quote:
37 sec. verloren op Ullrichquote:Op donderdag 21 juli 2005 17:07 schreef HPoi het volgende:
Ras Mus op iets van 30 sec. van Ullrich
ze moeten er nog wat van proberen te maken tochquote:Op donderdag 21 juli 2005 17:08 schreef 456 het volgende:
Wat ik niet goed snap is dat enthousiasme. Ze doen net alsof dit een enorme mooie tour is 'onbegrijpelijk, wat een tour, ze vechten echt om elke meter'
pfff
mja, ik zie die Amerikaan ook liever lossen, maar ja, het is nu onderhand wel duidelijk dat dat niet gaat gebeuren en tsja, dan is dit beter om te zien dat hij gewoon in z'n eentje met de toppers mee rijdt, dan dat z'n team als een treintje alle bergjes op rijdt zoals in de voorgaande jaren dan ook nog wel eens het geval was...quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:08 schreef 456 het volgende:
Wat ik niet goed snap is dat enthousiasme. Ze doen net alsof dit een enorme mooie tour is 'onbegrijpelijk, wat een tour, ze vechten echt om elke meter'
pfff
wtf heb jij eigenlijk tegen Merckx kerel ?? Zeer sterk gereden, Serrano was ietsje sterker id slotklim.quote:
Vallen.quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
Benieuwd wat Ullrich gaat doen in de tijdrit.
Vasseur zat de hele dag in het wiel en wilde in de achtervolging niet overpakken, dus zei Merckx aan de finish iets van "klootzak, nu kun je mij opeens wel voorbij, en dat voor een verdomde 2de plek" (althans dat viel af te leiden uit wat Merckx als een hijger zei na de finish tegen Renaat)quote:Op donderdag 21 juli 2005 16:56 schreef Sheepcidus het volgende:
Wat bedoelde Merckx met dat hap gedoe?
Ik denk dat ie 2e wordt. En nog wel wat tijd wint op Basso maar niet genoeg...quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
Benieuwd wat Ullrich gaat doen in de tijdrit.
Ja dat begrijp ik, maar blijkbaar is dat happen iets over wieltjesplakken.quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Vasseur zat de hele dag in het wiel en wilde in de achtervolging niet overpakken, dus zei Merckx aan de finish iets van "klootzak, nu kun je mij opeens wel voorbij, en dat voor een verdomde 2de plek" (althans dat viel af te leiden uit wat Merckx als een hijger zei na de finish tegen Renaat)
wat een zielig commentaar ...quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:14 schreef mitt het volgende:
Ik zie dat het de Belgische feestdag is?
dan is het mooi dat Axel niet heeft gewonnen
Hij verloor toch pas een minuutje ofzo die eerste bergetappe, dus daar lag het toch ook weer niet echt aanquote:Op donderdag 21 juli 2005 17:18 schreef Hedgehog het volgende:
Toch jammer dat Basso in de eerste bergetappe een slechte dag had en zo wat minuten op Armstrong heeft verloren. Dan was het nog zeer spannend geweest.
En Boogerd toch, vandaag niet eens geprobeert om voorop te geraken. Deze etappe was voor hem gemaakt.
eeuwig hulde aan de PIquote:
Daar rijden ze toch niet meer op omdat de weg te smal is voor de karavaan ofzo?quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:23 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En morgen heeft een of andere Fransoos met teveel Chateau Migraine op beslist om te starten vlakbij Puy-de-dôme ... Doe daar dan de rit aankomen , idioot !
te smal en te steil voor de publiciteitskaravaan bedoel je vooral ...quote:Op donderdag 21 juli 2005 17:29 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Daar rijden ze toch niet meer op omdat de weg te smal is voor de karavaan ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |