als het zo is als vorig jaar wordt er niet of steeksgewijs gefouilleerd, dan loopt het lekker door en hoef je niet al te lang te wachten. maar vorig jaar waren we al in de middag aan het wachten, toen de hekken om 1800 uur open gingen duurde het een kwartiertje ofzo..quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:21 schreef Dribbel_ het volgende:
Hey, ik had even een vraagje.
Wij gaan donderdagavond naar het terrein maar is het dan al erg druk en duurt het lang voordat je naar binnen kan dat er hele opstoppingen zijn of is de doorstroom redelijk goed zodat iedereen lekker makkelijk richting de camping kan om je tentje op te zetten enz.
Okee mooi zoquote:Op zondag 14 augustus 2005 17:25 schreef crossover het volgende:
[..]
als het zo is als vorig jaar wordt er niet of steeksgewijs gefouilleerd, dan loopt het lekker door en hoef je niet al te lang te wachten. maar vorig jaar waren we al in de middag aan het wachten, toen de hekken om 1800 uur open gingen duurde het een kwartiertje ofzo..
weet ik niet, maar de vorige keer donderdagavond verbaasde me het toch hoeveel mensen er al waren.. helaas voor de mensen die donderdag niet al kunnen zijn de fijnste plekjes al bezet..quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:27 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Okee mooi zoen komen de meeste mensen donderdag avond al of toch vrijdagochtend pas?
en volgend jaar ging het qua veiligheid goed dus ik neem aan dat ze het dit jaar weer zo aanpakkenquote:Op zondag 14 augustus 2005 17:28 schreef knox_ het volgende:
Vorig jaar zonder controle was ik binnen een half uurtje binnen, het jaar ervoor deed ik er 6 uur over..
Tuurlijk, ik zit je maar te stangen.quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:22 schreef crossover het volgende:
[..]
haha nee niet die dorpen, maar neem nou maar van mij aan dat dat gezellig wordt!
Ik weet niet meer of ze vorig jaar ook zeiden dat ze pas vanaf 18:00 zouden rijden en ook eerder vertrokken. Ik ben de laatste paar jaar met de auto geweest, maar dat zit er helaas niet in dit jaar.quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:39 schreef rubbereend het volgende:
pendelbussen rijden altijd al vanaf een uur of 2 a 3, de walibibus kan volgens mij neit aangezien ze je daar niet inlaten omdat ze aan al je tassen wel zien dat je niet voor walibi komt
Ja, dat vroeg ik me ook af, ik dacht van wel maar kan iemand dit bevestigen?quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:41 schreef Vork het volgende:
[..]
Ik weet niet meer of ze vorig jaar ook zeiden dat ze pas vanaf 18:00 zouden rijden en ook eerder vertrokken.
ja, heel goed idee, daar maak je vrienden mee als het regentquote:Op zondag 14 augustus 2005 18:24 schreef koen_pijl het volgende:
Ik heb er echt te veel zin in! Is mijn eerste keer Lowlands! Volgens mij is het echt te bruut! Hebben jullie nog tips voor een groentje? Wij wilden een partytent mee nemen. Is dit een slim idee?
idd iedereen bij ons ni de groep draagt een paar stokken en dan is het een kleine moeitequote:Op zondag 14 augustus 2005 18:35 schreef Vork het volgende:
We hebben de afgelopen twee jaar een partytent meegenomen. Als je een beetje optijd op Lowlands bent, dan is er wel plaats om zo'n ding mee te nemen. Het is ideaal voor als het regent natuurlijk en als je een beetje plek voor je tent wilt hebben om te kunnen zitten en bier te kunnen drinken. Je moet dat ding natuurlijk wel meesjouwen, maar met een paar man is dat heen goed te doen.
Inderdaad, maar ook andere rotzooi niet meenemen. Ik had vorig jaar een draagbare stero meegenomen bijvoorbeeld...dat had ik net zo goed thuis kunnen laten want wie gaat er nou naar de radio luisteren als er 200 meter verder 3 optredens bezig zijnquote:Op zondag 14 augustus 2005 18:29 schreef crossover het volgende:
en neem niet te veel kleren mee en verwacht dat alles vies wordt, dan valt het na afloop mee.
De radio is voor in de rij hè, om te horen wat voor ellende Giel ten gehore brengt!quote:Op zondag 14 augustus 2005 18:44 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Inderdaad, maar ook andere rotzooi niet meenemen. Ik had vorig jaar een draagbare stero meegenomen bijvoorbeeld...dat had ik net zo goed thuis kunnen laten want wie gaat er nou naar de radio luisteren als er 200 meter verder 3 optredens bezig zijn.
Gielquote:Op zondag 14 augustus 2005 18:46 schreef Roellio het volgende:
[..]
De radio is voor in de rij hè, om te horen wat voor ellende Giel ten gehore brengt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |