Ik heb touwens de nieuwe van Faithless wel al gehoord, ook goed album (uiteraard met de typische Faithlesssound maar ook met nieuwe rustigere nummers)
quote:'Chemical Four', zo schijnt het echt te gaan heten. Er staan 10 nummers op (het tweede nummer is het Afrika-nummer). Het zal het echte album wel zijn, want toen Surrender uit moest komen had ik dat ook al een maand of 3 in bezit. Eigenlijk snap ik niet waarom het zo lang op de plank blijft liggen.
Op woensdag 24 oktober 2001 17:06 schreef SiGNe het volgende:
Nog niet gehoord maar de chemische broertjes kennende zal het wel weer een prachtalbum worden.
Hoe gaat het album heten, weet je dat al?
quote:Copy/paste uit de .nfo file:
Op woensdag 24 oktober 2001 22:45 schreef incubus het volgende:
tracklist iemand?
01 4:58 Come With Us
02 6:16 It Began In Afrika
03 3:27 Galaxy Bounce
04 6:27 Star Guitar
05 6:32 Hoops
06 3:41 My Elastic Eye
07 6:27 The State Were In
08 5:07 Denmark
09 4:04 Pioneer Skies
10 7:48 The Test
Alle 10 goed
quote:Dig your own hole is zeker geniaal!
Op woensdag 24 oktober 2001 21:54 schreef Theeboon het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat ie stukken beter is dan de vorige, al moet ik eerlijk zeggen dat geen van hun albums me ooit heeft kunnen boeien.
Het beste Big Beat album!
heb come with us gehoord, door velen al 'het beste nummer van het album' genoemd, maar wat een zaadnummer is dat zeg..viel behoorlijk tegen. Weinig vernieuwends, weinig goeds
ik wacht het nog even af maar zoals het er nu naar uitziet wordt dit het eerse chem. bros. album dat ik dus niet hoef te hebben...
quote:Thanx, stuk makkelijker downloaden zo
Op woensdag 24 oktober 2001 23:03 schreef SigmundFreud het volgende:[..]
Copy/paste uit de .nfo file:
01 4:58 Come With Us
02 6:16 It Began In Afrika
03 3:27 Galaxy Bounce
04 6:27 Star Guitar
05 6:32 Hoops
06 3:41 My Elastic Eye
07 6:27 The State Were In
08 5:07 Denmark
09 4:04 Pioneer Skies
10 7:48 The TestAlle 10 goed
quote:Heeft iemand enig idee waarom het album zo lang op de plank blijft liggen, waarom komt het niet gewoon uit als het af is? (op deze manier heeft iedereen het al maanden in huis als het echt uitkomt...). Doet me denken aan het album van Kosheen, wat een jaar later uitkwam in NL (of Europa) dan in Amerika. Erg raar om van zo'n 'oud' album opeens reviews te lezen.
Op donderdag 01 november 2001 08:29 schreef starshine-girl het volgende:
Come With Us zo heet de cd en wordt uitgebracht op 28 januari ... de nieuwe single wordt Star Guitar en die wordt uigebracht op 14 januari![]()
Toen had ik nog maar even de radio-edit gedownload en die was gelukkig een stuk anders. Alleen het gebruikte sampletje "it began in africa" is wel precies hetzelfde. 'tIs trouwens zowiezo een oud sampletje, want in de tijd dat ik zelf nog ooit met fasttracker muziek maakte, had ik dat sampeltje ook al (is toch al weer iets van 3 jaar geleden ofzo).
Maar dit nummer van de chemische broertjes vind ik eigenlijk niet zo geweldig. Ff kijken of ik 'n ander nummer wel leuk vind..
quote:my elastic eye is een aanrader
Op donderdag 01 november 2001 12:17 schreef AlvaK het volgende:
Zohee, wat schrok ik toen ik "chemical brothers - it began in afrika" gedownload had! Geluid was te hard opgenomen en het was gewoon ontzettend slechte hardcore.Toen had ik nog maar even de radio-edit gedownload en die was gelukkig een stuk anders. Alleen het gebruikte sampletje "it began in africa" is wel precies hetzelfde. 'tIs trouwens zowiezo een oud sampletje, want in de tijd dat ik zelf nog ooit met fasttracker muziek maakte, had ik dat sampeltje ook al (is toch al weer iets van 3 jaar geleden ofzo).
Maar dit nummer van de chemische broertjes vind ik eigenlijk niet zo geweldig. Ff kijken of ik 'n ander nummer wel leuk vind..
quote:* insaniac_2oo1 vind em wel briljant
Op zondag 03 februari 2002 11:06 schreef calvobbes het volgende:
Ik vind het wel een lekker album. Niet briljant of zo maar wel leuk om te hebben.
het is veel gevarieerder dan bijvoorbeeld surrender. Dat bevalt me wel
quote:het hele album roeleert de pan uit...
Op zondag 03 februari 2002 19:52 schreef Hiroller het volgende:
Vind naast Star Guitar, Pioneer Skies toch ook wel heel cool van dit album.
quote:Inderdaad een goed album, maar het kan niet tegen de eerste 2 op.
Op dinsdag 05 februari 2002 15:34 schreef freak00 het volgende:[..]
wat een fantastisch album!
quote:ja dat is vaak een probleem voor dat soort groepen. Ze hebben zo'n ontzettend goeie reputatie dat het heel moeilijk is om met iets nieuws te komen.
Op dinsdag 05 februari 2002 20:04 schreef Tovaho het volgende:[..]
Inderdaad een goed album, maar het kan niet tegen de eerste 2 op.
quote:denmark roeleert ook idd
Op dinsdag 05 februari 2002 20:55 schreef Viggen het volgende:
prima album hoor, nix mis mee....* Viggen kan vooral Denmark en Pioneer Skies wel waarderen
quote:Tja, en ik vind Come with us ook een fijn nummer, goed intro ook. En zo zijn alle nummers wel genoemd als goed door verschillende personen, dan is het toch een goed album
Op dinsdag 05 februari 2002 21:00 schreef freak00 het volgende:
[..]
denmark roeleert ook idd
quote:na m gisteren nog een paar keer op de draaitafel te hebben gelegd, ben ik het volledig met u eens!
Op dinsdag 05 februari 2002 15:34 schreef freak00 het volgende:[..]
het hele album roeleert de pan uit...
wat een fantastisch album!
Oja, ik heb er 14.97 euro voor betaald
Hallucinerende clubmuziek à la Underworld. Het is een veelbelovend begin voor dit toonaangevende danceduo uit Londen. En helaas blijft het daarbij. Los van een kleine opleving met de New Order-achtige nieuwe single 'Star guitar' blijken ook The Chemical Brothers te delen in de malaise die voorheen belangrijke dancebands ten deel is gevallen. Immers, van The Prodigy wordt weinig meer vernomen, de jongste cd van Faithless is slap en Leftfield is ook al lang niet meer wat het was.
Tom Rowlands en Ed Simons hebben niets nieuws te bieden op 'Come with us'. Het meeste materiaal betreft eentonige, achterhaalde technotrance met psychedelische inslag. 'My elastic eye' is zelfs bijna ouderwetse synthipop. En Richard Ashcroft (The Verve) had zich niet moeten lenen voor de stuurloze afsluiter 'The test'. The Chemical Brothers komen weliswaar met heel veel geluidjes, maar met weinig muziek van belang..
Faitless slap? Leftfield niet meer wat het geweest is? Ik ben het eigenlijk volstrekt niet met deze recensie eens. Iemand die zich er wel in kan vinden?
quote:Waar heb je hem gekocht?
Op vrijdag 08 februari 2002 18:25 schreef ranja het volgende:
Goeie cd weer... heb 'm vanmiddag gekocht en nu bijna helemaal afgeluisterd. Op een bepaald moment echt de tel kwijtgeraakt bij welk nummer ik zat, alles gaat gewoon lekker door als 1 geheel. Net als de eerste 2 albums eigenlijk wel.
Alleen jammer dat ze weer de laatste 3 nummers een stuk gas terugnemen.Oja, ik heb er 14.97 euro voor betaald
quote:Nee. Wat een bagger recensie. Laat die lui verstand van muziek krijgen!!!
Op dinsdag 12 februari 2002 14:29 schreef SigmundFreud het volgende:
Recensie Noord-Hollands Dagblad:Hallucinerende clubmuziek à la Underworld. Het is een veelbelovend begin voor dit toonaangevende danceduo uit Londen. En helaas blijft het daarbij. Los van een kleine opleving met de New Order-achtige nieuwe single 'Star guitar' blijken ook The Chemical Brothers te delen in de malaise die voorheen belangrijke dancebands ten deel is gevallen. Immers, van The Prodigy wordt weinig meer vernomen, de jongste cd van Faithless is slap en Leftfield is ook al lang niet meer wat het was.
Tom Rowlands en Ed Simons hebben niets nieuws te bieden op 'Come with us'. Het meeste materiaal betreft eentonige, achterhaalde technotrance met psychedelische inslag. 'My elastic eye' is zelfs bijna ouderwetse synthipop. En Richard Ashcroft (The Verve) had zich niet moeten lenen voor de stuurloze afsluiter 'The test'. The Chemical Brothers komen weliswaar met heel veel geluidjes, maar met weinig muziek van belang..Faitless slap? Leftfield niet meer wat het geweest is? Ik ben het eigenlijk volstrekt niet met deze recensie eens. Iemand die zich er wel in kan vinden?
quote:Mediamarkt
Op dinsdag 12 februari 2002 15:30 schreef Luni het volgende:[..]
Waar heb je hem gekocht?
quote:ja ik kan me er helemaal in vinden. ben fan van de chemical brothers sinds Exit Planet Dust ongeveer. Dat album vond ik helemaal geweldig, net zoals Dig Your Own Hole. Surrender vond ik al ietwat teleurstellend, een paar leuke nummers, maar de 'vette breakbeats' van de vorige albums waren grotendeels verdwenen. Come with us vind ik dus nog erger dan Surrender..echt een teleurstelling voor mij...
Op dinsdag 12 februari 2002 14:29 schreef SigmundFreud het volgende:
Faitless slap? Leftfield niet meer wat het geweest is? Ik ben het eigenlijk volstrekt niet met deze recensie eens. Iemand die zich er wel in kan vinden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |