Tjonge, ik kende Sara Kroos niet, maar als ze altijd zo grappig is hoef ik naar een voorstelling toe.quote:Op donderdag 14 september 2006 16:55 schreef Christine het volgende:
Bij De Lama's vind ik Sara irritant en niet-grappig, maar in het theater zie je een hele andere kant van haar en daar vind ik haar soms wél geslaagd.
Iedereen die haar zo afzeikt hier, zou eens op deze link moeten klikken en het filmpje "Nooit meer goed" bekijken en daarna nogmaals hun mening geven.
Overigens ben ik er iig niet rouwig om dat ze weggaat bij De Lama's.
quote:Op maandag 8 augustus 2005 00:49 schreef footballx het volgende:
[..]
Ik probeerde je helemaal niet aan te vallen heiden, maar je weet toch ook wel hoe je er zelf uitziet?![]()
niet ?quote:Op donderdag 2 november 2006 15:10 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Tjonge, ik kende Sara Kroos niet, maar als ze altijd zo grappig is hoef ik naar een voorstelling toe.
WHAHAHAHAquote:Op maandag 8 augustus 2005 00:49 schreef footballx het volgende:
[..]
Ik probeerde je helemaal niet aan te vallen heiden, maar je weet toch ook wel hoe je er zelf uitziet?![]()
Ze is Bi en die show was erg goed alleen dat tiet stuk had van mij ook niet gehoevenquote:Op zondag 4 november 2007 21:45 schreef SunChaser het volgende:
gelukkig is ze pot
quote:Op maandag 5 november 2007 00:40 schreef Flashwin het volgende:
gvd, zet dat plaatje achter een link ofzowat een afgrijselijke borsten
Je zou er geen nee tegen zeggenquote:Op maandag 5 november 2007 00:40 schreef Flashwin het volgende:
gvd, zet dat plaatje achter een link ofzowat een afgrijselijke borsten
*Slaat Buzzer in zijn gezicht om hem weer bij zinnen te brengen*quote:
het is dat ze een jaar of 12 te jong is, maar........quote:Op maandag 5 november 2007 01:32 schreef Seneca het volgende:
[..]
*Slaat Buzzer in zijn gezicht om hem weer bij zinnen te brengen*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |