Neem maar van mij aan dat m'n pc zeer goed staat afgesteldquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 19:27 schreef Enyalius het volgende:
[..]
n00b
ik heb pentium 4 2.5ghz, 1gb ram en een ati radeon 9700 pro 128mb en hij werkt prima.
zit toch iets niet goed in je pc zelf.
Net als quake 3 ja.. het speelt alleen stroever en het spel moet nog flink uitgebalanceerd worden. Daarnaast heb ik zoveel moeten tweaken aan dit spel dat ik me eigenlijk begin af te vragen of ik niet beter gewoon quake 3 weer kan gaan spelenquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 21:41 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Maar hoe is de multiplayer? Net als Quake3? De single player lijkt net Doom3 zo te zien. Ik ga zo de single player proberen.
Machine-gun geeft anders gewoon licht als je op de F toets drukt bijv.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 15:38 schreef Thomas B. het volgende:
Ik vind het ook een fijn spel... maar godverdomme hadden ze die kerel niet een zaklamp mee kunnen geven ofzo
En je blaster heeft ook een zaklamp.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 16:05 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Machine-gun geeft anders gewoon licht als je op de F toets drukt bijv.En het is Strogg he, niet Trogg, die misbaksels uit World of Warcraft.
Ik heb zelf een PIV 2,4ghz 512 ram Gforce 6800GT en hij loopt voor geen meter. Zelfs op 800x600 en medium detail is ie kut, fps varierend van 5 - 60, gemiddeld gok ik zo'n 10-15. Echt geen idee waar het aan kan liggen.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 19:27 schreef Enyalius het volgende:
[..]
n00b
ik heb pentium 4 2.5ghz, 1gb ram en een ati radeon 9700 pro 128mb en hij werkt prima.
zit toch iets niet goed in je pc zelf.
Wat zijn jouw specs dan van je computer?quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 17:07 schreef =HellFire= het volgende:
Quake 4 loopt sowieso beroerd hier. F.E.A.R., Half-Life 2, Far Cry, en zelfs Doom 3, allen spelen ze lekkerder dan Quake 4.
AMD 2000quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 17:10 schreef McGilles het volgende:
[..]
Wat zijn jouw specs dan van je computer?
Ik vind dat ik zelf een best goed systeem heb maar het loopt zo niet, ben ik niet echt blij mee en ik ga geen andere videokaart kopen oid.
Als iemand een tip heeft voor mij waardoor hij beter gaat lopen graag
quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 17:32 schreef VrijeVal het volgende:
crappy spel... geef mij CS: Soucrce maar
Je begint pistooltje ookquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 15:38 schreef Thomas B. het volgende:
Ik vind het ook een fijn spel... maar godverdomme hadden ze die kerel niet een zaklamp mee kunnen geven ofzo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |