http://nieuws.geenstijl.nl/archives/2005/07/plagiaat_normaa.htmlquote:Plagiaat norm bij studenten
Uit onderzoek van Stichting Onderwijs Evaluatie Rapport onder studenten van de Universiteit Utrecht, blijkt dat zestig procent via internet plagiaat pleegt. De meeste studenten nemen nog wel de moeite om hier en daar een woord te veranderen, doch een op de twaalf kopieert internetstukken letterlijk en zonder bronvermelding.
http://www.rtl.nl/(/actue(...)udent_aanopakken.xmlquote:Hogere straf
Nu is de maximale straf voor plagiaat nog een jaar uitsluiting van onderwijs. Rutte vindt dat te laag. Hij werkt op het moment aan een nieuwe wet op het hoger onderwijs en onderzoek (WHOO), waarin het sanctiebeleid mogelijk op de schop gaat.
Onderzoek
Het voorstel moet in het najaar klaar zijn, waarna de wet waarschijnlijk medio 2007 van kracht kan zijn. Uit onderzoek onder studenten is gebleken dat maar liefst 60% van de studenten wel eens iets overschrijft zonder bronvermelding.
3 bij 3 stippenquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:30 schreef paultjuhhh het volgende:
[afbeelding]
dit lijkt er heul niet op man
idd, kom is met een iets anders dan Talpaquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:34 schreef XiChico het volgende:
lijkt totaal niet op elkaar
sorry, ik was gewend aan het oude, inmiddels al geposte, logo. Dat lijkt verdacht veel vond ik.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:34 schreef XiChico het volgende:
lijkt totaal niet op elkaar
jaaaaaaaaa er zijn toch al genoeg topics daaroverquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:36 schreef Yildiz het volgende:
thanks for archiving mate
http://web.archive.org/we(...)imetv.co.nz/home.asp
[afbeelding]
ivm Talpa, ik vind het aardig lijken hoor....
[afbeelding]
niet met het oude (van vorig jaar) logo...quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:38 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
jaaaaaaaaa er zijn toch al genoeg topics daarover![]()
Verdomd ze zijn gewoon identiek.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:36 schreef Yildiz het volgende:
thanks for archiving mate
http://web.archive.org/we(...)imetv.co.nz/home.asp
[afbeelding]
ivm Talpa, ik vind het aardig lijken hoor....
[afbeelding]
Heb het een half jaar gezien, zoveel speurwerk is het niet hoorquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:40 schreef gfree het volgende:
[..]
Verdomd ze zijn gewoon identiek.![]()
Goed speurwerk Holmes.
Klopt, lijkt totaaaaaal niet op Talpa.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:42 schreef Samcali het volgende:
Ook Duits bedrijf heeft Talpa-logo origineel is het zeker niet nee...![]()
Doen we dat tegenwoordig zoquote:Het logo van de nieuwe televisiezender Talpa lijkt wel erg op dat van de Duitse firma Treffert. Vorige maand werd ook al bekend dat het logo erg leek op dat van het Britse bedrijf Welcome Telecom. Het Beierse Treffert verkoopt onder meer isolatiematerialen. Daarnaast wordt de firmanaam gebruikt voor de wereldwijde verkoop van onder andere houtlakken en coatings.
Talpa sloot afgelopen week met Welcome Telecom al een nietaanvalsverdrag. De zender wil nu ook met Treffert goede afspraken gaan maken. "Een eerste gesprek verliep uiterst vriendelijk", laat een Talpa-woordvoerder weten.
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:44 schreef gfree het volgende:
Het is gewoon een logo dat je vrij snel bedenkt, als je bedrijf met tv te maken heeft en met een T begint.
Iedereen moet niet zo lopen miepen.
Mijn bedrijf begint ook met een R, het eerste waar ik op kwam was dit logo,quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:44 schreef gfree het volgende:
Het is gewoon een logo dat je vrij snel bedenkt, als je bedrijf met tv te maken heeft en met een T begint.
Iedereen moet niet zo lopen miepen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |