Oh, ik dacht dat Nino Rojo zijn 1e volledige album was. En Rejoicing the Hands een EP. Heb namelijk alleen nog maar Nino Rojo kunnen vinden. Ik wist wel dat ze allang uitgebracht waren maar aangezien niemand hem kent dacht ik hem een introductie te geven. Misschien was het handiger geweest als ik er even wat jaartallen bij had gezet.quote:Op donderdag 21 juli 2005 20:14 schreef methodmich het volgende:
Prima artiest.
Niño Rojo is overigens zijn tweede album. Rejoicing In The Hands was zijn eerste. Ik heb beiden in bezit.
Beide platen zijn al lang uitgebracht trouwens, dus de OP loopt wat achter.
Hij maakt deel uit van een collectief artiesten, heeft een relatie met één CocoRosie-zusje en gaat regelmatig met anderen, o.a. Joanna Newsom, de bossen in. Dan spelen ze liedjes, picknicken, spelen in het bos, rennen naakt rond en zwemmen. Gezellig!
I Feel Like A Child heb ik ook regelmatig voorbij zien komen. Vooral 's ochtends. Word je wakker, staat Devendra daar in z'n onderbroek je toe te zingen. Een aparte gewaarwording, wel.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 14:04 schreef PhoenixPerry het volgende:
De clip van Heard Somebody Say is nu vrij veel te zien op MTV.....het verbaast met dat hij ook nog niet echt "doorgebroken" is bij het alternatieve publiek (Lowlands publiek etc)....
En Peaceman, ik zou inderdaad Rejoicing en Nino Rojo halen, erg goed.
Mmm, volgens mij heeft hij niet opgetreden, anders baal ik enorm dat ik het niet wits. Hij staat behoorlijk hoog op mijn verlanglijstje. Waar heb je gelezen dat hij in A'dam zat en Watskeburt zo goed vond?quote:Op maandag 20 februari 2006 02:22 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
I Feel Like A Child heb ik ook regelmatig voorbij zien komen. Vooral 's ochtends. Word je wakker, staat Devendra daar in z'n onderbroek je toe te zingen. Een aparte gewaarwording, wel.
Maar goed, Devendra is tof..
Hij heeft afgelopen zomer in Amsterdam doorgebracht, las ik laatst, want hij is helemaal fan van Watskeburt van De Jeugd Van Tegenwoordig, die hoorde hij de hele tijd. Ligt het dan aan mij, of heeft hij in zijn tijd hier niet opgetreden? Want dat wil ik ook wel eens meemaken, Devendra live.
Klik!quote:Op maandag 20 februari 2006 12:43 schreef PhoenixPerry het volgende:
[..]
Mmm, volgens mij heeft hij niet opgetreden, anders baal ik enorm dat ik het niet wits. Hij staat behoorlijk hoog op mijn verlanglijstje. Waar heb je gelezen dat hij in A'dam zat en Watskeburt zo goed vond?
Kan z'n voordelen hebben. Als Devendra hier ooit een festivalletje zou mogen programmeren als in Engeland, nou, kommaarop dan.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 14:04 schreef PhoenixPerry het volgende:
De clip van Heard Somebody Say is nu vrij veel te zien op MTV.....het verbaast met dat hij ook nog niet echt "doorgebroken" is bij het alternatieve publiek (Lowlands publiek etc)....
Iron & Wine is ook echt goed. Die komen ook over een paar maanden. Ga je erheen?quote:Op maandag 20 februari 2006 19:33 schreef sxesven. het volgende:
[..]
Kan z'n voordelen hebben. Als Devendra hier ooit een festivalletje zou mogen programmeren als in Engeland, nou, kommaarop dan.![]()
Ik moet met enige schaamte toegeven dat ik nog stééds geen kaartje heb gehaald, maar, aangezien Iron & Wine met stip m'n favo artiest is, ik kan zeker zeggen dat dat kaartje er komen gaat.quote:Op maandag 20 februari 2006 21:30 schreef PhoenixPerry het volgende:
[..]
Iron & Wine is ook echt goed. Die komen ook over een paar maanden. Ga je erheen?
Yep, zeker weten. Heb al kaartjes, ben alleen vergeten welke datum het isquote:Op maandag 20 februari 2006 21:40 schreef sxesven. het volgende:
[..]
Ik moet met enige schaamte toegeven dat ik nog stééds geen kaartje heb gehaald, maar, aangezien Iron & Wine met stip m'n favo artiest is, ik kan zeker zeggen dat dat kaartje er komen gaat.Ga jij?
Ja, al doen ze als ik het goed begrepen heb wel ook eigen sets. Ik vond het album met Calexico niet de beste. Maar mijn partner heeft de tickets geregeld dus ik moet eerlijk bekennen dat ik niet eens weet in welke plaats we gaan.quote:Op maandag 20 februari 2006 22:08 schreef sxesven. het volgende:
Deze keer wel zeker 'ze', aangezien de goede man samen met Calexico op het podium zal staan.De datum zou ik echter ook niet zo één twee drie weten; het ene optreden was in Haarlem, het andere in Eindhoven (?) meen ik me te kunnen herinneren, maar de data kan ik me ook niet meer herinneren, haha.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |