Als je die strepen krijgt, speel je dan met de sluitertijd? of hoe zit dat precies?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 13:20 schreef VeerMans het volgende:
Gespeeld met licht van langsrijdende auto's
[afbeelding]
[mierenneukmodus]quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:38 schreef buachaille het volgende:
Dit is één van mijn favoriete foto's. Ergens in een museum genomen met de kamera omhoog gericht. Is een plafondschildering.
[[url=http://img389.imageshack.us/img389/2117/0127qw.th.jpg]afbeelding][/url]
Wow,quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 21:54 schreef Werewolf het volgende:
Net even wat fotootjes geschoten op het strand....
1:
[afbeelding]
2
[afbeelding]
3
[afbeelding]
4
[afbeelding]
5
[afbeelding]
Vind de touwen voor het reuzenrad en het bootje erg storend. Denk dat als de reflectie van het reuzenrad geheel zichtbaar was zonder storende elementen was het een puike foto geweestquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:42 schreef Gimmick het volgende:
[afbeelding]
Deze foto had ik ook al geplaats in het Sail-topic. Maar zou graag op- en aanmerkingen horen. Het is van film, dus ingescand. Zelf ontwikkeld en afgedrukt.
Dank je....quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:33 schreef Schanulleke het volgende:
@werewolf: die eerste lijkt mij eigenlijk beter geschikt voor een landscape vorm. Op de rest heb ik eigenlijk geen aanmerkingen. Mooie beelden, goed licht, leuk lijnenspel.
Voor de maan moet je geen 18 of 28mm gebruiken zoals voor deze foto. Je maan geeft zoveel licht dat een sluitertijd van meer dan een sec gewoon overbelichting geeft. Kijk eens in Plaats hier je maan foto's voor meer info over sluitertijd.quote:Op zondag 28 augustus 2005 20:48 schreef Fogel het volgende:
1.
[[url=http://www.wienhofen.com/pictures/Bilde%201077_klein.jpg]afbeelding][/url]
2.
[[url=http://www.wienhofen.com/pictures/Bilde%201078_klein.jpg]afbeelding][/url]
Klik op de fotos voor origineel formaat
Deze fotos zijn zonder statief vanaf mijn veranda genomen (de rand van de veranda heb ik als steun gebruikt, ik kan niet zo stil staan 4-5 seconden!!)
De bedoeling was eigenlijk om de 'maanvlekken' op de foto te krijgen, maar da's dus niet gelukt.
Heeft iemand tips welke instellingen ik de volgende keer kan gebruiken om de volle maan er zelf goed op te krijgen in plaats van de omgeving? Algemene beoordelingen zijn natuurlijk ook welkom.
Niet goed scherp gesteld.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 13:02 schreef purplerose het volgende:
Schuchter ook foto hier neerzet
[[url=http://img372.imageshack.us/img372/1568/s40203449wn.th.jpg]afbeelding][/URL]
maar het blijft lekkerquote:Op maandag 29 augustus 2005 00:09 schreef Jed1Gam het volgende:
Het lijkt niet op chocolade jammergenoeg en de voorkant is extreem overbelicht.
Ik schuif volledig met je mee. Maar de 2e foto is snel goed te herstellenquote:Op maandag 29 augustus 2005 00:39 schreef Jed1Gam het volgende:
Ze zijn allebei goed scherp. Op de foto ''een kerk" stoort de donkere hoek links onder me. Op de tweede foto is de ring een beetje overbelicht in het midden. Foto 2 vind ik ook minder boeiend, je kon misschien wat meer doen met die ring.
En nu ga ik slapen.![]()
-edit-quote:Op maandag 29 augustus 2005 00:43 schreef purplerose het volgende:
Thx voor de tips enzo JediGam, zal er op letten!
Die heb ik moder8or
Staat in me profiel enzo
Best nog knap: ik kan niks scherps ontdekkenquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:18 schreef SamStar het volgende:
[afbeelding]
een rennend meisje in het bos
jee wat zonde dat je niet de hele vorm er op hebt staan .quote:
Ik zat al op de grond en mijn lens kan maar tot 28mmquote:Op maandag 29 augustus 2005 16:31 schreef Ymke het volgende:
[..]
jee wat zonde dat je niet de hele vorm er op hebt staan .
dat is het hele idee er achter aap....quote:Op maandag 29 augustus 2005 16:29 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Best nog knap: ik kan niks scherps ontdekken
Keh je krijguh ook!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:53 schreef Keys het volgende:
1.
[[url=http://img263.imageshack.us/img263/3319/f10000195df.th.jpg]afbeelding][/url]
2.
[[url=http://img263.imageshack.us/img263/6078/f10000187se.th.jpg]afbeelding][/url]
Beide op mn vakantie geschoten. Staan overigens ook al gepost in topic Vakantiefoto's.
Graag tips of commentaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |