Die krengen kan je ook gewoon huren bij de Gamma of de Praxisquote:Op donderdag 21 juli 2005 21:01 schreef blieblie het volgende:
Nouw... dan ga ik morgen maar es ergens een boorhamer ritselen om mijn bovenburen te irriteren.
Been there done that. Dat was het einde van het 5mm boortjequote:Op donderdag 21 juli 2005 21:22 schreef bonke het volgende:
als normaal boren met de black and decker niet lekker gaat
zet em dan es op de hoogste stand en flink duwen ( laat dat ding maar gillen )
vaak lukt het dan wel
ps: normaal moet je de boormachine het werk laten doen maar dat gaat nu niet lukken op de normale manier
Ik heb de kleinste die ze hadden hangen (5mm) en de maat die ik nodig had (8mm) meegenomen. 3mm kon ik nergens vinden.quote:Op donderdag 21 juli 2005 21:25 schreef Byte_Me het volgende:
klein beginnen: 3mm - 5mm - 8mm of zoiets. en dan bijvoorbeeld piranha betonboren nemen. dan nog is het veel werk, maar het lukt wel.
Owwwwwwwwwwww............ Daarom begon mijn boor leip te zwabberen als ik er te veel kracht op zettequote:Op donderdag 21 juli 2005 21:35 schreef mistermaniac het volgende:
SDS == http://www.zepfix.com/imagebank/SDS_Drill_Bit.jpg
Zoals je ziet een andere bevestigingsmethode. Plug 'n Drill
die moeten ze anders bij elke willekeurige bouwmarkt/ijzerhandel hebbenquote:Op donderdag 21 juli 2005 21:27 schreef blieblie het volgende:
[..]
Ik heb de kleinste die ze hadden hangen (5mm) en de maat die ik nodig had (8mm) meegenomen. 3mm kon ik nergens vinden.
Als het puntje er wat zwart geblakerd uitziet is het einde boor toch?
quote:
Wat is er nou weer mis met de Walt?quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:33 schreef Oblivion het volgende:
[..]![]()
Wat is dat voor een aftands ding?
Stttt, ik pest treinhomo....quote:Op vrijdag 22 juli 2005 09:07 schreef FouteMensenStaff het volgende:
[..]
Wat is er nou weer mis met de Walt?![]()
Wij gaan gewoon saampjes toekijken hoe blieblie gaten in het plafond maakt, okay?quote:
Nouw... jullie zijn welkomquote:Op vrijdag 22 juli 2005 09:59 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Wij gaan gewoon saampjes toekijken hoe blieblie gaten in het plafond maakt, okay?![]()
ja, gewoon met een plug. keilbouten is alleen voor het echt zware werk. schommel, tv-steun, hangmat, etc.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 09:59 schreef anneja het volgende:
Ik heb het ook onlangs gedaan, twee gaatjes in het plafond met mijn klopboortje, na ruim een uur was het gelukt en had ik vijf boortjes (3,5,7,en twee keer 10) verpest. Van die betonboortjes waar het beitelstukje aan het eind helemaal afgeslepen is. Ik had nog een week spierpijn daarna. Volgende keer huur ik wel een boorhamer a 9 euro per dag.
bij de weg- wat gebruik je normaliter om dingen aan het plafond te hangen? Bovenstaande gaten waren voor een schommel dus dat was met keilbouten, maar bijvoorbeeld een enigszins zware lamp, kan dat aan een plug of is dat niet verstandig gezien de trekrichting enzo?
Ik woon ook in een flat en verbaas me er soms over hoe moelijk mensen aan het doen zijn met boren nog meer boren en doorgaan met boren.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 09:59 schreef anneja het volgende:
Ik heb het ook onlangs gedaan, twee gaatjes in het plafond met mijn klopboortje, na ruim een uur was het gelukt en had ik vijf boortjes (3,5,7,en twee keer 10) verpest. Van die betonboortjes waar het beitelstukje aan het eind helemaal afgeslepen is. Ik had nog een week spierpijn daarna. Volgende keer huur ik wel een boorhamer a 9 euro per dag.
In mijn geval was het vanwege zondag, dus kon geen boorhamer gaan huren, en ik had de kindertjes die schommelzak beloofd, et cetera.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 10:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik woon ook in een flat en verbaas me er soms over hoe moelijk mensen aan het doen zijn met boren nog meer boren en doorgaan met boren.
quote:Op donderdag 21 juli 2005 21:25 schreef Byte_Me het volgende:
klein beginnen: 3mm - 5mm - 8mm of zoiets. en dan bijvoorbeeld piranha betonboren nemen. dan nog is het veel werk, maar het lukt wel.
Tot je op betonijzer stuit. Heb ooit mijn lieve vrouw één gaatje in de muur laten boren met een SDS boorhamer, geinstrueerd om naar de kleur van het boorstof te kijken als de door niet verder ging.quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:40 schreef Martijn_77 het volgende:
Zou ipv een klopboor een boorhammer nemen met SDS boren. Die gaan er in als een warm mes door de boter![]()
* Martijn_77 heeft zelf een boorhammer ivm harde muren en plafonds in zijn huis
quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:21 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Tot je op betonijzer stuit. Heb ooit mijn lieve vrouw één gaatje in de muur laten boren met een SDS boorhamer, geinstrueerd om naar de kleur van het boorstof te kijken als de door niet verder ging.
Einde van het liedje: lichtgevend hete boor waarvan het puntje tot een keurig bolletje omgesmolten was.
Goed plan; ik ben immers dol op werken...quote:Op vrijdag 22 juli 2005 09:59 schreef Oblivion het volgende:
Wij gaan gewoon saampjes toekijken hoe blieblie gaten in het plafond maakt, okay?![]()
geen idee wat je bedoeld met boor gaat happen, maar het werkt wel, ik doe het regelmatig. je moet er wel een beetje op letten dat je niet gaat zwabberen, dan krijg je idd grote gaten.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:18 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Boor gaat 'happen' en er zullen stukken beton afbreken (lelijk gat dus).
Met metaal en hout lukt dit overigens wél
Dan heb je nog geluk gehad. Mijn vader was ooit aan het boren met een boorhamer en kwam ook betonijzer tegen. Gewoon goed hard door drukken dacht hij met als gevolgd dat de boor afbreekt.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:21 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Tot je op betonijzer stuit. Heb ooit mijn lieve vrouw één gaatje in de muur laten boren met een SDS boorhamer, geinstrueerd om naar de kleur van het boorstof te kijken als de door niet verder ging.
Einde van het liedje: lichtgevend hete boor waarvan het puntje tot een keurig bolletje omgesmolten was.
Nee, maar je moet het wel erg rusitg doe en je boor ook de tijd geven om af te koelenquote:Op zaterdag 23 juli 2005 22:28 schreef boertie het volgende:
als je op ijzer komt met een kwalitatief goede boor en boorhamer is dat geen enkel probleem.
Je moet zondermeer niet hard drukken bij een boorhamer met SDS boren. De boor moet zelf een 'slag" kunnen maken en wanneer je veel kracht zet werk je 't apparaat alleen maar tegen. Boormachine op z'n plek houden en 't apparaat het werk laten doen. Werkt perfect!quote:Op zaterdag 23 juli 2005 22:28 schreef boertie het volgende:
als je op ijzer komt met een kwalitatief goede boor en boorhamer is dat geen enkel probleem. Het gaat niet zo snel meer maar komt er wel door MAAR GA IN GEEN ENKEL GEVAL STAAN HENGSTEN OF DRUKKEN OP DE BOORHAMER. Je sloopt er alleen de boor en boorhamer mee. Ook al heb je topgereedscap.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |