Mwoah, ik weet niet. Zolang TS updates blijft posten krijgt hij van mij het voordeel van de twijfel, maar op het moment dat TS het topic laat versloffen ga ik ervan uit dat hij bedrogen isquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 22:43 schreef laffer het volgende:
[..]
nah, die meid neukt echt niet buiten de deur, ik geloof er niks van![]()
Je laat de ene tak niet los voor je andere goed vast hebt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 22:10 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Dat weten we nog niet zeker. Maar in dat geval, waarom maakt ze het niet gewoon uit in plaats van heel geheimzinnig alleen de sex ergens anders te halen....?
Dus als ik het goed begrijp mag jij wel met andere dames krikken en zij niet met andere kerels?quote:Dat zijn mijn zaken en dat heeft hier verder niets mee te maken wat ik doe dat gaat niemand wat aan zelfs mijn vriendin niet.
Je hebt kennelijk meer last van je gekrenkte trotsquote:Ze weet dat ik regels heb in mijn huis en dat er afspraken gemaakt zijn dat heb ik ook duidelijk tegen haar gezegd toen ze bij me in wilde trekken en nu maakt ze mij met haar gedrag en het vreemdgaan belachlijk.
Ga je het ook nog hebben over Jouw vuile spelletjes?quote:Ik heb besloten dat ik een goed gesprek met haar ga hebben over hoe en wat en met wie. Heb geen zin meer in haar spelletjes en dat ga ik haar ook zeggen.
Nee ik denk dat ts bezig is met 1x van de 4x neuken per week . Afspraken zijn er om na tekomen namelijk!quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 22:59 schreef laffer het volgende:
waar blijft de TS nou?
of issie soms z`n wijf inmekaar aan het beuken![]()
En stipt optijd ejaculerenquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:34 schreef DEvRV het volgende:
[..]
Afspraken zijn er om na tekomen namelijk!
Normaal maak je non-stop kutopmerkingen, maar nu ben ik het met eens (quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:20 schreef American_Nightmare het volgende:
Haha wat een drol. Ik hoop dat die vriendin goed ingereden wordt. Dat krijg je nou als je je vriendin achterlijke regeltjes op gaat leggen.![]()
![]()
Dat zijn dus juist de uber sociaalste mensen die ik ken. Heb zelf pizza bezorgd, en elke keer als ik een bestelling moest afleveren bij een woonwagen werd ik mee naar binnen gevraagd en werd mij wat te drinken aangeboden. En als je een vette fooi wil zit je bij hun ook van het sjiekstequote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:40 schreef Poncho het volgende:
Woon je toevallig op een woonwagenkamp?
Die mensen komen dankzij de wietteelt en het illegaal aftappen van hun stroom natuurlijk om in het geld. Natuurlijk krijg je dan een mooie fooiquote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:43 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
Dat zijn dus juist de uber sociaalste mensen die ik ken. Heb zelf pizza bezorgd, en elke keer als ik een bestelling moest afleveren bij een woonwagen werd ik mee naar binnen gevraagd en werd mij wat te drinken aangeboden. En als je een vette fooi wil zit je bij hun ook van het sjiekste![]()
Nee, niet echt. Hij trekt er enkel lering uit als hij inziet waar hij mee bezig is.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:40 schreef Poncho het volgende:
Dat zal je leren.
Hij is op dit moment waarschijnlijk hard bezig met zijn zelfreflectie, waarna hij inziet dat het niet meer verder kan zo en zichzelf opsluit in een klooster.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:44 schreef Viperdesign het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Hij trekt er enkel lering uit als hij inziet waar hij mee bezig is.
En gezien het uitblijven van een reactie terwijl hij wél online is zegt ook wel iets..
quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:45 schreef Poncho het volgende:
Hij is op dit moment waarschijnlijk hard bezig met zijn zelfreflectie, waarna hij inziet dat het niet meer verder kan zo en zichzelf opsluit in een klooster.
Dit is R&P, geen ONZ.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:45 schreef Uitgestrekte_Weideland het volgende:
Ik kies partij voor de TS. Dat wijf moet zich gewoon aan de regels van de TS houden, hij zorgt immers dat er brood op de plank komt!
Sinds wanneer is er verschil dan?quote:
Dus hoor ik inderdaad niet in R&P thuis.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:47 schreef Uitgestrekte_Weideland het volgende:
[..]
Ik ben bloedserieus.
Eerder in sex.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:48 schreef Uitgestrekte_Weideland het volgende:
[..]
Dus hoor ik inderdaad niet in R&P thuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |