mocht ik ooit een bedrijf hebben die op de beur genoteerd is dan zou ik nooit gaan splisten. hogebedrgan is toch juist gunstig om speculatie tegen te gaan? speculatie is iets wat ii niet graag zie gebeuren met het bedrijf waarin ik een groot belang hebquote:op woensdag 15 februari 2006 10:55 schreef el. het volgende:
[..]
bij de 100¤ wordt een splitsing overwogen toch ?
door te splitsen neemt de verhandelbaarheid toe en trekt daardoor meer speculanten aan (in tegenstelling tot echte lange termijn beleggers). de kwaliteit van de aandeelhouders neemt daarmee af.quote:op zaterdag 18 februari 2006 00:04 schreef richie_rich het volgende:
[..]
mocht ik ooit een bedrijf hebben die op de beur genoteerd is dan zou ik nooit gaan splisten. hogebedrgan is toch juist gunstig om speculatie tegen te gaan? speculatie is iets wat ii niet graag zie gebeuren met het bedrijf waarin ik een groot belang heb
wat zie ik over het hoofd vwb splitsing?
dat vind ik dan weer een goede zaak.quote:op zaterdag 18 februari 2006 11:04 schreef el. het volgende:
en andersom natuurlijk de reverse-split van getronics, met als resultaat dat het aandeel gelijk totaal stil ligt..
ik ben het met je eens, kijk meer eens hoe volatiel dat aandeel was en wat er nu mee gebeurt. het enige nadeel is dat het nu erg op z'n kont ligt, omdat niemand even weet wat ze ermee moeten, maar van de dagjesmensen ben je grotendeels af ja. het lijkt wel of (ook al is er een verhouding) het aandeel even helemaal opnieuw moet worden bekeken.quote:op zaterdag 18 februari 2006 11:13 schreef selang het volgende:
dat vind ik dan weer een goede zaak.
zo'n pennystock imago is vreselijk slecht voor het bedrijf. het maakt het moeilijker om nieuwe opdrachten te krijgen omdat het de suggestie wekt dat de tent elk moment failliet kan gaan en geen serieuze investeerder er meer geld in durft te steken.
dus ook voor de aandeelhouders was die reverse split een goede zaak.
je hebt helemaal gelijk en ik spreek mezelf ook tegen, maar ik vind 10/20/30 stuks hal echt net niks, dan maak je me blijer met 100/200/300 stuks ahold. misschien moet ik maar eens aan die kronkel van me werken, want het is niet te onderbouwen en totale onzin.quote:op zaterdag 18 februari 2006 12:44 schreef atahualpa het volgende:
@ el.
ik begrijp niet waarom de denominatie van het aandeel voor jou iets uitmaakt.
zeker voor een langetermijn belegger (wat jij zegt te zijn) maakt dat niks uit. je hebt toch geen problemen met een eventueel lage liquiditeit van het aandeel e.d. (als dat al een probleem zou zijn). dus wat maakt het uit of je bijv één aandeel van $1000 hebt of 100 van $10 ?
ik beleg lt, omdat het anders mijn leven gaat beheersen en ik ben er nu al teveel mee bezig. ik heb lang niet de hele dag de tijd om te handelen en ga me dan frustreren over gemistte kansen, lt is voor mij een soort rustpunt.quote:als het gaat om geld verdienen, dan is een lange termijn strategie trouwens verreweg superieur en je doet er inderdaad goed aan om weinig te wisselen.
niks om je druk over te maken. per aandeel bedraagt je dividend slechts uit paar centjes. en dan heb ik nog niet over de fiscus gehad, die voor dat 15% heffing verrekent.quote:op zondag 19 februari 2006 21:12 schreef whoho het volgende:
hoe zit het met uitkering van het dividend bij kpn? ik las laatst dat er een dividend zou worden uitgekeerd, maar ik heb nog niets ontvangen. wat voor termijn gaat hier overheen?
als kleine aandeelhouder weet ik dat het dividend weinig oplevert, maar van kpn heb ik er toch aardig wat dus ik ben benieuwdquote:op zondag 19 februari 2006 22:04 schreef the_dijkstra het volgende:
[..]
niks om je druk over te maken. per aandeel bedraagt je dividend slechts uit paar centjes. en dan heb ik nog niet over de fiscus gehad, die voor dat 15% heffing verrekent.
incompetent mamagement dat -naar nu blijkt- wederom de boel heeft belazerdquote:op donderdag 2 maart 2006 13:44 schreef asspirine het volgende:
explain
mijn advies is 100% cash en wachten op een moment dat aandelen weer gunstige waarderingen hebben.quote:of welke aandelen ik zou moeten halen
ik heb ze nog (niet veel), ik had al wat afgebouwd, maar wat ik nog heb is niet de moeite om snel wat mee te doen. maar als je naar een dag als vandaag kijkt dan is datzelfs al teveel gevraagd. voor de goeie orde, ik steun dit bedrijf al maanden niet meer, maar hoop(te) op een klein wondertje. de enige manier waarop ik er voortijdig af wil, is als ze precies 5 keer de koers van logica/cmg staan, dat heb ik tot nu toe steeds net niet gered (nee ook niet toen ze laatst laag in de 2 stonden).[/kutzooi]quote:op donderdag 2 maart 2006 13:32 schreef selang het volgende:
dat getronics is toch ook een bedrijf van niks he
waarschijnlijk een verstandig advies van de bank.quote:op vrijdag 3 maart 2006 15:20 schreef denocorp het volgende:
ik volg jullie topic al een tijdje en beleg zelf ook. ik ga alleen voor lt en heb zowel aandelen als fondsen (aandelen- en oblgatie-fondsen, geen mixed fondsen want die presteren volgens mij meestal minder goed).
bij abn amro werd me afgeraden om in individuele aandelen te beleggen vanwege het risico, ze zeggen dat ze alle particulieren dat afraden, op de echt grote beleggers na. ik blijf er lekker inzitten, heb degelijke bedrijven (ing, sbm, dat soort) en daar kan op de lt weinig mis mee gaan.
wat vinden jullie van de nieuwkomers in de aex? ik bedoel: tomtom in de aex...![]()
daar zou ik inderdaad ook blij mee zijnquote:op woensdag 20 juli 2005 22:36 schreef elcastel het volgende:
ik durf me er ook nog niet aan te wagen, al ben ik er volmondig blij mee mocht het toch lukken die 400 grens te slechten.
in de meeste gevallen is dat koersdoel ook gelul.quote:op vrijdag 3 maart 2006 17:26 schreef denocorp het volgende:
wat ik trouwens nooit begrepen heb is het fenomeen 'koersdoel'. analysten geven een koersdoel op een aandeel af, maar ik vraag me dan af: op welke termijn verwachten ze dat een fonds die koers heeft? en dan nog, wat heb je aan die informatie?
bron: guruwatch.nlquote:koersdoel
het koersdoel van een advies is het koersniveau van een aandeel dat het desbetreffende instituut of analist op een bepaalde termijn haalbaar acht. wanneer het aandeel dit koersniveau overschreden heeft wordt het advies afgesloten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |