Ik ben benieuwd naar de perikelen van deze avond.
Ik wens jullie allen een fijn kijkmomnentje toe!
quote:Bedankt, ik wens jou ook een fijn kijkmomnentje toe!
Op dinsdag 23 oktober 2001 18:33 schreef Parel het volgende:Ik wens jullie allen een fijn kijkmomnentje toe!
quote:Met hopelijk veel Kelly en Diane
Op dinsdag 23 oktober 2001 18:36 schreef tong80 het volgende:
Bedankt, ik wens jou ook een fijn kijkmomnentje toe!
En weinig Tania
[Dit bericht is gewijzigd door Marble op 23-10-2001 18:52]
quote:Kan ik mooi nog 6 keer de nieuwe Jennifer Lopez draaien
Op dinsdag 23 oktober 2001 18:38 schreef MMXMMX het volgende:
Nog 20 minutjes .
Terwijl ik anders nooit het woord wijf gebruik
Diane mag zingen, en dan haar muil houwuh!
Wie oh wie zou toch met zo'n man willen samenleven
GJ heeft Tania helemaal door... aandachttranentrekkerijtania
OOOOOOOOOoooo YYYYYeeeeeSSSSSSSSSSSSSSS
Frank: "naar de 10de verdieping en dan ga ik of ga ik niet".
In Franks geval zal dat wel weer zijn: hij gaat niet
quote:Inderdaad
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:19 schreef Bluezz het volgende:GJ heeft Tania helemaal door... aandachttranentrekkerijtania
Tania: Go Big Or Go Home!
(gelieve te kiezen voor het laatste!)
Priscella heeft gelijk. Dat "Ik vertrek" is echt een schreeuw om aandacht.
[Dit bericht is gewijzigd door Marble op 23-10-2001 19:29]
Priscilla is degene die eindelijk iets te vertellen heeft, maar wordt even keihard weer de hoek in gewezen. Door niemand minder dan de winnaar van BB3, The Battle!!!
Dit was echt een van de betere uitzending, genoten!
oeeaa, zo en nu even bijkomen...
Hopelijk flikkert die Tania ook meteen op. Daahaag, onverstaanbare zeikhoer.
quote:
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:28 schreef Gellarboy het volgende:
Hopelijk flikkert die Tania ook meteen op. Daahaag, onverstaanbare zeikhoer.
quote:Laat ik nou denken, dat GJ aan Priscella een compliment gaf dat zijn die aandachttrekkerij van Tania had ontmaskerd.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:19 schreef Bluezz het volgende:GJ heeft Tania helemaal door... aandachttranentrekkerijtania
Maar idd Tong80, Priscella is wel in het nauw gebracht door GJ.
Wat een vuil spel speelt die GJ tegenover Pris. Maar dat is natuurlijk alleen maar goed.
Kijken hoe onze Pris er uit komt.
Ik vond GJ niet zo slim. Hij had beter weg kunnen lopen. Ook al is in de streams dan gebleken dat Priscella het onderspit moest delven in de uitzending komt het niet zo naar voren.
Ben je toch wel benieuwd waar de oren van Andries naar smaken.... vraag het aan Diane.
En kan Pricella naar huis....?
Zo'n grote muil tegen Gert....hoe durft ze!
Bah!
Waarom 'werkt' mijn fotootje niet?????;(
[Dit bericht is gewijzigd door Miekje op 23-10-2001 19:35]
quote:LOL
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:28 schreef Gellarboy het volgende:
Oh, het spektakel tussen Pris en Gert-Jan.
G.E.N.I.E.T.E.N.
De haren in mijn nek gingen van genot overeind staan.
Pris is door de mand gevallen. Wat wij hier al een paar dagen roepen is Gert-Jan opgevallen.
Met zo'n attitude redt je het gewoon niet lang in zo'n huis.Hopelijk flikkert die Tania ook meteen op. Daahaag, onverstaanbare zeikhoer.
quote:Gert-Jan probeert zich te presenteren als de kenner op het gebied van kanker. Hij zoekt een makkelijke prooi om zich te profileren, en trekt haar verleden in twijfel. Zou ik ook pissig van worden.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:29 schreef Cenicienta het volgende:
Wat was dat nou die cliffhanger dat Tania een probleem heeft met Gert? Snap er niks meer van. Gert heeft Priscella toch ontmaskerd als zijnde een roddelaar? Kan iemand het uitleggen?
quote:Goh, Marky, waarom verbaast mij dit niet?
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:31 schreef marky het volgende:Ik vond GJ niet zo slim.
En wat het probleeem tussen GJ en Tania is, is denk ik dat tania merkt dat GJ haar door heeft. En dat is bedreigend. ze merkt ook dat mocht het tot een discussie komen tussen die twee dat ze het onderspit zal delven net als Priscella vannacht.
quote:No offense maar iedereen die ik spreek over BB vindt Frank cool
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:33 schreef Sorrow het volgende:
Frank wordt met een noodgang uit deze soap geschreven. Streamers weten dat hij al weken zo is maar voor het eerst krijgen we het op TV te zien. Daaaaaag Frankyboy.
Het gevecht tussen Pris en GJ is veel leuker voor de kijkertjes, kunnen we nog een tijdje op voortborduren. Frank heeft afgedaan.
Dus ik denk niet dat hij er snel uitgaat.
quote:volgens mij heeft priscella tegen tania (bij het hek) gezegd dat GJ vind dat het hele borstkanker gedoe van tania een kreet om aandacht is en dat ze daarover veels te overdreven doet want geen chemokuur alleen bestraling etc. volgens mij werd GJ daarover pissig tov priscella omdat priscella alleen ja zat te knikken toen GJ dat verhaal in de tuin verkondigde en nu het hele verhaal sneaky aan tania verteld!! (bovendien mag tania GJ toch al niet omdat hij tegen haar had gezegd dat hij niet snapte dat ze rookt nadat ze borstkanker heeft gehad)
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:29 schreef Cenicienta het volgende:
Wat was dat nou die cliffhanger dat Tania een probleem heeft met Gert? Snap er niks meer van. Gert heeft Priscella toch ontmaskerd als zijnde een roddelaar? Kan iemand het uitleggen?
[Dit bericht is gewijzigd door kavu op 23-10-2001 19:38]
quote:Nou, ik heb de streamverslagen nog niet gelezen en het was mij zéér duidelijk dat Priscella het onderspit moest delven. Het was erg goed van GJ dat hij niet wegliep, maar haar met d'r gedrag confronteerde.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:31 schreef marky het volgende:
Ik vond GJ niet zo slim. Hij had beter weg kunnen lopen. Ook al is in de streams dan gebleken dat Priscella het onderspit moest delven in de uitzending komt het niet zo naar voren.
quote:Idd complimenten aan GJ. Zonde dat in de aflevering niet alles te zien was. Heeft hij haar in de val laten lopen door eerst over Tanja te praten? Of is ie niet zo goed.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:33 schreef postinggirl het volgende:
Priscella is echt 'evil'. Volgens mij is die meid van binnen gewoon van steen. Die blik in d'r ogen alleen al. Heel intrigerend type. Ben ik effe blij dat ik d'r niet persoonlijk ken! Gelukkig prikt slimme Gert-Jan er doorheen. De enige die haar aan kan.
quote:Beperkte kennisenkring ? (2x)
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:35 schreef Marble het volgende:[..]
No offense maar iedereen die ik spreek over BB vindt Frank cool
wie er uit gaat is mij nog niet geheel duidelijk...
quote:Dito...
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:27 schreef Bluezz het volgende:
GJ stijgt nog iedere dag in mijn top5
(hij wordt idd wel wat dunner...)
quote:Een harde is ze wel , maar achterbaks is ze niet. Ik heb met haar te maken gehad in een onaangename situatie.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:37 schreef Koos Voos het volgende:
Pris is nu publiekelijk ontmaskerd als achterbakse roddeltante.
Ik kan je wel zeggen : Hard wel , gemeen ook soms, maar achterbaks ?. Nee.
Kende ik wel een ander op Fok!.
quote:Jij zat toen in datzelfde clubje als de door mij niet genoemde.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:41 schreef Gellarboy het volgende:
opa, leg die fles weg en ga slapen.
Vuile pisnicht. Maar je voelt je kennelijk aangesproken.
quote:No offense taken. Maar wel vreemd, ik ken namelijk helemaal niemand die Frank cool vindt, integendeel, hij wordt uitgekotst.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:35 schreef Marble het volgende:[..]
No offense maar iedereen die ik spreek over BB vindt Frank cool
Dus ik denk niet dat hij er snel uitgaat.
Ik denk dat hij er donderdag uit gaat omdat hij er op een gegeven moment toch uitstapt. En BB wil het dan liever in een reguliere exit dan eentje 'door-de-weeks' want dat geeft problemen met het schema. Wekenlang is Frank de hand boven het hoofd gehouden, het schelden en tieren wat we op TV zagen is absoluut niet uitzonderlijk, maar nu zenden ze het opeens uit. Vind ik vreemd. Bovendien, de rol van klootzak/bitch past Priscella veel beter; zij kan de rol van Frank probleemloos overnemen.
quote:Is er al om een ban gevraagd ?
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:42 schreef opa het volgende:[..]
Jij zat toen in datzelfde clubje als de door mij niet genoemde.
Vuile pisnicht. Maar je voelt je kennelijk aangesproken.
Voor een aantal hier is de blik op GJ is niet zo zuiver meer, merk ik . Al had hij roetje poetje phoe tegen haar gezegd dan nog hadden een aantal hier het als de woorden van de nieuwe messias ontvangen.
Ik zat juist met smart te wachten op dit stukje tv omdat Priscella de Bitch van mij donderdag naar huis mag. Ik hoopte dat met dit stukje zij de genade klap zou hebben gekregen.
quote:Vent, waar HEB je het over??
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:42 schreef opa het volgende:
Jij zat toen in datzelfde clubje als de door mij niet genoemde.
Vuile pisnicht. Maar je voelt je kennelijk aangesproken.
quote:Voor Gert Jan, mijn held :
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:46 schreef marky het volgende:
Al had hij roetje poetje phoe tegen haar gezegd dan nog hadden een aantal hier het als de woorden van de nieuwe messias ontvangen.
Proepje toetje floe noempie boempie toemediepoepie, Voepa toetatata tie de loe doetie. Proeg proed pruttelpie. Tiliemoe poepoe.
quote:Ik hoop dat hij met Pris een goed koppel kan vormen. Qua ruzie dan.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:51 schreef tong80 het volgende:[..]
Voor Gert Jan, mijn held :
Proepje toetje floe noempie boempie toemediepoepie, Voepa toetatata tie de loe doetie. Proeg proed pruttelpie. Tiliemoe poepoe.
Hebben we nog veel te genieten.
quote:Is die dood dan
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:40 schreef opa het volgende:[..]
Kende ik wel een ander op Fok!.
quote:Priscella had al verloren op het moment dat ze een gezicht trok van "BUSTED" en zich amper een houding wist aan te meten. Echter, wie er daadwerkelijk gewonnen heeft, zal donderdagavond blijken uit de peiling. Vooralsnog lijkt fok! vrij unaniem (op de enkeling na die meer geinteresseerd is in voorgevels).
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:46 schreef marky het volgende:
GJ verliest het op het moment dat hij begint over articuleren en over het feit dat ze uit Emmen komt dat het dan vast niet makkelijk is.
quote:En daarna had hij weg moeten lopen. Ontmaskeren en klaar. Het hele glul daarna voegde niks meer toe aan de overwinning van GJ en kwam Pris naar mijn mening terug.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:59 schreef Claudia_x het volgende:[..]
Priscella had al verloren op het moment dat ze een gezicht trok van "BUSTED" en zich amper een houding wist aan te meten.
quote:of ze speelt het heel goed.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:33 schreef postinggirl het volgende:
Priscella is echt 'evil'. Volgens mij is die meid van binnen gewoon van steen. Die blik in d'r ogen alleen al. Heel intrigerend type. Ben ik effe blij dat ik d'r niet persoonlijk ken! Gelukkig prikt slimme Gert-Jan er doorheen. De enige die haar aan kan.
En ik betwijfel of GJ haar wel aankan.
Hij verlaagt zich tot opmerkingen als "jij komt uit Emmen, dus je bent moelijk te verstaan"
Zwaktebod!
Priscella gedraagt zich als een secreet. Maar het is wel leuke televisie.
quote:Hear, hear !
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:21 schreef BigDick het volgende:[..]
of ze speelt het heel goed.
Zal iig niets van haar innerlijk laten zien.En ik betwijfel of GJ haar wel aankan.
Hij verlaagt zich tot opmerkingen als "jij komt uit Emmen, dus je bent moelijk te verstaan"
Zwaktebod!
Priscella gedraagt zich als een secreet. Maar het is wel leuke televisie.
quote:Dat weet je donders goed.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:49 schreef Gellarboy het volgende:[..]
Vent, waar HEB je het over??
Maar ik noemde jou dus ook niet.
Je bent een vuile pisnicht, maar je bent niet achterbaks.
quote:Mee eens.
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:02 schreef marky het volgende:[..]
En daarna had hij weg moeten lopen. Ontmaskeren en klaar. Het hele glul daarna voegde niks meer toe aan de overwinning van GJ en kwam Pris naar mijn mening terug.
quote:Nee vind ik niet marky, ik had de streamverslagen ook niet gelezen voor de uitzending (nog niet overigens) maar Gert Jan kwam absoluut als winnaar uit de bus in deze persoonlijke battle door het masker van haar smoelwerk te trekken.
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:02 schreef marky het volgende:[..]
En daarna had hij weg moeten lopen. Ontmaskeren en klaar. Het hele glul daarna voegde niks meer toe aan de overwinning van GJ en kwam Pris naar mijn mening terug.
Zij probeerde hem nog te manipuleren door hem heel eng doordringend, bijna hypnotiserend aan te kijken maar hij heeft zich, ook daardoor, geen seconde vd wijs laten brengen. Als hij op dat moment weg was gelopen zou ik dat zwak van hem gevonden hebben, nu heeft hij laten zien dat ze totaal geen invloed op hem heeft.
Ik ga Gert-Jan trouwens toch steeds leuker vinden en ik denk dat we nog veel meer van hem kunnen verwachten, volgens mij heeft hij een hele strategie uitgedacht voor als hij evt. aan de andere kant komt te zitten. Nu zegt hij dat ie Frank nog wat kan leren en meer van dat soort dingen, maar ik vermoed dat hij met div. andere plannetjes in z'n hoofd loopt die hij daar wil uitvoeren.
(vrij naar Neerlands Hoop) Dat is het spel en zo moet het gespeeld worden!
quote:Spreek voor jezelf.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:51 schreef tong80 het volgende:[..]
Voor Gert Jan, mijn held :
Proepje toetje floe noempie boempie toemediepoepie, Voepa toetatata tie de loe doetie. Proeg proed pruttelpie. Tiliemoe poepoe.
En wat betreft Priscella, die doet precies wat iedereen hier al 2 edities van Big Brother roept eens flink de stok door het hoenderhok halen. En nou is ze opeens een secreet.
Verder opgemerkt:
Volgens mij waren er een paar bewoners naar huis? Kelly niet gezien. Net nu ik iedereen aan het voorbereiden was dat ze hetzelfde klinkt als Arjen Ederveen.
Eindigt nu iedere aflevering met de clifhanger dat er iemand naar huis dreigt te gaan?
Wordt er deze week nu wel of niet genomineerd? Men moest nu opeens gaan bellen voor diegene die jij graag eruit wilt hebben.
En nog een slotopmerkingetje: Volgens mij was @ in BB1 of II beter uit de verf gekomen en was nu bekend als landelijke knuffelbeer. (Kon hij mooi knuffelrock-CD's gaan promoten)
quote:Dat zei mijn vriendje ook al
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:49 schreef StephanL het volgende:
en die tieten van haar sodeju
[mod mode on] opa en gellarboy, vecht dat lekker ff ergens anders uit [mod mode off]
Wordt het hier ook nog een beetje BB
Volgens mij altijd om 23:40
maar dat zeg ik uit mijn hoofd
dus pin me er niet op vast
[edit]
Overigens was het vandaag echt een top-uitzending. Ik denk dat ook nog een keertje ga kijken
[/edit]
[Dit bericht is gewijzigd door Beatrice op 23-10-2001 20:48]
quote:Even een topicje omhoog klikken: de FAQ is er niet voor niets, staan ook uitzend-tijden in.
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:45 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb de uitzending vanavond gemist, helaas. Heeft er iemand een tv gids liggen waarin staat hoe laat de herhaling is? Zou ik erg op prijs stellen(dat tussen 11 en 1 vind ik een beetje te vaag)
Luiaard
quote:23.15 uur
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:45 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb de uitzending vanavond gemist, helaas. Heeft er iemand een tv gids liggen waarin staat hoe laat de herhaling is? Zou ik erg op prijs stellen(dat tussen 11 en 1 vind ik een beetje te vaag)
[mod mode on] opa en gellarboy, vecht dat lekker ff ergens anders uit [mod mode off]
http://teletekst.nos.nl/cgi-bin/tt/nos/page/t/o/m/213
(heb je voortaan een TV-gids online)
quote:GJ trok niet haar verleden in twijfel.Hij zei immers "Al die dingen die gebeurd zijn in haar verleden zijn natuurlijk vreselijk" en "wat sporen heeft nagelaten op haar psyche waardoor ze wilt dat mensen naar haar moeten luisteren".
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:33 schreef the-O het volgende:[..]
Gert-Jan probeert zich te presenteren als de kenner op het gebied van kanker. Hij zoekt een makkelijke prooi om zich te profileren, en trekt haar verleden in twijfel. Zou ik ook pissig van worden.
Weer een trieste opmerking van die lelijke Priscella tegenover Leo om over zijn exceem te beginnen.Is ontzettend kinderachtig.Gelukkig reageerde Leo goed.Hij zei mooi dat zij inderdaad een irritant was en koppie had waar je moet opvallen.Ze had het er duidelijk moeilijk mee.
GJ was geweldig tegen Priscella.Hij zei toch wel even waar het op stond.Hij zwakte af en toe wel af.Maak niet uit verder.Achterbaks lelijk wijf.
quote:Net als gister kon je gelijk na een voor Frank minder gunstige scene bellen voor de exit...
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:33 schreef Sorrow het volgende:
Frank wordt met een noodgang uit deze soap geschreven. Streamers weten dat hij al weken zo is maar voor het eerst krijgen we het op TV te zien. Daaaaaag Frankyboy.
Het gevecht tussen Pris en GJ is veel leuker voor de kijkertjes, kunnen we nog een tijdje op voortborduren. Frank heeft afgedaan.
Ben alleen bang dat de minder intelegente urine kijkert denkt dat je moet bellen om Frank eruit te krijgen.
Hij kreeg laatst ook al zoveel stemmen.
maar, nu ook Urine het met frank gehad heeft, zal ie wel snel weg zijn.
quote:Nou, ik vind dat spotje ook aardig verwarrend! "Welke bewoner is het minst populair en moet dus het huis verlaten? Stem op je favoriete bewoner zodat die in elk geval niet weghoeft"
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:54 schreef BigDick het volgende:
Ben alleen bang dat de minder intelegente urine kijkert denkt dat je moet bellen om Frank eruit te krijgen.
Als je dat laatste stukje al niet meer hoort...
Kijk en DAN zie ik nog best kansen voor Pris
quote:Echt waar? Dat is slecht nieuws. Smaakmakers, sympathiek of antipathiek, verdwijnen op die manier snel uit het huis. In december kunnen we dan alleen nog maar kijken naar hoe goed een paar kleurloze figuren het met elkaar kunnen vinden. Geen onvertogen woord zal nog vallen, alleen nog het irritante gepiep van Danielle, de zalvende stem van Andries, en het New Age gelul van Leo.
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:35 schreef Da hopman het volgende:Men moest nu opeens gaan bellen voor diegene die jij graag eruit wilt hebben.
quote:Nee, maak je geen zorgen. Het spotje is wat verwarrend maar volgens mij moet je nog steeds gewoon stemmen op je favoriete bewoner.
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:58 schreef Prediker het volgende:
Echt waar? Dat is slecht nieuws. Smaakmakers, sympathiek of antipathiek, verdwijnen op die manier snel uit het huis.
quote:Daar staat dus tussen 11 en 1
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:48 schreef Tinkerbell het volgende:[..]
Even een topicje omhoog klikken: de FAQ is er niet voor niets, staan ook uitzend-tijden in.
Luiaard
quote:Haha, die is idd verdomd onverstaanbaar!
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:28 schreef Gellarboy het volgende:
Hopelijk flikkert die Tania ook meteen op. Daahaag, onverstaanbare zeikhoer.
quote:Precies!
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:21 schreef BigDick het volgende:
Priscella gedraagt zich als een secreet. Maar het is wel leuke televisie.
quote:Idd, dom spotje. "Wie is bij jou de minst populaire bewoner? Stem dan op wie bij jou 't populairst is".
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:59 schreef Beatrice het volgende:
Het spotje is wat verwarrend maar volgens mij moet je nog steeds gewoon stemmen op je favoriete bewoner.
quote:Marky,dat onze meningen uiteen lopen over wie onze favorieten is bekend.Maar bij je quote van hierboven moet ik je toch gelijk geven.
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:46 schreef marky het volgende:
GJ verliest het op het moment dat hij begint over articuleren en over het feit dat ze uit Emmen komt dat het dan vast niet makkelijk is.
Gert-Jan jonge je bent mijn favoriet, maar waarom zou je niet makkelijk kunnen articuleren als je uit Emmen komt?? Beetje een lage opmerking
quote:Helemaal met deze 2 sprekers ( ook Marky eens ), echter vraagje voor Marky:
Op dinsdag 23 oktober 2001 21:11 schreef FarahDibah het volgende:[..]
Marky,dat onze meningen uiteen lopen over wie onze favorieten is bekend.Maar bij je quote van hierboven moet ik je toch gelijk geven.
Gert-Jan jonge je bent mijn favoriet, maar waarom zou je niet makkelijk kunnen articuleren als je uit Emmen komt??
Beetje een lage opmerking
Deed jouw grote held Andries 2 of 3 dagen geleden niet iets soortgelijks, toen Frank hem maar bleef sarren met allerlei opmerkingen zoals: "Pas op dat je je strotje niet teveel blessert" wist hij ook niet veel verder te komen als een kinderlijk "bla bla bla bla" er uit te gooien. ?????
quote:Euhhhh was het niet Frank die wegliep bij die discussie?
Op dinsdag 23 oktober 2001 21:22 schreef Jappie het volgende:[..]
Helemaal met deze 2 sprekers ( ook Marky eens ), echter vraagje voor Marky:
Deed jouw grote held Andries 2 of 3 dagen geleden niet iets soortgelijks, toen Frank hem maar bleef sarren met allerlei opmerkingen zoals: "Pas op dat je je strotje niet teveel blessert" wist hij ook niet veel verder te komen als een kinderlijk "bla bla bla bla" er uit te gooien. ?????
Maarre ik vind de discussie capaciteiten van andries nu niet om over naar huis te schrijven maar jou voorbeeld is geen best voorbeeld.
quote:Ze zuigt ook graag op haar duim.
Op dinsdag 23 oktober 2001 21:13 schreef marky het volgende:
De shotjes van vandaagDe onderste kan zo de fake pics in lijkt heel wat maar er gebeurd niks
quote:Zoals je ziet heb ik je quote ingekort tot een voor mij aanvaardbare hoeveelheid.
Op dinsdag 23 oktober 2001 21:29 schreef marky het volgende:[..]
Maarre ik vind de discussie capaciteiten van andries nu niet om over naar huis te schrijven.....
He, maar wat laat ik nu staan iets negatiefs van Marky over Andries?????????
quote:Helemaal mee eens Marky! (gek hè?)
GJ verliest het op het moment dat hij begint over articuleren en over het feit dat ze uit Emmen komt dat het dan vast niet makkelijk is. Daamee geeft hij op dat moment zijn onvermogen weer om en weerwoord te geven op het geen Priscella zegt. Had hij eerder weggelopen en haar alleen ontmaskert achter gelaten als roddeltante dan had hij de volle mep gehad, nu heeft hij door te blijven hangen er een stuk op ingeleverd.
Niet dat ik vind dat Pris de grote overwinnaar was...ze stonden een beetje gelijk eik....
quote:Ho eens even... Ik heb het op de streams gezien, maar vond zelf dat Gert Jan zelf behoorlijk aan het roddelen was. Ed vertelde zijn vermoeden dat Tania het schilderij zelf beklad heeft... en GJ stond meteen klaar om hem helemaal gelijk te geven (zonder iets van Tania gehoord te hebben) en haar vervolgens behoorlijk zwart te maken...
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:29 schreef Cenicienta het volgende:
Wat was dat nou die cliffhanger dat Tania een probleem heeft met Gert? Snap er niks meer van. Gert heeft Priscella toch ontmaskerd als zijnde een roddelaar? Kan iemand het uitleggen?
Wat een top-uitzending!! Deze zit echt boordevol hoogtepunten!!
Eerst Kelly die hele verhalen houdt over muziek tijdens het schoonmaken en dan Coos: "Huh, zie je iets?".
Dan Leo die bijna iets stoers durfte te zeggen, maar meteen weer in z'n mand gaat liggen na de magische woorden van frank: "Eshol? eshol? dat woord bestaat niet, jongen".
En dan die stoïcijnse, maar dodelijke blik van Priscella. Die toch ook weer boekdelen verraadt.
[/mosterd na de maaltijd mode]
op naar de streams!
quote:Nope 5-5
Op dinsdag 23 oktober 2001 23:53 schreef Cynix ® het volgende:
Jezus, Marky!!!
Dit is 10-0 voor Gert-Jan, hoor.
Ik heb vanavond voor het eerst een uitzending gezien en het was een topper! Leuk om te zien dat alles wat ik zelf na twee dagen al dacht dus echt uit begint te komen en dat bepaalde karaktertrekken dus echt niet verborgen kunnen blijven.
Als ik dit zie, kan ik alleen maar zeggen: it's soooo good to be home...
By the way, wat een ontzettend goede streamverslagen van vandaag trouwens, ( en ook van eerdere dagen, ben weer helemaal bij) Nu maar hopen dat de volgende battle snel komt, kan Frankie weer gaan janken dattie zijn zoon zo mist...
Volg je zelf de streams niet?
quote:De 1e ook niet, alleen de dingen die voor de hand liggend waren
Op woensdag 24 oktober 2001 00:16 schreef Dr.Love het volgende:
Hi Audrey, ff offtopic: waarom heb je de laatste vragen die je gesteld zijn in het grote Au3 topic (http://forum.fok.nl/showtopic.php/71171/1/25) nooit beantwoord?
Ik heb steeds geen geluid, en eigenlijk ook niet echt tijd/ zin gehad om BB te kijken. Maar vanavond is het wel een topper. Kan iemand me aan een link helpen die het nu wel doet met geluid? Ik heb nl. nergens geluid.
Ik hoop alleen niet dat de volgende battle twee uur op zich laat wachten, ik moet morgen vroeg op...
Ik had echt geen tijd joh, ik heb het topic nog niet eens gelezen. Ging vanavond eerst ff streamverslagen lezen en toen ik bij vandaag aankwam werd het wel erg spannend allemaal. Ik lees zo het topic wel ff door, kan ik tussen de verslagen door misschien ff wat beantwoorden.
quote:Ja, dat krijg je d'r van als je voor elke uitzending een nieuw topic opent.
Op dinsdag 23 oktober 2001 23:43 schreef Cynix ® het volgende:
[mosterd na de maaltijd mode]
quote:En die sarcastische lach!
En dan die stoïcijnse, maar dodelijke blik van Priscella.
quote:6-5.
Op dinsdag 23 oktober 2001 23:53 schreef Cynix ® het volgende:
Jezus, Marky!!!
Dit is 10-0 voor Gert-Jan, hoor.
quote:5-5
Op woensdag 24 oktober 2001 09:12 schreef Cynix ® het volgende:
Ok dan, 9-1.
Verder ga ik niet.
Nou ben ik niet helemaal onbevooroordeeld, maar de confrontatie met haar achterbakse gedrag en haar reactie daarop zijn voor mij maar voor 1 uitleg vatbaar..
quote:
Op dinsdag 23 oktober 2001 19:46 schreef marky het volgende:
GJ verliest het op het moment dat hij begint over articuleren en over het feit dat ze uit Emmen komt dat het dan vast niet makkelijk is. Daamee geeft hij op dat moment zijn onvermogen weer om en weerwoord te geven op het geen Priscella zegt. Had hij eerder weggelopen en haar alleen ontmaskert achter gelaten als roddeltante dan had hij de volle mep gehad, nu heeft hij door te blijven hangen er een stuk op ingeleverd.
quote:Dat was overbodig, maar doet imo weinig af aan de genadeloze manier waarop ze hier betrapt werd.
Op woensdag 24 oktober 2001 12:11 schreef marky het volgende:
Euhhh zie onderstaande
[..]
[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 24-10-2001 12:56]
quote:Het word nu wat eentonig marky. we weten nu wel dat wat GJ ook doet het in jou ogen niet goed is.
Op dinsdag 23 oktober 2001 20:02 schreef marky het volgende:[..]
En daarna had hij weg moeten lopen. Ontmaskeren en klaar. Het hele glul daarna voegde niks meer toe aan de overwinning van GJ en kwam Pris naar mijn mening terug.
quote:I couldn't agree more hon.
Op woensdag 24 oktober 2001 12:21 schreef zeeuws jongetje het volgende:[..]
Dat was overbodig, maar doet imo weinig af aan de genadeloze manier waarop ze hier betrapt werd.
quote:Euh was het niet Andries die daarna wegliep onder het slaken van een paar debiele kreten?
Op dinsdag 23 oktober 2001 21:29 schreef marky het volgende:[..]
Euhhhh was het niet Frank die wegliep bij die discussie?
Euhhh was het niet Frank die het ineens over een andere boeg gooide toen Andries zei dat hij het knap van Frank vond dat hij wegliep?Maarre ik vind de discussie capaciteiten van andries nu niet om over naar huis te schrijven maar jou voorbeeld is geen best voorbeeld.
Kan iemand mij vertellen waar ik in de streamverslagen de confro tussen GJ en Pris kan vinden?
V.
quote:Het geroddel over Tania staat hier vanaf een uurtje of 01.00
Op woensdag 24 oktober 2001 16:16 schreef Verbal het volgende:
Heb de uitzending gisteren gemist.Kan iemand mij vertellen waar ik in de streamverslagen de confro tussen GJ en Pris kan vinden?
V.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |