Jij telt niet mee, jij bent bijna dertigerquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:52 schreef babette21 het volgende:
* Babetje feliciteert Sven met z'n verjaardag
Eindelijk tiener-af
Welkom bij de twintigers
tsssssssssssquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:54 schreef Dizer het volgende:
Jij telt niet mee, jij bent bijna dertiger
Over paarden gesproken, heb je mijn kaart nog gehadquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:27 schreef Svensational het volgende:
[..]
Ja, maar ik had eerst een heel mooi paard, en toen werd dat afgepikt en kreeg ik er een schurftig tweedehands paard voor terug. Ofzo
Mag ik mee, want ik kom net terug van Tennis en ik ben helemaal bezweet... vind jij dat niet opwindendquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:58 schreef babette21 het volgende:
[..]
weet ik, problemen met schaduwnet........
en nu ga ik mezelf onder de douche zetten.........
quote:
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:03 schreef Svensational het volgende:
Daaaizer!!! Bedankt voor je kaart
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:54 schreef Dizer het volgende:
[..]
Jij telt niet mee, jij bent bijna dertiger
Dan niet hoor.... ga ik lekker met Chantal douchenquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:03 schreef babette21 het volgende:
ken je Henk nog niet?!??!
nou ja, vraag maar aan Sven..... er wordt op me gewacht![]()
Maar ik blijf je stiekem toch Diezer noemenquote:
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:05 schreef Svensational het volgende:
[..]
Maar ik blijf je stiekem toch Diezer noemen.
Kom op Dizer, vriendinnetjes verzinnen is niet oké.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:05 schreef Dizer het volgende:
[..]
Dan niet hoor.... ga ik lekker met Chantal douchen
[Hyacinth-stem]quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:05 schreef Svensational het volgende:
[..]
Maar ik blijf je stiekem toch Diezer noemen.
Wie zegt dat dat mijn vriendin isquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:07 schreef Svensational het volgende:
[..]
Kom op Dizer, vriendinnetjes verzinnen is niet oké.
Zoek de defenitie op van noonerquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:08 schreef babette21 het volgende:
[..]
10 hele minuten??? lucky Chantal.....
Ik lag echt in een deuk toen ik die kaart zagquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:03 schreef Svensational het volgende:
Daaaizer!!! Bedankt voor je kaart
Ik ook, vooral door jouw geschiedenis met paarden-TT'squote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:09 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik lag echt in een deuk toen ik die kaart zag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |