isa dat van lush..quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:51 schreef BObNL het volgende:
Iemand hier eigenlijk ervaring met Azulen Paste. Groen goedje, in een klein potje ( hier attans ) "pasta voor de normaliserende bahandeling huidonreinheden (lokaal aantippen)" staat op de achterkant
Ook hier een envelop ontvangen heel erg bedankt daarvoorquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 13:53 schreef ymme het volgende:
ZIjn mijn eveloppen en paketje binnen gekomen???
Weet niet meer voor wie, maar had voor 2 mensen proefjes opgestuurd. En voor Peri een pakketje, en voor nog iemand voor de snowcake geld!
Is het al binnen, ben daar erg benieuwd naar, aangezien de TPG nog wel eens fouten wil maken
volgens mijn woordenboek: branquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 18:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik wil een leuke naam bedenken, maar kan niet vinden wat "zemelen" in het Engels zijn. Babelfish geeft alleen maar de vertaling van de equivalent van zeuren.
quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 18:11 schreef MissyMirjaM het volgende:
ditch the itch bathpowder.
Kijk, dan krijg je dat soort namenquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 18:11 schreef PeRi het volgende:
In het Wow Wow masker zitten zemelen en haver
ik zou het maar bij 1 tegelijk houden..quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 18:24 schreef debby1973 het volgende:
Nou, ik ga er zo maar even in liggen. Als ik weer lush mag gebruiken gooi ik 4 bubble bars in mijn bad!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |