* sport_life gaat over 2 weken verhuizen naar groningen, komt wel goed denk ikquote:op zaterdag 6 augustus 2005 00:14 schreef snuwerd het volgende:
ik was redelijk verslaafd, maar sinds ik het huis uit ben (1 jaar geleden) van den haag naar groningen (dus ver van mn ouders) en ik aan een nieuwe studie begon, heb ik bijna geen tijd meer voor mn computer. ik zit er nog redelijk veel achter wel. misschien is het gene wat mij het meeste helpt mijn vriendin. die ken ik nu net een jaar. ik ging vaak laat naar bed maar ik wil nu vaak fit zijn en ik wil later met haar samenwonen en dan kan het echt niet dat ik zoveel achter mijn computer zit. ik zit wel weer in een lekkere situatie, want ik studeer informatica... maar dat is denk ik een ander verhaal.
ik denk dat het huis uit gaan een van de beste opties is (als je nog thuis woont).
20 punten.quote:op vrijdag 5 augustus 2005 19:49 schreef martydekale het volgende:
19 punten, ik had meer verwacht.
vooral doen ja... naar informatie op internet zoeken.. helemaal als je een internet verslaving hebt. cold turkey afkicken! trek eruit die stekker en kom niet leuren in een online forum. laat zien dat je geen watje bent.quote:op donderdag 4 augustus 2005 16:12 schreef rietvaerder het volgende:
nu is er zeer veel op het internet te lezen over de verslaving, maar er staat nergens waar je hulp kan krijgen er voor? ik kan het in elk geval niet vinden.
truequote:op vrijdag 5 augustus 2005 12:09 schreef avotar het volgende:
tja.. toen ik eenmaal een vriendin kreeg was ik er snel van af.. misschien is dat een idee...
ik dus ookquote:op zaterdag 20 augustus 2005 16:02 schreef illusions het volgende:
kunnen de computerverslaafde mensen mij niet eens vertellen wat ze dan zoal doen? want ik verveel me altijd kapot op de pc.
zelfs dat doe ik niet op vakantie....... totaal geen behoefte aan. op vakantie mis ik het dus echt niet. maar zodra ik thuis kom verval ik altijd weer in het oude patroonquote:op zaterdag 20 augustus 2005 15:15 schreef hollander172 het volgende:
enige keer dat ik op vakantie een internetcafe ben binnen gelopen was om email te checken. (dag voor de vakantie!!! te horen gekregen dat mijn contract niet verlengd werd.)
simulatie games bijvoorbeeld, daar gaat tijd in zitten. transport tycoon is zo'n tijdvreter vind ik, maar ook simcity4 bijvoorbeeld, de tijd vliegt dan gewoon voorbij als je zulke spellen speelt.quote:op zaterdag 20 augustus 2005 16:02 schreef illusions het volgende:
kunnen de computerverslaafde mensen mij niet eens vertellen wat ze dan zoal doen? want ik verveel me altijd kapot op de pc.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |