in de OP staan 2 linkjes... kun je de gemiddelde duur van een job bekijken....quote:Op zondag 24 juli 2005 16:38 schreef Frogstomp het volgende:
wat zijn eigenlijk de grootste jobs die je kunt doen aangezien sommige wel erg snel klaar zijn en het een beetje onhandig is om de que de heletijd te vullen met 10 jobs zodat hij niet flusht als de que leeg is
zit nu op 94%, en dat na een week of zo. ben benieuwd of ik dat nog afkrijg!!!quote:Op zondag 24 juli 2005 17:39 schreef HBM het volgende:
edit: 1m2r-q1 is dus vandaag beëindigd, dus vanaf nu nog een maand geloof ik om ze in te sturen.
dat zal zeer waarschijnlijk minder worden... vooral in het begin ziet ie er wel eens naast, heb ook een keer gehad dat ie zei dat ik er 21 dagen over zou doen.... bleek uiteindelijk binnen 2 dagen klaar.quote:Op zondag 24 juli 2005 21:13 schreef wiqu2 het volgende:
volgens fadspy ben ik nu met een job van 9 dagen bezig die me 49K punten meot bezorgen
cpu rating 205 nu bij de 6% en 0,42% per uur
Ik zal met mijn PC hier thuis wel meedoen. Alleen die op mijn werk, die het meeste genereerd voor me, staat nu op automatische flushen en daar kan ik pas weer op 15 augustus bij.quote:Op zondag 24 juli 2005 11:15 schreef Fjolle het volgende:
En Qu63, Chris.nl en Bruce117 die niet meedoen.
hoe doet jij datquote:Op zondag 24 juli 2005 23:24 schreef Delnoy het volgende:
edit:
Problemen opgelost, had toevallig eens een backup gemaakt van mijn FaD...
Op de FAD site staan de targets als deze deadline is verstreken heb je nog 30 dagen om ze op te sturenquote:Op maandag 25 juli 2005 01:14 schreef Bruce117 het volgende:
Ergens heb ik ooit gelezen dat als je je jobs niet voor een bepaalde tijd terugstuurd, je er geen punten meer voor krijgt.
Zijn hier ergens gegevens over te vinden. Zou het namelijk wel jammer vinden als er door de megaflush punten verloren gaan.
feli.....quote:Op maandag 25 juli 2005 15:21 schreef Mr_Rammstein het volgende:
http://stats.findadrug.org.uk/certify.php?Nickname=Mr_Rammstein&CertType=1&Size=
![]()
1 Miljoen![]()
Versie 0.0.7.1 weinig problemen meequote:Op maandag 25 juli 2005 15:52 schreef Eronymus het volgende:
(welke versie van FADspy draaien jullie??? hier werken ze niet goed... )
dat is FADdict..... die doet het wel....quote:
Duidelijk tijd voor koffiequote:Op maandag 25 juli 2005 16:11 schreef Eronymus het volgende:
[..]
dat is FADdict..... die doet het wel....![]()
Van FADspy had ik 0.45 en 0.48 geprobeerd.... de eerste herkent de projects niet en de laatste laat niks meer van de active job zien. En anders hou ik het wel bij FADdict.
der stonden er dus 2 van tussen die ik hadquote:Op maandag 25 juli 2005 14:17 schreef Timmo het volgende:
[..]
Op de FAD site staan de targets als deze deadline is verstreken heb je nog 30 dagen om ze op te sturen
Dankje.. Alleen dat was alweer een tijdje geleden..quote:Op maandag 25 juli 2005 15:32 schreef Fjolle het volgende:
Mr_Rammstein en EdVe, gefeliciteerd met jullie 1ste certificaat.![]()
Jullie zijn toegevoegd.![]()
Oeps, dacht ik altijd zo secuur te zijn.quote:Op maandag 25 juli 2005 17:58 schreef EdVe het volgende:
[..]
Dankje.. Alleen dat was alweer een tijdje geleden..![]()
Sta nu zelfs 2 keer in het lijstje...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |