ik. overigens valt dat oprekken wel mee heur.quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:16 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Nou ik ben niet zo van het gefist. Ik vind het bovendien ook nog es enorm ranzig uitzien. En wie gaat er nou willens en wetens de poes van zijner vrouw oprekken door z'n vuist erin te duwen?
waarom jammerquote:Op maandag 1 augustus 2005 14:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ghehehe![]()
(psst... zal ik jou eens een geheimpje verklappen? ik hou wel van groot geschapen vrouwenjammer dat je een grote vagina negatief opvat)
quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:20 schreef milagro het volgende:
ik ben blij met de mijne en die is strak
Nu is het mijn beurt om te zeggen: "het ligt zo heerlijk gevoelig bij vrouwen hé"...quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:20 schreef milagro het volgende:
[..]
waarom jammer
ik ben blij met de mijne en die is strak
sla maar terug, het mag, ik begrijp hetquote:Op maandag 1 augustus 2005 14:21 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
(dat zeggen ze allemaal schatje)
nee, sorry schat, leuk geprobeerd, maar niet raakquote:Op maandag 1 augustus 2005 14:23 schreef Klemvast het volgende:
[..]
Nu is het mijn beurt om te zeggen: "het ligt zo heerlijk gevoelig bij vrouwen hé"...![]()
dat klinkt echt zo geilquote:Op maandag 1 augustus 2005 14:26 schreef American_Nightmare het volgende:
strakke kutte de gekstuh!!!
Ze zijn waarschijnlijk gestorven aan inwendige bloedingen, simpel.quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:35 schreef SeLang het volgende:
Maar afgezien van milagro zijn er geen Fok!dames die een grote negerpiemol in hebben gehad ?
quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:13 schreef American_Nightmare het volgende:
Heerlijk ja.. een vagina waar je heel je hoofd in kan duwen en dan lekker op die eierstokken sabbelen. Nou doe mij toch maar een lekker strak exemplaar.
Hahaha, wat typisch weerquote:Op maandag 1 augustus 2005 15:39 schreef Goldfish80 het volgende:
Een "gewone" dame heeft genoeg aan een gemiddelde. Maar je hebt van die sletjes die gewoon meer nodig hebben, omdat ze anders niets voelen.
Typisch de uitspraak van iemand met een kleine piemol.quote:Op maandag 1 augustus 2005 15:39 schreef Goldfish80 het volgende:
Een "gewone" dame heeft genoeg aan een gemiddelde. Maar je hebt van die sletjes die gewoon meer nodig hebben, omdat ze anders niets voelen.
Komt vast door het vele spelen met de colafles
gelulquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:28 schreef Duiveltja het volgende:
en de andere gaat dan weer liever voor iets kleiner.
mwoah... als je verliefd wordt zal je een kleine pielemoos voor lief nemen ws, maar het is nooooit een keuze op voorhandquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:28 schreef Duiveltja het volgende:
Vrouwen hebben gewoon voorkeuren net zoals mannen dat ook hebben. De ene wil liever King Kong en de andere gaat dan weer liever voor iets kleiner.
Preciesquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:36 schreef milagro het volgende:
[..]
mwoah... als je verliefd wordt zal je een kleine pielemoos voor lief nemen ws, maar het is nooooit een keuze op voorhand
Ik heb het dan ook over voorkeuren hequote:Op maandag 1 augustus 2005 17:36 schreef milagro het volgende:
[..]
mwoah... als je verliefd wordt zal je een kleine pielemoos voor lief nemen ws, maar het is nooooit een keuze op voorhand
dat is dus een keuze op voorhand, die als het meezit bewaarheid wordt.quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:46 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ik heb het dan ook over voorkeuren he
Bedankt voor het uitleggen, maar ik was al op de hoogte van wat het betekent.quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:49 schreef milagro het volgende:
[..]
dat is dus een keuze op voorhand, die als het meezit bewaarheid wordt.
quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:47 schreef Posdnous het volgende:
Och.. allemaal blaten over dat ze een grote snikkel willen en als het zover is liggen krijsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |