Ik moet morgen met de trein langs Delft, dus ik hoop niet dat je met de rookwolken het treinverkeer gaat stilleggenquote:Op woensdag 3 augustus 2005 08:12 schreef Hik het volgende:
Ik heb gisteren een barbecue gekocht. Morgen gaat er gebbq-d worden!![]()
Heb dan waarschijnlijk een halve dag vrij, dus dan ga ik lekker een beetje eten knutselen.
879... Maar geen tijd om uitgebreid te lezen, dat doe ik vanavond even...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:54 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
´t staat 878 vs. 1059 in jouw voordeel, dus daar moet iets aan gedaan worden
Ik dus ook niet, nou ja, niet lusten; ik word er niet helemaal goed van.quote:
Ik maak gewoon veel interessantere reizen, schrijf pakkender en maak mooiere foto's dan jij, dus tja... Bovendien ben ik nog bescheiden ook.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:54 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
´t staat 878 vs. 1059 in jouw voordeel, dus daar moet iets aan gedaan worden
* DutchTrain pakt bier en chipsquote:Op woensdag 3 augustus 2005 20:52 schreef Jaguarized het volgende:
* Jaguarized schenkt zichzelf nog ff een Senseotje in
Da's toch geen koffie man!quote:Op woensdag 3 augustus 2005 20:52 schreef Jaguarized het volgende:
* Jaguarized schenkt zichzelf nog ff een Senseotje in
Da's toch geen koffie man!quote:Op woensdag 3 augustus 2005 20:55 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
* DutchTrain pakt bier en chips
Het smaakt wel naar koffie.quote:
Op het strand van Barcelona waar al die beachclubs zitten, zit ook een fietsverhuurbedrijf. Zij doen ook georganiseerde fietstochten door de stad. De avondtour is wel mooi.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 05:33 schreef Douwe het volgende:
Mag ik even reageren vanuit Barcelona![]()
Uitgaande op de weersvoospelling die ik zojuist heb gelezen is het in Nederland een drama. Hmm, morgen maar weer even een dagje strand doen dan. Of DutchTrains tip opvolgen en morgen eens kijken of ik ergens een fiets kan zien te huren
't is hier best mooi weer. Je moet alleen even plannen dat je niet in die ene bui terecht komt die er op een dag valt.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 05:33 schreef Douwe het volgende:
Mag ik even reageren vanuit Barcelona![]()
Uitgaande op de weersvoorspelling die ik zojuist heb gelezen is het in Nederland een drama. Hmm, morgen maar weer even een dagje strand doen dan. Of DutchTrains tip opvolgen en morgen eens kijken of ik ergens een fiets kan zien te huren
Haha, in de drukte lijkt me ook wel tof, toeterende auto´s achter je, piepende banden als je eens besluit een bocht te makenquote:Op donderdag 4 augustus 2005 13:33 schreef DutchTrain het volgende:
Als je een beetje sightseeing wil doen, dan is het erg prettig om een fiets te hebben. Ik heb wel begrepen dat het op doordeweekse dagen wel wat druk kan zijn op de weg, maar dat maakt de ervaring alleen maar mooier.
Het begin van het strand (dus voor de beachclubs enzo) is dan ook echt een enorm drama. Op een ruimte van ongeveer 5 meter liggen gauw 10 mensen.quote:Fietsen en strand gaan ook erg goed samen; je kan een heel stuk langs het strand fietsen, waardoor je het mooiste plekje kan uitzoeken.
Bedankt voor de tip! Zal het morgen eens een bezoekje brengen.quote:Op het strand van Barcelona waar al die beachclubs zitten, zit ook een fietsverhuurbedrijf. Zij doen ook georganiseerde fietstochten door de stad. De avondtour is wel mooi.
Het zijn nog 2 verschillende bedrijven maar als ik kijk hoe ze over het algemeen hun werk doen en hoe dom ze uit hun ogen kijken kan ik me nauwelijks voorstellen dat ze daadkrachtig kunnen opereren.quote:Waarom zou de training van KLM stewardessen minder zijn da die van AF?
quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 12:49 schreef Hik het volgende:
Hoera!![]()
Ik heb weer recht op 15% van de 15 miljoen dollar-erfenis van mijn nieuwe vriendin Jesica uit Abidjan!![]()
Ellen ten Damme en Band Loppt 42 vond ik leuk.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 11:11 schreef Litman het volgende:
Vanavond naar de Parade. Iemand al geweest? Nog tips of aanraders?
Hmm, oosters.. het meest oostelijk wat ik in mijn leven ben geweest is 35 graden O.L. in Zuid Afrika. Of ik moet foto´s gaan maken van de mensen hier op straat, de afhaalchinees of het bordje Arnhem-Oost?quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 18:14 schreef k_man het volgende:
Trouwens; het thema van de Fotowedstrijd augustus 2005 - Centraal topic is 'Oosters'.
Dus stuur eens wat moois in.
Wat gaat het worden: wandeling door het park, diner bij kaarslicht, strandwandeling, filmpje, nachtclub, kroegentocht en/of karaoke?quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 20:32 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Morgen uit met een leuke meid
Zal zeker een lieve meid zijn ja. Zo heb jij ook eens een uitje.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 20:32 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Morgen uit met een leuke meid
Is dat een voordeel of een nadeel danwel wel of geen compliment voor haar;)quote:Op zondag 7 augustus 2005 02:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Casino wordt woensdag of donderdag en ze is erg leuk alleen lijkt ze in alles op mijn ex
In de gauwigheid tel ik 4 muggebulten:quote:Op maandag 8 augustus 2005 11:09 schreef Hik het volgende:
Ik ben de halve nacht opgeweest omdat er een mug op mijn kamer zat![]()
Geisers en binnenlandse vluchten, het moet niet gekker worden.quote:Mijn weekend was vermoeiend: Zaterdag om 4.30 opgestaan omdat we een vroege vlucht hadden naar Maastricht. Vervolgens de hele dag was gedraaid, opgeruimd, getankt, boodschappen gedaan, enz. Het vlammetje van de geiser was uitgegaan en ik kreeg het niet meer aan, dus moest me douchen met koud water, brrr. Daarna nog bij vrienden langsgeweest en vervolgens de stad ingegaan. Om 5 uur lag ik in bed, ruim 24 uur wakker.
Beide niet gezien helaas. Dogtroep was leuk, maar het weer was slecht en uiteindelijk hebben we vooral binnen bier en rose zitten drinken. En sushi gegeten niet te vergeten.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 18:05 schreef k_man het volgende:
[..]
Ellen ten Damme en Band Loppt 42 vond ik leuk.
Je kiest wel lekker weer uit trouwens.
Ja, het staat nog ergens 20 HTL delen terug.. toen zei Hik dat ze daar naar op zoek was.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:08 schreef Vogue het volgende:
wat is Mecca Cola? Is dat net zoiets als Inca Cola?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |