In dat geval zou jíj juist de persoon zijn om naar Irak te moeten gaan, me dunkt.quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:17 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
Ik heb het verders ook niet over moslims ik zeg gewoon dat wanneer jij iets geks aantrekt je gewoon vraagt om klappen. op school kregen mensen ook klappen omdat ze er raar uitzagen daar leer je mee omgaan en dat moeten zij ook doen of anders niet zeuren.
iemand om de mening klappen geven is niet normaal of ben je Fortuyn en Theo van Gogh vergeten>?quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:20 schreef Sidekick het volgende:
RobbieRicardo heeft een beetje een rare mening. Het wordt tijd voor wat klappen.
Nee, maar om kleding wel he?quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:21 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
iemand om de mening klappen geven is niet normaal
Het doel heiligt de middelen, en zolang het doel is om de Westerse samenleving in stand te houden, en met Westerse samenleving bedoel ik uiteraard gelijkheid, conformiteit, socialisme en patronisme, zolang het doel dus het behoud van de Westerse samenleving is, is het totaal gerechtvaardigd.quote:
Een mening is niet aanpasbaar, maar smaak wel. Kledingkeuze heeft niets te maken met een mening, uiteraard. Wat dom van mij!quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:23 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
Kleding kan je aanpassen maar meningen niet![]()
Mensen die een mening hebben die mij niet aanstaat moeten het land uit!quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:23 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
Kleding kan je aanpassen maar meningen niet![]()
Vergissen is menselijkquote:Op zondag 14 augustus 2005 23:32 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Een mening is niet aanpasbaar, maar smaak wel. Kledingkeuze heeft niets te maken met een mening, uiteraard. Wat dom van mij!
Hoe verklaar jij dan dat Westerse mannen hier geen, of veel minder last van hebben?quote:Op donderdag 4 augustus 2005 11:30 schreef Den_Dead_Kennedys het volgende:
Dat is op zich geen reden om je hoofddoek af te doen. Zo'n hoofddoekje heeft ook een functie. Het dient ter bescherming van de blikken van een man. De wulpsheid van het blote lichaam, bijv. benen of het gezicht en dan in het bijzonder de wangen en de mond winden de man op. Ze vertellen een boodschap aan de mannen. Het mannenhart gaat sneller kloppen en de het bloed raast door de aderen van de Moslim. Het ' LID ' is klaar om te penetreren.
Juist. Zo drink jij nog altijd uit de flesjes die in het gootsteenkastje staan, want je ouders moeten niet zeuren.quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:23 schreef RobbieRicardo het volgende:
[..]
Kleding kan je aanpassen maar meningen niet![]()
Na dat kan natuurlijk niet die hoofddoek moet af en alles moet eigenlijk uit bij die Moslims.quote:Op maandag 15 augustus 2005 11:10 schreef Gia het volgende:
Echter ben ik van mening dat dit geen reden moet zijn om die hoofddoek maar af te zetten. Nooit zwichten voor geweld.
Een spijkerbroek ook niet bij het onze. Toch lopen ik weet niet hoeveel katholieke jongens en meisjes in Jeans. Dus wat is je punt?quote:Op maandag 15 augustus 2005 13:07 schreef the_legend_killer het volgende:
Die hoefdoekjes hoort niet eens echt bij hun geloof zeggen de meeste Moslims zelf !
het punt is dat het verbieden ervan dus niets anti-Islams is.quote:Op maandag 15 augustus 2005 14:52 schreef Gia het volgende:
[..]
Een spijkerbroek ook niet bij het onze. Toch lopen ik weet niet hoeveel katholieke jongens en meisjes in Jeans. Dus wat is je punt?
quote:Op maandag 15 augustus 2005 14:52 schreef Gia het volgende:
[..]
Een spijkerbroek ook niet bij het onze. Toch lopen ik weet niet hoeveel katholieke jongens en meisjes in Jeans. Dus wat is je punt?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |