quote:Palestijn gedood aan grens Egypte
KHAN YOUNIS Aan de grens tussen Egypte en de Gazastrook is een Palestijn doodgeschoten. Egypte heeft de bewaking van de grensovergang overgenomen, na de terugtrekking van het Israëlische leger uit de Gazastrook.
Vanmorgen waren duizenden Palestijnen en Egyptenaren de grens overgestoken om feest te vieren. De Palestijnse politie trad niet op toen militante groepen hun vlag hesen en in de lucht schoten.
Egyptische militairen openden daarop het vuur om de menigte te verspreiden. Daarbij kwam een 34-jarige Palestijn om het leven. Het Egyptische leger ontkent dat het de Palestijn heeft gedood.
? Eerst is er niets van waar en nu is het weer begrijpelijk?quote:Op maandag 12 september 2005 18:06 schreef PLAE@ het volgende:
Als je je een beetje inleefd in de situatie dan is het volkomen begrijpelijk dat die dingen gesloopt gingen worden, dat de media daar aandacht aan gaan besteden en dat dat precies de bedoeling was.
Maar voor veel mensen is dat blijkbaar te moeilijk![]()
Precies. En hoe hartelijk zijn die Joden zelf, ze lieten de huizen toch ook niet staan voor de Palestijnen ? Hypocriet tot op het bot.quote:Op maandag 12 september 2005 18:29 schreef kLowJow het volgende:
Wat zouden ze eigenlijk met die synagogen moeten doen? Netjes laten staan, zodat Joodse kolonisten, mocht men in de toekomst besluiten weer van hun voormalige nederzettingen gebruik te willen maken, in hun oude vertrouwde synagoge terecht kunnen?
Gewoon de deur op slot, en afwachten of er ooit iemand weer eens gebruik van wil maken? Misschien zijn er wel Joodse Palestijnen die graag van zo'n synagoge gebruik maken, of anders kunnen ze altijd nog tot nationaal monument uitgeroepen worden, en wekelijks van bloemen voorzien het stadsbeeld opfleuren?
Hoezo naief?.
.
De regeringen hebben van te voren afgesproken de huizen te slopenquote:Op maandag 12 september 2005 22:42 schreef eL. het volgende:
[..]
Precies. En hoe hartelijk zijn die Joden zelf, ze lieten de huizen toch ook niet staan voor de Palestijnen ? Hypocriet tot op het bot.
[afbeelding].
Maar goed, nu kunnen ze wijzen en hebben de Palestijnen wéér iets onvergeeflijks gedaan. Het waren trouwens geen Joden maar bezetters die die synagoges achterlieten.
Huizen of gebouwen ?quote:Op maandag 12 september 2005 23:20 schreef Roi het volgende:
De regeringen hebben van te voren afgesproken de huizen te slopen.
Omdat het in Tel Aviv Israëlische moslims betreft ? Tel Aviv is geen betwist gebied (althans niet volgens het vredesplan). Die synagoge's hebben er na het vertrek van de kolonisten gewoon niets te zoeken, ik denk niet dat er veel Palestijnse Joden zijn die geklaagd hebben over de sloop.quote:En waarom zouden ze ervan uit moeten gaan dat de palestijnen het zouden slopen ? Ik heb nog gewoon respect voor andere geloven en laat de MOskeen in o.a. Tel-aviv ook gewoon met rust.
Die moskeeën daar hebben dan ook nog wel een functie zeg maar.quote:Op maandag 12 september 2005 23:20 schreef Roi het volgende:
[..]
De regeringen hebben van te voren afgesproken de huizen te slopen.
En waarom zouden ze ervan uit moeten gaan dat de palestijnen het zouden slopen ? Ik heb nog gewoon respect voor andere geloven en laat de MOskeen in o.a. Tel-aviv ook gewoon met rust.
Alles. De ruime villa's die er stonden voldeden niet. De Gaza is een dichtbevolkt gebied. De Palestijnen gaan er daarom flats neerzetten.quote:
Ik had het dan ook alleen over het synagoge verhaal. Voor de rest is een grote puinzooi ja.quote:Op maandag 12 september 2005 23:53 schreef sizzler het volgende:
Oh, en idd erg kinderachtig om alles te slopen... behalve de synagogen. Maar zo is het ook flauw dat de Palestijnen de aanwezige soldaten nog even met stenen bekogelde, en het was ook flauw om er een Palestijn voor neer te schieten en .... ach, zo kan je nog wel een tijdje door gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |