Maar jij zit dan ook geregeld bij de buren...inmiddels overburen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:41 schreef Z het volgende:
En dan had ik de tempel van Hatshepsut ook zo geweten,
Omdat ik de tempel een maand geleden bezocht heb, en bij de overburen plaats ik vooral plaatjes, en raad ik stiekem nog minder dan beeer ...quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:43 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Maar jij zit dan ook geregeld bij de buren...inmiddels overburen.
Da's wel heeel weinig...quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:45 schreef Z het volgende:
raad ik stiekem nog minder dan beeer ...
64 jaar jonger dan dat ze nu is...quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:00 schreef Scrutinizer het volgende:
Hoe oud was ze in 1941?
Da's vrouwen eigen...quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:02 schreef wyccie het volgende:
Is het je eigenlijk al opgevallen dat ik nooit normaal antwoord op je vragen? Ik zie het nu zelf pas.
Dan weet ik het nietquote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:02 schreef wyccie het volgende:
Ze was geboren in 1882.
het valt me zelfs nu ik het teruggelezen heb niet opquote:Is het je eigenlijk al opgevallen dat ik nooit normaal antwoord op je vragen? Ik zie het nu zelf pas.
Dat is een veel betere hint dan ik ooit had kunnen bedenken. Treinhomo, je bent een genie. Die opmerking over vrouwen laat me koud hoorquote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:02 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
64 jaar jonger dan dat ze nu is...
Duh.![]()
'k geloof niet dat Jenna Jameson ooit een schrijfster heeft gespeeld...quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:22 schreef Scrutinizer het volgende:
Als het nou siliconen ipv botox geweest was had Treinhomo het wel geweten
Een andere keer, ik heb m'n tandjes al gepoets en ga slapenquote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:19 schreef wyccie het volgende:
Blij met een ohja? Je moet haar gewoon raden joh!
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:33 schreef wyccie het volgende:
Moet ik je dan een oh ja bezorgen.....
't Is Virginia Woolf.
Hee Scrut goedemorgen, gezelligquote:
Jammer, niet zo lekker...koorts hoesten enzo..quote:Op woensdag 10 augustus 2005 07:54 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik moet wel direct weer weg. Hoe is het met je bronchitus?
Snel weer onder de wol danquote:Op woensdag 10 augustus 2005 07:56 schreef pos het volgende:
[..]
Jammer, niet zo lekker...koorts hoesten enzo..
Nee geen tijd voor en daarbij zou dat niet verstandig zijn. Mijn werkgever is niet zo blij met werknemers die op Fok! posten en houdt dat goed in de gatenquote:kan je op je werk fokken?
Nee vanmiddag maar weer...nu beetje spelenquote:
Die van mij ook...ik kan er vanaf mn werk niet eens opkomen....dan staat er exes denied surf controlquote:[..]
Nee geen tijd voor en daarbij zou dat niet verstandig zijn. Mijn werkgever is niet zo blij met werknemers die op Fok! posten en houdt dat goed in de gaten
Dank je...tot laterquote:Beterschap Pos! Wellicht tot vanavond
Bij wijze van spreken dan hè.quote:
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 09:46 schreef Diaan73 het volgende:
Anne Geddes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |