elk lichaam, dus ook jij, oefent aantrekkingskracht uit.
Het is niet iets alleen van de aarde.
Plantengroei op de maan?
En omdat er een gebied welk constant in en uit de duisternis wiebelt?
Wat is dat nu weer voor een kolder?
Ja er is inderdaad een gebied wat zelden (of nooit) in het licht komt, en dat zijn de polen.
Helaas is het daardoor ook dermate koud dat alleen daar waarschijnlijk (water)ijs te vinden is. Planten groeien niet bijzonder goed in temperqaturen van min 0 en erger.
En seizoenen?
Tuurlijk jongen, laatst las ik nog in het geheime krachtje van de lone-gunmen dat de geheime basis last had van ondergestroomde kelders ten gevolge van de maan-wolkbreuk....
Ja ook de afstand maan-zon verschilt, net zoals de afstand maan-aarde, maar bij het ontbreken aan een atmosfeer, ontstaat er dus geen seizoen o.i.d., ook niet aan de "andere" kant van de maan.
Zonder ruimtepak lopen op de maan?
Nog meer onzin.
De temperatuur kan overdag zo'n 127 graden zijn en in de nacht -173 graden...
Succes in je spijkerbroekje...
Ook is er (praktisch) geen atmosfeer, wat het drukverschil helaas te groot maakt om een "duiker gelijke decompressie" mogelijk te maken.
En de rest van je "archieven" zijn zo mogelijk nog onzinniger, met totaal ongefundeerde "feiten" en verdraaiingen.
En hou alsjeblieft op met het hinderlijk uitdragen van je geloof, dat kan ik, en velen met mij, niet waarderen.
Geloven is persoonlijk en respecteer ik ten zeerste, maar je begint meer en meer te lijken op een jehova getuige...
Redelijk makkelijk te vinden op het net, deze meneer, try google..quote:MJ-12 Document by M.W.Cooper, part 1
The Origin, Identity, and Purpose of MJ-12
By Milton William Cooper
May 23, 1989
Wat mij dwars zit? Dat in dit soort topic klinklare onzin als waarheid verkocht wordt. Ten eerste insinueer je dat "men" de bevolking voorhoudt dat de maan geen zwaartekracht kent. Dat is dus al niet zo. Verder staan er in dat stukje zulke onzinnige feiten, dat een brugklasser met 2 jaar natuurkunde je nog kan tegenspreken.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 05:17 schreef Tiesemans het volgende:
[..]
Tjonge zat je wat dwars ?
Tevens heb ik hetgeen door jou word aangehaald niet verzonnen, doch komt hetgeen jij zonder bronnen of tegenbewijs weerlegd uit een document genaamd :
[..]
Via google kom ik op talloze sites over de majestic 12, maar, zoals verwacht, is de helft van UFO-gelovers en de andere helft verklaard dat het onzin is. (of zijn die onder "controle"?) Netto resultaat is dus een document waarvan de authenticiteit zeer in twijfel getrokken wordt. (maar goed daar zijn meerdere topics over hier in [TRU]).quote:Redelijk makkelijk te vinden op het net, deze meneer, try google..
(Hopelijk vind je dan wel de versie die nog niet "geschoond is" ) Tevens, tot op de dag van vandaag, leeft deze man, endus kun je met hem, mits je een forum kunt vinden, of nog beter z'n email adres, flink met em in discussie gaan omtrend hetgeen jij te gek voor woorden vind (heb ik overigens al vaker gehoord die kreet, doch omtrend andere materie).
Ik zeg niet dat je een jehova's getuige bent, ik zeg dat je drang tot het verkondigen van het woord Gods bijzonder begint te irriteren. Er is je al meerder malen door anderen gevraagd om daarmee op te houden en aangezien ik me er nu ook aan ga ergeren, vraag ik je dus beleefd om er mee te stoppen. In deze discussie heeft het geen enkele waarde, tenzij je suggereert dat de implantaten van God komen.quote:Ik ben inderdaad een man met geloof in Heere Jezus Christus en Gods Woord, voorzeker ja.
Daarin heb je geen ongelijk neen.
Want datgene waarin jij nog minder genoegen neemt dan waarover je als eerste begon in je topic-reply doet zeker mijn liefde bloeien in tegenstelling tot die stekjes op de maan waar dit voormogelijk zou zijn.
En (mogelijk) dat je het niet kunt "geloven" maar een Jehova getuige ben ik allerminst..
Een misplaatst oordeel verschaffen daar ben je in iedergeval zeker in geslaagd.
Dat is iets wat in iedergeval feitelijke wetenschap betreft.
Pfiew dat wist ik nog niet! Staan er ook al illegale wietkwekerijen?quote:Er zijn bijvoorbeeld gebieden op de Maan waar het mogelijk is om planten te laten groeien, en waar zelfs de kleuren van de seizoenen veranderen.
Dit seizoen effect is mogelijk , in tegenstelling tot wat word beweerd!!, omdat de Maan dus in werkelijkheid niet altijd dezelfde posities inneemt ten opzichte van de Aarde en de Zon.
Zo is er een gebied welk constant in en uit de duisternis wiebelt, op een seizoensbasis, en nabij deze locatie is het mogelijk om plantengroei mogelijk te maken.
Mmh ik heb even geïnformeerd bij het reisbureau maar je kan er nog niet naar toe op vakantie...quote:De Maan heeft daarentegen ook door de mens gecreëerde meren, en plassen, en er zijn zelfs wolken waargenomen en gefilmd in de atmosfeer van de Maan.
Dat klopt! Dat heb ik gezien bij Cow and Chicken, lang geleden! Ren & Stimpy hebben meer recentelijk nog aandacht aan dat onderwerp besteed!quote:In tegenstelling tot wat er algemeen word gezegd, bezit de Maan WEL zwaartekracht en kan de mens er ZONDER ruimtepak lopen doch moet men wel eerst een "duiker gelijke decompressie" ondergaan alvorens men er met een zuurstof gevulde tank prima kan (rond)lopen.
Pssst... wist je dat Jezus eigenlijk een alien is?... Is me ingefluisterd door de Geinige Geestquote:Ten slotte, zoek uw kracht in de Heer, in de kracht van zijn macht. ... blablabla ... Laat u bij het bidden leiden door de Geest, iedere keer dat u bidt; blijf waakzaam en bid voortdurend voor alle heiligen.
Volgens mij ben jij een fantastich goede vent óf een psychopaat van de eerste orde... (ik weet het, dat is een vooroordeelquote:Ik ben inderdaad een man met geloof in Heere Jezus Christus en Gods Woord, voorzeker ja.
Daarin heb je geen ongelijk neen.
Want datgene waarin jij nog minder genoegen neemt dan waarover je als eerste begon in je topic-reply doet zeker mijn liefde bloeien in tegenstelling tot die stekjes op de maan waar dit voormogelijk zou zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |