quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 12:17 schreef debby1973 het volgende:
Ja, is toch niet eerlijk! Sympathy for the skin kost daar 10,65, mom 3,38, afterlife 22,50, celestial 10,95
Die hebben ze! Los of al in een bewaarblikje met Glamrock sticker onderop (heb ik). Heb hem nog niet geprobeerd maar hij ruikt superquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 11:43 schreef Anitra het volgende:
[..]
Hebben ze in Maastricht de Glamrock?
We mogen je zeker niet stiekem vragen om er ook voor ons wat te halen?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 13:06 schreef Nugget het volgende:
[..]
Die hebben ze! Los of al in een bewaarblikje met Glamrock sticker onderop (heb ik). Heb hem nog niet geprobeerd maar hij ruikt super
Zodra ik weer in Maastricht ben zal ik hier voor de Glamrockliefhebbers wel een seintje geven! Volgende week is mijn OV-jaarkaart weer geldig dus ik denk dat ik snel wel weer richting Lush zal vertrekken.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 13:10 schreef Maerycke het volgende:
[..]
We mogen je zeker niet stiekem vragen om er ook voor ons wat te halen?
yep. zowel mijn vorige potje als deze zijn 'made by Caroline on 23/06/05..quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 16:44 schreef Sanne het volgende:
Nou ja, wat raar. Zelfde datum weer?
Staat het eigenljk al op het andere forum? Ik weet dat er mensen van Lush daar mee lezen. Bonnie had zelfs niet gehoord dat er iets mis was met de geur.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 16:47 schreef E.T. het volgende:
[..]
yep. zowel mijn vorige potje als deze zijn 'made by Caroline on 23/06/05..
Dat wordt vanavond een pissed mailtje sturen welke idioot er zo dom is om weer een potje uit dezelfde lichting te versturen zonder te ruiken als daarover al klachten zijn geweest. (ik heb toch niet voor jan l*l vorige keer de naam en datum van degene die het gemaakt heeft vermeld?)
Ga ik meteen even doen!quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 16:48 schreef Sanne het volgende:
[..]
Staat het eigenljk al op het andere forum? Ik weet dat er mensen van Lush daar mee lezen. Bonnie had zelfs niet gehoord dat er iets mis was met de geur.
Als je Celestial wilt hebben, doe dat dan niet online! Jessie en ik hebben allebei nogal wat problemen met lush over stinkende Celestialquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:23 schreef morgaine21 het volgende:
Ik zit met een dilemma; ik wil een gezichtcreme van lush maar weet niet welke![]()
Ik zit te twijfelen tussen celestial en imperialis (en misschien almond kisses). Ik heb niet echt een gevoelige huid maar ben vanille-gek en het proefje bevalt me wel.
Imperialis past volgens de beschrijving beter bij mn huid maar heb ik nog niet geprobeerd (plus hij ruikt niet naar vanille)
Ik heb nog een goede Celestial, die uit de winkel komt. Maar mijn voorkeur gaat sterk naar Imperialis uit. Ruikt lekkerder, trekt beter in, geeft een beter gevoel. Celestial is wat vetter. Ik heb trouwens een gecombineerde huid.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:23 schreef morgaine21 het volgende:
Ik zit met een dilemma; ik wil een gezichtcreme van lush maar weet niet welke![]()
Ik zit te twijfelen tussen celestial en imperialis (en misschien almond kisses). Ik heb niet echt een gevoelige huid maar ben vanille-gek en het proefje bevalt me wel.
Imperialis past volgens de beschrijving beter bij mn huid maar heb ik nog niet geprobeerd (plus hij ruikt niet naar vanille)
Jahquote:
LOL aan extra's doen ze bij lush amsterdam wel... zet even een vet brabants of een nog zuidelijker accent op en je krijgt allerlei extra's. Even laten merken dat je helemaal speciaal naar a'dam bent gekomen voor lush. Is mij gelukt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 12:18 schreef Maerycke het volgende:
[..]Er zit hier een behoorlijke marge op ja. Wat ik op zich nog niet eens zo erg vind eigenlijk (sterker nog.. het kan me eigenlijk niets schelen), maar bij Lush Duitsland en Lush Engeland doen ze ook nog eens wat extra's hier en daar.. en dat hebben we hier dus ook niet.
Oeh lief van je!quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 13:21 schreef Nugget het volgende:
[..]
Zodra ik weer in Maastricht ben zal ik hier voor de Glamrockliefhebbers wel een seintje geven! Volgende week is mijn OV-jaarkaart weer geldig dus ik denk dat ik snel wel weer richting Lush zal vertrekken.![]()
Het gaat me niet om de proefjes (maar die zijn wel heel leuk natuurlijkquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 19:30 schreef lambrusco_bianco het volgende:
[..]
LOL aan extra's doen ze bij lush amsterdam wel... zet even een vet brabants of een nog zuidelijker accent op en je krijgt allerlei extra's. Even laten merken dat je helemaal speciaal naar a'dam bent gekomen voor lush. Is mij gelukt.
Ik welquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:46 schreef Darkphorze het volgende:
Hey allemaal!
Iemand nog intresse in een proefje van jungle conditioner? Anders gooi ik hem weg.....
Ik kan van mijn overgebleven stukje 2 proefjes maken
Mail me maar even op sab at heelsnelinternet punt nl
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:47 schreef debby1973 het volgende:
Als je geen proefje krijgt Anitra dan maak ik er 1 voor je hoor. Om het goed te maken.
Als het niet lukt dan mail me maar.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:52 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ik ga het vragen bij mijn eerste bestelling/lush-shop-avontuur.
ik wil hem welquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:46 schreef Darkphorze het volgende:
Hey allemaal!
Iemand nog intresse in een proefje van jungle conditioner? Anders gooi ik hem weg.....
Ik kan van mijn overgebleven stukje 2 proefjes maken
Mail me maar even op sab at heelsnelinternet punt nl
Is Figs & Leaves ook voor het gezicht?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 23:21 schreef debby1973 het volgende:
Heb net mijn gezicht gewassen met figs and leaves en dat was heel lekker. Daarna bofa, eyecream, mirror mirror en gorgeous.
of je leest op de lush sitequote:Op zaterdag 13 augustus 2005 23:48 schreef Marloes het volgende:
Is dat nou een toner?
Dus zeg maar iets dat je na het wassen met bijv. aquamarina ove rje gezicht heen moet doen? Om je porien te sl uiten enzo
quote:
Ik ookquote:Op zondag 14 augustus 2005 00:50 schreef Godivia het volgende:
Nou, Godiva stinkt naar kroeg, oude, vieze rooklucht ofzo
Dan heeft wassen met Godiva na een stapavond dus ook geen zinquote:Op zondag 14 augustus 2005 00:57 schreef Vava het volgende:
[..]
Ik ooken ik heb nog geen Lush
wans Sweet16 is bij haar vriendje maar ze neemt de HIWTK dus weer mee naar huis
dus dan kan ik die ook proberen
![]()
Hahah, ik weet niet zeker of hij het er vandaag al op waagt, ik snijd een stukje van Honey af voor jou, zodat je je er ongeveer 3 keer mee kan wassen ofzo.quote:Op zondag 14 augustus 2005 00:57 schreef Vava het volgende:
[..]
Ik ooken ik heb nog geen Lush
wans Sweet16 is bij haar vriendje maar ze neemt de HIWTK dus weer mee naar huis
dus dan kan ik die ook proberen
![]()
Ik vond hem zo zacht aanvoelen dat ik het gewoon geprobeerd heb. Ik vond het erg lekker voelen op mijn gezicht. Ga het afwisselen met fresh farmacy, aobs en sweet japanese girl.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 23:27 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Is Figs & Leaves ook voor het gezicht?
tonks!quote:Op zondag 14 augustus 2005 12:05 schreef tonks het volgende:
pfft als iemand douched ruikt mijn hele huis naar appel en kaneel![]()
nou het is al weer bijna op dus moet weer besteld wordenquote:Op zondag 14 augustus 2005 12:07 schreef Sanne het volgende:
[..]
tonks!long time no see!
nog steeds aan de Lush?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |