abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 20:15:40 #51
50242 Flem
Snap je 'm?
pi_31763556
Ik las 'm ook net ja. Purrel is behalve een topvoetballer ook zeker een interessante, doch ingetogen, jongen.
pi_31885903
Ik heb laatst een telefonisch interview gedaan met deze koning. Aardige gozer met leuke en open persoonlijkheid. Mooi Amsterdams/Surinaams accent doet de rest. Ik ben fan.
  woensdag 2 november 2005 @ 10:26:54 #53
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_31890222
Hij wil weg bij vitesse
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
pi_31890723
Hij mag wel naar FC Groningen komen.
pi_31890825
Opvallend dat hij uit de gratie is geraakt, leuke voetballer is het wel. Maar Sturing wijzigt z'n team in vorm niet.
That's all folks!
  woensdag 2 november 2005 @ 10:56:46 #56
31048 Tha_Mars
oh, een naambordje!
pi_31890921
te grappig gewoon, een middelmatige speler die mag invallen, en is met de huidige bezetting gewoon een van de zwakkere spelers. Hij heeft het vorig jaar goed gedaan, maar hij hoeft niet meteen grootheidswaan te krijgen wanneer hij op de bank zit. Hij zal gewoon weer moeten werken voor zijn basisplaats, al zie ik niet in waarom hij een basisplaats zou krijgen
Maximaal 4 regels
pi_31892972
Te hopen dat hij zich aan zijn woord houdt, dat hij zijn carričre bij Telstar afsluit!!!
volgende wedstrijden:
  woensdag 2 november 2005 @ 14:38:35 #58
50242 Flem
Snap je 'm?
pi_31896712
quote:
Purrel Frankel mocht zoals gebruikelijk de laatste tijd pas in de slotfase nog even invallen bij Vitesse. De linksback is dat niet gewend. "Ik speelde in het verleden altijd. Het is moeilijk, maar ik raak niet in paniek. De voetbalwereld is heel raar, het kan zo weer anders zijn. Maar dit moet niet te lang duren natuurlijk." Purrel Frankel staat eventueel open om te worden verhuurd. "Als dit zo lang blijft duren wel, want ik ben op een leeftijd dat ik moet spelen. Ik ga hier niet twee jaar op de bank zitten, dan moet ik op zoek naar iets anders. Mijn zaakwaarnemer kijkt wel rond."
pi_31897005
Valt dus allemaal nog wel mee met dat 'hij wil weg'.
pi_31962252
Deze blonde god is in mijn ogen toch wel flink genaaid door Sturing (trainer Vitesse) hoor. Hij begon zijn periode bij Vitesse als LB, en dat ging redelijk goed. Al gauw kwam hij in zijn De Graafschap vorm en faale opzichtig (topscoorder eigen doelpunten etc.). Toen kwam Vitesse op het geniale idee om hem als M L te zetten (Jansen was de onomstreden LB). Damn wat heeft hij het daar vorig jaar goed gedaan. Als die daar nou op 18jarige leeftijd mee was begonnen Maargoed, dat leverde hem een contractverlenging op. Die tekende hij omdat hij een vaste waarde was en ondertussen van schlemiel tot held was uitgegroeid bij de VItesse supporters (ook ik). Wat gebeurt er dit seizoen? Hij begint als LB, en omdat hij daar logischerwijs faalt, beland hij op de bank. Een krullebolletje uit de AJAX jeugd (Esajas) is de eerste man, toen ff Benson en sinds kort (na de opleving van Hersi) staat een andere AJAX jeugdspeler daar, de Mul. Een Rechtsbuiten.

Frankel toch... ik voel met je mee!
  dinsdag 8 november 2005 @ 15:29:01 #61
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
  vrijdag 25 november 2005 @ 23:13:24 #63
50242 Flem
Snap je 'm?
pi_32582587
Ray kreeg laatst rood.
pi_32582622
Is dat familie dan? Z'n neef toch?

Weet je ook waar het broertje van Purrel speelt?
pi_32584190
Morgen weer in de basis, maar:
quote:
Fränkel wil geen bankzitter blijven

Purrel Fränkel staat voor het eerst sinds twee maanden weer in de basis bij Vitesse. Tegen RKC vervangt hij de geschorste Gill Swerts. De linkspoot vindt het niet prettig om afhankelijk te zijn van blessures en schorsingen. "Nee, zeker niet. Ik wil een vaste kracht zijn, net als vorige seizoenen. Ik heb een gesprek gehad en daarin heb ik eerlijk gezegd dat het niet te lang moet duren. Ik wil niet weg, maar ik wil wel spelen." Fränkel wil wellicht in de winterstop vertrekken. "Misschien kom ik daarna meer aan spelen toe kom, want er gaan wat jongens naar de Afrika Cup."
Mogelijk zal blijken dat oude liefde niet roest, want De Graafschap zoekt nog een linksback. "Ja, ach, daar denk ik nog niet echt aan. Als het zo zou moeten zijn, waarom niet. Maar eerst wil ik mijn kans nog wagen bij Vitesse en vechten voor mijn plek. Nu speel ik weer tegen RKC, het is een lekker gevoel om zo toe te leven naar een wedstrijd."

Fränkel realiseert zich dat het niet makkelijk zal worden tegen RKC. "Ze zijn goed bezig met een overwinning op Feyenoord. En ook PSV had het lastig tegen RKC. Maar wij draaien ook goed, dus ik reken op een winstpartij."

Bron: Omroep Gelderland 25-11-2005
pi_32584255
De Graafschap, dat hoop ik toch niet. Die komen de eerstkomende jaren ook niet hogerop.

Bedankt voor de info!
  zaterdag 26 november 2005 @ 00:27:06 #67
50242 Flem
Snap je 'm?
pi_32584658
Ik dacht dat Ray z'n neef was ja. Broertje Jurman speelt volgens mij niet echt op niveau.
pi_32584793
Zijn jullie nou echt zo enthousiast over die jongen?
Gebrekkige voetballer eigenlijk...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_32584870
Ik vind het toch een prima Eredivisie-speler, niet meer en niet minder.
That's all folks!
pi_32584908
Broertje Jurman speelt bij Zeeburgia.

Sandman, heb je hem niet als hangende linkermiddenvelder zien flitsen vorig seizoen? Was echt sterk.
  zaterdag 26 november 2005 @ 00:36:27 #71
50242 Flem
Snap je 'm?
pi_32584938
quote:
Op zaterdag 26 november 2005 00:31 schreef Da_Sandman het volgende:
Zijn jullie nou echt zo enthousiast over die jongen?
Gebrekkige voetballer eigenlijk...
Hij heeft uitstraling, is niet op z'n mondje gevallen en geeft om zijn medemensen en de natuur!
pi_32584941
Voor de middenmoot wel ja, maar de fans en clubbestuurders willen hogerop...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_32584976
quote:
Op zaterdag 26 november 2005 00:36 schreef Flem het volgende:

[..]
en de natuur!
Daar reik je hoger mee natuurlijk
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_32584999
Hij is een goed mens en een goede voetballer. Vitesse moet wel sterk zijn als een geweldenaar als deze integere neger op de reservebank plaats moet nemen.
pi_32585039
Ze hebben al een geweldig integere neger in Yakubu, iemand die nooit bijn Ajax weg had mogen gaan...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')