Het is dus niet zo dat klanten van MrB een extra iets krijgen oid?quote:Op woensdag 27 juli 2005 17:23 schreef Ambrosius het volgende:
http://mrbfree.com/nl/wielrennen/ > gratis weddenschappen voor de ENECO-Tour, met prijzen. Je kunt inloggen met je Bookie-gegevens.
Nogmaals de vraag: zijn er meer die een mail gehad hebben van MrBookmaker om als VIP uitgenodigd te worden bij een rit in de ENECO-Tour?
Je hoeft niet in te schrijven, maar verder niet als ik het goed begrijp.quote:Op woensdag 27 juli 2005 17:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Het is dus niet zo dat klanten van MrB een extra iets krijgen oid?
En hij winst zelfs de 2e set!quote:Op woensdag 27 juli 2005 18:57 schreef OnlineGokker het volgende:
Betfair odds zijn nu 2.5 tegen 1.60, dus kan alles nog
Staat nu 4-3 voor koubek
[edit]
En nu is Koubek weer favoriet
En de verrassende uitslag van Zalgiris - Cluj is...... 1-2!quote:Op woensdag 27 juli 2005 03:00 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Zalgiris is ook weer lekker bezig. Odds gestegen van 2.1 naar 7.![]()
Ja, die Litouwers zijn echt niet normaal meer....quote:Op woensdag 27 juli 2005 19:20 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
[..]
En de verrassende uitslag van Zalgiris - Cluj is...... 1-2!
Beslissing in de 75e minuut door een....... penalty!![]()
Van mij mag die Belg alletwee z'n poten brekenquote:Rochus lässt wieder den Betreuer herholen und lässt sich am rechten Fuß behandeln.
Jetzt geht's wieder weiter!
Ik lees net dat ie ook last van z'n duim heeft omdat ie onhandig was met een schaar.quote:Op woensdag 27 juli 2005 19:45 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
Van mij mag die Belg alletwee z'n poten breken
NG
Dat dacht ik dus ook.quote:Op woensdag 27 juli 2005 19:59 schreef Notoire_Gek het volgende:
2 matchpoints voor Koubek......................nu nog 1
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha die Belg geeft op bij matchpoint............je zal je geld bij Bookie hebben gewed
![]()
weer 25 profit erbij![]()
quote:Op woensdag 27 juli 2005 19:59 schreef Notoire_Gek het volgende:
2 matchpoints voor Koubek......................nu nog 1
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha die Belg geeft op bij matchpoint............je zal je geld bij Bookie hebben gewed
![]()
weer 25 profit erbij![]()
Jammer... 1-1quote:Op woensdag 27 juli 2005 20:27 schreef ASroma het volgende:
maccabi 0-1 voor! moet mijn klapper vanavond worden kan er 30 euro meewinnen
1 euro op rodaquote:
Dan zitten ze 50% onder de BF odds................gokje mrBookiequote:Op woensdag 27 juli 2005 21:34 schreef ASroma het volgende:
1 euro op rodatoch 10,50 als ze winnen he en je weet nooit.
quote:2005-07-27 14:15:35 N°20006976 (Cash back weddenschap) 15.00 235.98 ¤
27-07-2005 19:00:00 Wolfsburg - Lens / 1X2 / Wolfsburg 1.90
27-07-2005 21:00:00 Deportivo La Coruna - Newcastle / 1X2 / Deportivo La Coruna 1.80
27-07-2005 17:42:00 Auxerre - Lyon / 1X2 / Lyon 2.30
27-07-2005 20:30:00 Schalke 04 - Werder Bremen / 1X2 / Schalke 04 2.00
dan zal je niets kunnen opnemen aangezien je dan je id op moet sturenquote:Op woensdag 27 juli 2005 22:12 schreef Ayaxola het volgende:
Is het verplicht om 18 te zijn eigenlijk? En kun je anders wel gewoon een andere geboortedatum opgeven?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
net verloren maccabi, lens en dudelange en met Rainier Shuttler (tennis) totaal verlies 8 euro, maar dat wordt weer gecompenseerd door winst van Hamburger SV, Schalke en Lyon uiteindelijk als het zo blijft kom ik om een winst van rond de 18 euro uit vanavond. Mocht roda winnen en newcastle dan kan het nog lekker oplopen.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:16 schreef Ayaxola het volgende:
Hehe jammer, maar maken jullie nou ook wel eens veel verlies enz, het lijkt alsof iedereen altijd alleen maar wint.
Deportivo (Spain) 2 : 1 Newcastle United (England)quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:17 schreef ASroma het volgende:
yes newcastle op gelijke hoogte, nu doordrukken
Ik ben al twee keer mijn saldo helemaal kwijtgeraakt.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:16 schreef Ayaxola het volgende:
Hehe jammer, maar maken jullie nou ook wel eens veel verlies enz, het lijkt alsof iedereen altijd alleen maar wint.
Helaas wel. Maar tot nu toe heb ik nog nooit meer dan 100 euro met een bet verloren.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:16 schreef Ayaxola het volgende:
Hehe jammer, maar maken jullie nou ook wel eens veel verlies enz, het lijkt alsof iedereen altijd alleen maar wint.
Maar in totaal, zo lang je meedoet, heb je neem ik aan winst gemaakt?quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:27 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
[..]
Helaas wel. Maar tot nu toe heb ik nog nooit meer dan 100 euro met een bet verloren.
hmmm ik ben zaterdag begonnen met dit bet gedoe, met 50 euro. Heb toen gelijk gewonnen met formule 1 en wielrennen (VINO!!) tot 118 euro, daarna met dat kut tennis 25 euro verloren. En vanavond waarschijnlijk dan rond de 15 euro winst.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:22 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik ben al twee keer mijn saldo helemaal kwijtgeraakt.
Gelukkig wel.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:28 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Maar in totaal, zo lang je meedoet, heb je neem ik aan winst gemaakt?
Weet je wat het is, het is gewoon leuk om te spelen. Het maakt de wedstrijden net wat leuker, net wat spannender en boeiender. Het is gewoon leuk om te volgen.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:28 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Maar in totaal, zo lang je meedoet, heb je neem ik aan winst gemaakt?
Voor het te laat is:quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:37 schreef Ayaxola het volgende:
Maar ik zie het eigenlijk niet echt als een manier van gokken, het is het natuurlijk wel. Maar ik heb het idee dat je nog heel veel inbreng heb ik je uitslag, of je winst of verlies gaat maken. Ik zou denk ik ook alleen op 'zeker' spelen en alleen met dingen waar ik echt veel verstand van heb. Maarja, misschien zie ik het helemaal verkeerd.
Hehe, ik ga ook nog niet beginnen hoor.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:39 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
[..]
Voor het te laat is:
[afbeelding]
Hernych - Hrbaty ook al fout.quote:Op woensdag 27 juli 2005 18:41 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Hanescu laat uiteraard geen spaan heel van die clown van een Behrend: 6-0 6-1. Ze zijn wel een beetje de kluts kwijt nu bij tennisadviser.![]()
quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:18 schreef BliksemSchigt het volgende:
Eerste winst is alweer binnen zonder een bet gespeeld te hebben. Refer-a-friend
Saldo +10 --> +35.00
godneequote:
Tegenwoordig heb ik moneymanagement,quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:35 schreef ASroma het volgende:
wat is jullie hoogste bet gweest tot nu toe?
Is Federer to win de US open een goede keuzequote:Op donderdag 28 juli 2005 00:48 schreef Calella het volgende:
240 euro op Federer to win Wimbledon @1.60 dit jaar was mijn laatste forse.
Jep.quote:Op donderdag 28 juli 2005 01:00 schreef APK het volgende:
[..]
Is Federer to win de US open een goede keuze
quote:Op donderdag 28 juli 2005 01:19 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Ik zou zelfs geld inzetten op Federer to win Tour de France 2006 als dat kon.
Federer won wel 8 van de laatste 9 hard court toernooien waar hij aan mee deed (enige verlies tegen Safin in de halve finale van de Australian Open).quote:Op donderdag 28 juli 2005 01:22 schreef APK het volgende:
[..]![]()
Die stats zien er trouwens niet zo goed uit
Hij had ze alle 9 moeten winnen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 01:31 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
[..]
Federer won wel 8 van de laatste 9 hard court toernooien waar hij aan mee deed (enige verlies tegen Safin in de halve finale van de Australian Open)..
Ik stuur wel even een smsje dat ie moet opgeven als het zover komt.quote:Op donderdag 28 juli 2005 01:33 schreef APK het volgende:
[..]
Hij had ze alle 9 moeten winnen.![]()
Daar gaat mijn geld.
federer zal inderdaad wel winnen, tip Roddick voor de finalequote:Op donderdag 28 juli 2005 01:16 schreef APK het volgende:
Okay dan.
5 units op Federer @1.74.
Moet ik wel tot 9 september wachten.
Mooi, dan krijg ik mijn inzet terug.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:01 schreef BliksemSchigt het volgende:
Pavel opgegeven tegen Youzhny.
Die losing streak duurt hopelijk niet lang. Hoewel, die Koubek staat achter.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
En de 4de mail voor vandaag van TA is binnen
van de laatste 9 tips 1tje goedquote:Op donderdag 28 juli 2005 19:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
En de 4de mail voor vandaag van TA is binnen
Ik ben alleen nog op Koubek meegegaan. Ze zeggen wel we gaan voor kwaliteit en niet kwantiteit, maar het enige wat ze doen is voor de hoogste odd voor de twee gaan bij bijna elke wedstrijd.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:26 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
van de laatste 9 tips 1tje goed....misschien een idee om dat mailadres te blocken
![]()
Mwah, ze verzinnen ze niet. Ze laten keurig zien waar ze op gewed hebben en afgelopen week deden ze het aardig met die Gnerpi, hoewel we nu weer tegen die gast moeten wedden, ondanks het plaatje op hun index-page.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dan kan ik ook wel een gratis website in elkaar bouwen, een maand lang positieve resultaten verzinnen
quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik ben alleen nog op Koubek meegegaan. Ze zeggen wel we gaan voor kwaliteit en niet kwantiteit, maar het enige wat ze doen is voor de hoogste odd voor de twee gaan bij bijna elke wedstrijd.
Dan kan ik ook wel een gratis website in elkaar bouwen, een maand lang positieve resultaten verzinnen, mensen trekken en dan verdienen aan de ads. Easy
Gewoon zorgen dat je overall in de plus komt, dan boeit het de gemiddelde gokker echt niet hoor.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:31 schreef APK het volgende:
[..]
Mwah, ze verzinnen ze niet. Ze laten keurig zien waar ze op gewed hebben en afgelopen week deden ze het aardig met die Gnerpi, hoewel we nu weer tegen die gast moeten wedden, ondanks het plaatje op hun index-page.
Dat kun je dus keurig nazoeken op die site.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:43 schreef BliksemSchigt het volgende:
Volgens mij is het echt niet zo moeilijk, alleen moet je in het begin het geluk aan je kant hebben en/of heel erg safe spelen.
Dan is de hamvraag: Ben jij er al vanaf het begin bij dat ze spelen en tips geven? Ik kan over twee weken makkelijk een site maken, results van Juli laten zien en dan op een mooi +18 uitkomen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:45 schreef APK het volgende:
[..]
Dat kun je dus keurig nazoeken op die site.
Ik hou nog even vol.
Denk je niet dat alle fora van bettingsites dan volstonden met mensen die vanaf het begin meededen en zich genaaid voelenquote:Op donderdag 28 juli 2005 19:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik kan over twee weken makkelijk een site maken, results van Juli laten zien en dan op een mooi +18 uitkomen.
Genoeg mensen die zich zullen aanmelden.
Ik weet het ook niet preciesquote:Op donderdag 28 juli 2005 21:42 schreef APK het volgende:
[..]
Denk je niet dat alle fora van bettingsites dan volstonden met mensen die vanaf het begin meededen en zich genaaid voelen
Ze gebruiken gewoon een high risk strategie.
Ze zoeken naar hoge odds op spelers die volgens hun ondergewaardeerd worden.
Denk ik.
niet op MrBookie neem ik aanquote:Op donderdag 28 juli 2005 19:52 schreef Butra het volgende:
WK Zwemmen vannacht, 100 meter vrije slag:
Schoeman @ 1.53. De man heeft een geweldige start waarmee hij meteen een groot gat slaat met de concurrentie.
En oja, hij is in vorm, heeft het wereldrecord op de 50m vlinderslag al aan gort gezwommen.![]()
Vooruit, heb maar 20 euro @ 1.60 geplaatstquote:Op donderdag 28 juli 2005 19:52 schreef Butra het volgende:
WK Zwemmen vannacht, 100 meter vrije slag:
Schoeman @ 1.53. De man heeft een geweldige start waarmee hij meteen een groot gat slaat met de concurrentie.
En oja, hij is in vorm, heeft het wereldrecord op de 50m vlinderslag al aan gort gezwommen.![]()
die gaat voorlopig niet gematched worden. Pak dan gewoon die 1,57 ...scheelt je maar 60 cent winst.quote:Op donderdag 28 juli 2005 22:41 schreef OnlineGokker het volgende:
Vooruit, heb maar 20 euro @ 1.60 geplaatst
Ze hebben voor de 1-1 gekozen dus.quote:Op donderdag 28 juli 2005 18:53 schreef Greetings het volgende:
Goh wat zou Zepce-Baskimi toch worden?![]()
0-0, 1-1, 2-2 of 3-3?![]()
![]()
![]()
![]()
cubs verloren met 6-0quote:Op donderdag 28 juli 2005 21:50 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik weet het ook niet preciesMaar het lijkt me ook geen onwerkelijke theorie bij zo'n gratis tipper. Misschien kunnen ze weer in een winning streak komen bij de US Open
Ik ga voor vannacht overigens wel mee in die van Blake, daar zit wel logica in
Atlanta en NY Yankees gewonnenCubs gaan niet goed
St Louis doet het wel weer okay.
Ik was blijkbaar op tijd?!quote:Op donderdag 28 juli 2005 22:49 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
die gaat voorlopig niet gematched worden. Pak dan gewoon die 1,57 ...scheelt je maar 60 cent winst.![]()
Ik zag het, jammer. Phillies en Texas wel gewonnenquote:Op donderdag 28 juli 2005 23:46 schreef sk888er het volgende:
[..]
cubs verloren met 6-0![]()
maya een troost misschien st louis 10-3 in de 7de inning![]()
Ik heb 50 euro op Verdasco staan. Dat Hanescu weet te winnen van een niet-Arische Duitser en Mariano "The Fixer" Puerta zegt niks.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 11:44 schreef VincentAdam het volgende:
Ben maar eens tegen betting adviser gaan wedden, dus voor Coria tegen Fererro en voor Novak tegen die clown Dlouhy.
Zul je net zien dat ze vandaag uit hun losing streak zijn, maar wie weet...
Die heb je binnen, 6-3 6-3.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:16 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Ik heb 50 euro op Verdasco staan. Dat Hanescu weet te winnen van een niet-Arische Duitser en Mariano "The Fixer" Puerta zegt niks.
Croatia Open, Umagquote:Op vrijdag 29 juli 2005 16:44 schreef Dos37 het volgende:
Dlouhy L. - Novak J. / Match 1-2 / NOVAK Jiri (CZE)
weet iemand een uitslag of tussenstand. Hij stond op de site van kroatie open maar nu opeens niet meer
ok thxquote:Op vrijdag 29 juli 2005 16:54 schreef sander4444 het volgende:
[..]
Croatia Open, Umag
15:00 L. Dlouhy (5) J. Novak 0-6 3-6 Finished
quote:
quote:Op vrijdag 29 juli 2005 16:53 schreef sander4444 het volgende:
Ajax - Arsenal correct score: 1-2
¤ 1,00 ===> ¤ 10,50
Ajax - Arsenal correct score: 1-3
¤ 0,81 ===> ¤ 20,25
Ajax - Arsenal aantal goals: 5 of meer
¤ 1,48 ===> ¤ 9,41
was een grapje johquote:Op vrijdag 29 juli 2005 17:48 schreef sander4444 het volgende:
[..]
is dit een blijk van 0,0% vertrouwen in mijn picks?
SBS6.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 19:46 schreef kikoooooo het volgende:
Waar vind ik livescores van dat amsterdam tournament?
Ik heb een combo van Arsenal en Porto.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 19:52 schreef kikoooooo het volgende:
15 euri @ arsenal @ 2.25
dat is om je tegen jezelf te beschermenquote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:03 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Kan niet inzetten op 4-0 voor Ajax..
Ik neem hierbij aan dat je dat geld voor dat je in het rood stond op je bookmaker hebt overgemaaktquote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:05 schreef kikoooooo het volgende:
ik had ook 15 op een single van porto staan, nu maar hopen dat tgoed komt... ik sta gigantisch rood + 2 verkeersboetes
30 euroquote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:08 schreef sk888er het volgende:
[..]
Ik neem hierbij aan dat je dat geld voor dat je in het rood stond op je bookmaker hebt overgemaakt![]()
0-3 nu zelfs. Hij komt ook al de hele wedstrijd bij elke servicebeurt in problemen dus dat wordt 'm niet meer vandaag.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:27 schreef Ambrosius het volgende:
JCF gaat verliezen denk ik, 3-6 en 0-1 achter.
Erg matig spel ja, 0-6 in de tweede, einde oefening.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:41 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
[..]
0-3 nu zelfs. Hij komt ook al de hele wedstrijd bij elke servicebeurt in problemen dus dat wordt 'm niet meer vandaag.
Pfff. MrBookmaker zeker. Da's toch veel te laag voor iemand die zich als eerste moet kwalificeren.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:27 schreef Hertog_Martin het volgende:
WTF
Raikonnen voor pole @ 5.00
Mclaren is hele weekend al het snelst en Renault presteert erg matig tot nu toe
Nou, ik moet het nog zien.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:32 schreef Hertog_Martin het volgende:
Kimi pakt denk ik sowieso wel pole, of ie nou als eerste moet of niet
Renault is erg zwak en ookal moet ie vroeg, hij zal wel sneller dan Montoya zijn ondanks dat (hoewel montoya wat beter gaat de laatste tijd)
4 op een rijquote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:10 schreef Notoire_Gek het volgende:
Zaaaaaaaaaaaaabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeeetaaaaaaaaaaaaaaaaaaa![]()
Ok.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:21 schreef Hertog_Martin het volgende:
kwalificatie, startgrid staat er los van
en waar lees jij dat kimi's motor vervangen is/wordt??
86' henry 0-1quote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:16 schreef ASroma het volgende:
0-0 op ajax-arsenal 2 euro @ 10 euro
quote:
Check.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:38 schreef BliksemSchigt het volgende:
Overigens is Doornbos sneller dan Albers wel een leuke. Odd staat op 3.00. Doornbos was vandaag ook twee keer sneller dan Albers.
Oops, ja je hebt wel gelijk, dacht eerst dat je er compleet naast zat maar een motor moet 2 races mee jaquote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ok.
Vorige race motor kapot gegaan, dus nieuwe motor, dus 10 plaatsen terug. Zoveelste keer
Hmm. Volgens mij betekent een nieuwe motor gewoon 10 plaatsen terug. Dat weet ik echt bijna zeker.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:55 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
?????
LOL
tuurlijk niet, dat is alleen als de motor in het huidige raceweekend vervangen moet worden
TennisAdviser op zoek naar nieuwe tipsquote:Op zaterdag 30 juli 2005 07:04 schreef Calella het volgende:
Today for Technical problem we can't insert Comment
Right.![]()
Laatste 16 tips.
15 fout - 1 goed.
Clowns.
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 08:43 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
TennisAdviser op zoek naar nieuwe tips
[afbeelding]
senior adviserquote:Op zaterdag 30 juli 2005 08:59 schreef Calella het volgende:
Senior adviser Mark Wood van TennisAdviser.com verwacht ondanks recente resultaten een stijgende lijn in de rest van 2005.[/b]
![]()
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 09:49 schreef Hertog_Martin het volgende:
Anonieme TennisTipper van TennisAdviser.com onthuld;
[afbeelding]
Whehehehehe.quote:
-Strasbourg - Auxerre 30/07/2005 20:00 - Frankrijk Ligue 1 <>2.15<> 3.00<>3.60quote:Op zaterdag 30 juli 2005 14:01 schreef kikoooooo het volgende:
iemand nog voetbaltips voor vandaag?
Voetbal---> Frankrijk----> Match odds---> winst Auxerre aanklikkenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:20 schreef kikoooooo het volgende:
Hoe kom je zo bij winst auxerre?
4-4 geworden in de laatste minuutquote:
strasbourg staat steevast in het rechterrijtje in de laatste 5 seizoenen in Frankrijk, daar waar Auxerre altijd in de top 6 te vinden is. Ondanks dat Auxerre een slechtere selectie heeft dan vorig jaar denk ik dat ze moeten kunnen winnen van Strasbourg.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:20 schreef kikoooooo het volgende:
Hoe kom je zo bij winst auxerre?
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:30 schreef Greetings het volgende:
[..]
Voetbal---> Frankrijk----> Match odds---> winst Auxerre aanklikken
![]()
Die partij is dan ook al een tijdje bezigquote:Op zaterdag 30 juli 2005 17:57 schreef cultheld het volgende:
Bij bookie kun je iig niet op Gaudio wedden
Maakt dat nou uit, we zitten hier toch om zo snel mogelijk ons geld te verliezen.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 18:57 schreef sander4444 het volgende:
je weet dat Auxerre met 1-4 klop heeft gehad van Lyon en dat Strasbourg opzich een redelijk goed team heeft?
Daarom irriteert het me ook mateloos dat ik niet kan inzetten op een 7-0 overwinning van Ajax morgen tegen Boca Juniors.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 19:02 schreef APK het volgende:
[..]
Maakt dat nou uit, we zitten hier toch om zo snel mogelijk ons geld te verliezen.[afbeelding]
Lijkt wel een beetje op tennisadviser -> zo'n beetje overal de hoogste odds eruit pakkenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 19:11 schreef sander4444 het volgende:
FC Basel - FC Zurich
¤ 1,00 ===> ¤ 5,75
Grasshoppers - Schaffthausen
¤ 1,00 ===> ¤ 6,75
Salzburg - Rapid Wien
FC Wacker Tirol - Admira Modling
¤ 1,48 ===> ¤ 9,23
St. Gallen - Thun
Saint Etienne - Ajaccio A.C.
FC Nantes - RC Lens (+0,5)
¤ 1,50 ===> ¤ 8,34
Saint Etienne (-1,5) - Ajaccio A.C.
¤ 1,00 ===> ¤ 2,70
Saint Etienne - Ajaccio A.C.
Racing Strasbourg - AJ Auxerre
¤ 1,00 ===> ¤ 5,44
FC Nantes - RC Lens
Lille OSC - Stade Rennes (+0,5)
¤ 1,00 ===> ¤ 5,28
FC Nantes - RC Lens
Sochaux - Toulouse (+0,5)
¤ 1,00 ===> ¤ 5,00
FC Nantes - RC Lens HT/FT X/2
Sochaux - Toulouse HT/FT 2/X
Nancy - Monaco HT/FT X/2
¤ 0,50 ===> ¤ 199,50
als deze uitkomt hequote:Op zaterdag 30 juli 2005 19:11 schreef sander4444 het volgende:
FC Nantes - RC Lens HT/FT X/2
Sochaux - Toulouse HT/FT 2/X
Nancy - Monaco HT/FT X/2
¤ 0,50 ===> ¤ 199,50
Gooi het op BetFair, of werkt dat niet op die manierquote:Op zaterdag 30 juli 2005 19:11 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
[..]
Daarom irriteert het me ook mateloos dat ik niet kan inzetten op een 7-0 overwinning van Ajax morgen tegen Boca Juniors..
Don't do it. Als je een rugzak draagt ben je al verdacht.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:10 schreef Dos37 het volgende:
nog tips iemand voor honkbal vanacht
sinds wanneer kun je minder dan een euro inzettenquote:
Die ondertitel mag weleens weg hoorquote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:16 schreef sander4444 het volgende:
heb nie op Brugge ingezet hoor. en moet mn onderschrift toch aandoen en mn geld er doorheen jagen, zodat k ook jouw stop-boodschap kan gaan uitdragen
ja, maar we weten toch allemaal dat gokken slecht is en we moeten stoppenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:22 schreef Greetings het volgende:
[..]
Die ondertitel mag weleens weg hoor
NG heeft z'n ondertitel ook al weken geleden eraf gegooid.
Ik heb die bet ook niet overgenomenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 20:47 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
sinds wanneer kun je minder dan een euro inzetten
Je bent aardige wanhoopsbets aan het plaatsen trouwens(Brugge en nu dit)
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:32 schreef sander4444 het volgende:
ja, maar we weten toch allemaal dat gokken slecht is en we moeten stoppenik laat het staan zodat we er allemaal aan denken en kunnen stoppen
N-G is god en sander4444 is zn profeet
al die kansen voor bruggequote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Club Brugge 1-1.
Kan er ook nog wel bij
OMG, je hebt op winst / gelijk voor Brugge gezet bij mrBookie @1,02quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:52 schreef sk888er het volgende:
ach van mij mag het 1-1 blijven of 2-1![]()
ach ja ik hoop dat het nog 2-1 word maar 1-1 is ook goed![]()
Ik ga nou zappen en ik ga las vegas kijken![]()
1 combo gewonnen, om precies te zijn 25 cent verlies, dus valt nog wel mee hoorquote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
Het lijkt me dat Brugge dit nog wel wint.
Brugge winnen, Lyon morgen winnen. Gelukkig Monaco wel gewonnen.
Sander is er trouwens wel redelijk hard er afgegaan of niet ?
Ooo dan.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:18 schreef sander4444 het volgende:
[..]
1 combo gewonnen, om precies te zijn 25 cent verlies, dus valt nog wel mee hoor
nee ik had op 1-0, 1-1 en 2-1 gezet.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 22:03 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
OMG, je hebt op winst / gelijk voor Brugge gezet bij mrBookie @1,02![]()
Kun je in het slechtste geval toch zo'n 250 bakstenen voor kopenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:35 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
tuurlijk n![]()
I really love live tennis
[afbeelding]
Nu staat patty al weer op 4,0![]()
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:34 schreef Ambrosius het volgende:
Muller tb Hrbaty misschien wat? Die Slowaak lag er vannacht bijna uit (6-1 achterstand in tie-break weggewerkt).
Dat lijkt mij redelijk kansloos.quote:Op zondag 31 juli 2005 11:51 schreef ASroma het volgende:
voor vanmiddag podiumpje bestaande uit Michael, Jarno en Ralf.
Is goed.quote:Op zondag 31 juli 2005 12:03 schreef ASroma het volgende:
das prima, we spreken elkaar na de race wel![]()
![]()
![]()
Die crashquote:Op zondag 31 juli 2005 11:56 schreef Butra het volgende:
Ik heb Rossi to win gelayed op BF. Heeft nog weinig tot niets laten zien in de traningen dit weekend. Steeds een halve seconde achter de nummer 1.
nice nice nicequote:Op zondag 31 juli 2005 11:51 schreef ASroma het volgende:
voor vanmiddag podiumpje bestaande uit Michael, Jarno en Ralf. Wat backups in de vorm van Fernando en Juan.
Als dat zo blijft en Porto nog effe van 'Arsenol' bij het 'Emsterdem Toernement' wint komt er een eind aan mijn losing streak van Tennisadvisers-achtige proporties.quote:Op zondag 31 juli 2005 18:48 schreef sk888er het volgende:
mans 0 - 1lyon
toch welquote:Op zondag 31 juli 2005 18:58 schreef APK het volgende:
[..]
Als dat zo blijft en Porto nog effe van 'Arsenol' bij het 'Emsterdem Toernement' wint komt er een eind aan mijn losing streak van Tennisadvisers-achtige proporties.![]()
FC Superfund.......30 x beter dan Grazquote:Op zondag 31 juli 2005 19:16 schreef BliksemSchigt het volgende:
Waarom staat de odd voor Sturm Grazz in godsnaam op 3.30?
Want who the fuck is Pasching?
FC Superfund? Wie ?quote:Op zondag 31 juli 2005 19:18 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
FC Superfund.......30 x beter dan Graz
2-0 Kim.quote:Op zondag 31 juli 2005 20:03 schreef Dos37 het volgende:
CLIJSTERS Kim (BEL) - WILLIAMS Venus (USA)
wat denken de expers
http://kubnw11.kub.nl/~s910574/bf.jpgquote:Op zondag 31 juli 2005 20:17 schreef HoIIandia het volgende:
hey ik heb ineens 29Euro in mn BF account staanterwijl ik alles eraf had gehaald door een back/lay
de transactie staat bij 'account statement' onder 'all transactions' en er staat alleen bij dat er 29 erbij is gekomen en verder staat er een bet ID. Ik denk dat dit te maken heeft met dat refer and earn scheme, want 29 Euro is +/- 20 Pond. Miss toch maar eens die signature terugzetten dan![]()
dat komt dus echt nooit voor in finlandquote:Op zondag 31 juli 2005 20:20 schreef Greetings het volgende:
Finland - Veikkausliiga
21:19 July 31
FT FC Lahti 0 - 0 Haka Valkeakoski
FT FF Jaro 0 - 0 IFK Mariehamn
FT MyPa 1 - 0 TPS Turku
FT Tampere United 0 - 0 KuPS Kuopio
FT TP-47 0 - 1 AC Allianssi
![]()
Er schijnt deze week een DVD van deze speelronde uit te komen, voor mensen met slaapproblemen![]()
quote:
Dit was gewoon een rebelse weddenschapquote:Op zondag 31 juli 2005 20:46 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
Superfund was de 2de helft vorig seizoen best kut ............. ik heb geen idee hoe het elftal dit jaar is. Best kans dat Graz het nog gaat winnen. Ik blijf in elk geval weg van clubs die ik niet heel goed ken. Ik ga alleen nog inzetten op topclubs en op tennis
![]()
quote:Op zondag 31 juli 2005 20:09 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Maar reken me er niet op af als het verkeerd gaat.
psssstquote:Op maandag 25 juli 2005 17:30 schreef calella het volgende:
14 uur en 8 minuten geen post.
Dat is een record.
je moet ook nee kunnen zeggen hequote:Op maandag 1 augustus 2005 17:13 schreef BliksemSchigt het volgende:
Er is ook gewoon niks interessants
Misschien CL morgen.
En dan ook nog tegen de MrBookie-oddsquote:Op maandag 1 augustus 2005 18:15 schreef cultheld het volgende:
Voor morgen en woensdag:
Een tientje op Malmö
Een tientje op Artmedia
Een tientje op Anorthosis Famagusta
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |