Omdat de tienervaders meestal heel hard weglopen en niets meet met het meisje/moeder van doen willen hebben. En de tienervaders zijn al vaak zo rond de 20.quote:Op zondag 24 juli 2005 22:14 schreef Arbeider het volgende:
Ik heb twee vragen :
Waar zijn er geen tienervaders?![]()
Waarom zijn tienermoeders zo sterk vertegenwoordigd op de TMF sms-chat?![]()
Omdat het vaak zulke types zijn die met op hun 15 al met jan en alleman liggen vozen, nou niet bepaald briljant zijn en daarna met een kind rondzeulen.quote:Op zondag 24 juli 2005 22:14 schreef Arbeider het volgende:
Waarom zijn tienermoeders zo sterk vertegenwoordigd op de TMF sms-chat?![]()
Jezus Christus.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:51 schreef Brechtje het volgende:
Ik heb zelf geen kinderen, maar wel een vriendin van 14 die een kind heeft.
Editquote:Op dinsdag 19 juli 2005 03:28 schreef Megumi het volgende:
Zal er in de meeste gevallen wel op uitdraaien dat de ouders voor de opvoeding opdraaiien.
En was je er eigenlijk al aan toe? Je posts bekijkend struin je flink wat housefeesten af en douw je de nodige pillen in je mik.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:28 schreef Ladyxima het volgende:
wat negatief weer allemaal. Ik ben 18 en heb een dochter van 2
Ik ben niet gepland zwanger geworden nee.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:36 schreef nummer_zoveel het volgende:
En was je er eigenlijk al aan toe? Je posts bekijkend struin je flink wat housefeesten af en douw je de nodige pillen in je mik.
Dat begrijp ik niet, dat wil je toch niet meer als moeder zijnde?![]()
Zo vroeg aan kinderen beginnen, mis je dus toch iets van je jeugd. En je ziet vaak, dat tienermoeders alsnog veel uitgaan en het een en ander doen. Wat nu als er iets gebeurd? Je wordt slecht van een pilletje, draait ervan door, gaat fout? Hoe kom je je kind onder ogen op zondag (of later)?
quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:57 schreef nummer_zoveel het volgende:
Weten je ouders dan dat je drugs gebruikt op zo'n feestje? En ben je niet bang dat er toch iets kan misgaan?![]()
Nee, dat weten ze niet. Ik doe het ook niet op elk feest. Bang dat er iets kan misgaan? Tsja, daar denk je soms wel over na ja. Maar ik ben ook niet van plan dit heel lang te blijven doen. Zeker niet volgend schooljaar (niet aankomend schooljaar) als ik met een studie begin.
Tja, als je af en toe gaat is het niet zo'n probleem natuurlijk. Maar ken meiden die hun kind elk weekend bij pap en mam dumpen en het kind op zondagavond nog onder invloed van het een en ander ophalen. Naar mijn idee merkt zo'n kindje dat toch wel, dat mama dan anders is dan normaal. En lijkt me dat mama dan ook anders reageert op haar kind, en minder kan hebben...
Ik woon nog bij mn ouders thuis, dus het is niet echt ophalen. Maar ik ga af en toe, en kom dan ook 'nuchter' thuis. Ik drink zoieso al geen alcohol (vind ik persoonlijk erger dan drugs) en na een feest slaap ik eerst goed uit, en dan is alles weer normaal, dus niemand ziet me anders dan normaal..
Maar ken ook iemand die al 35 is en haar kinderen elk weekend dumpt bij haar ouders om in alle uithoeken van het land naar feesten te gaan. Dus die moet ook wat van haar jeugd gemist hebben. Maar ik vind dat dat het probleem van de ouder zelf moet zijn, en niet van de kinderen!
Daar ben ik het met je eens. Je hebt zelf deze verantwoordelijkheid aanvaardt, en je kan niet alleen voor jezelf kiezen. Dat doe ik dan ook niet![]()
Volgens mij moet je dan zelf een gat boren met je genotsstaaf mênquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 00:03 schreef uberpooier het volgende:
al die ellende hier doet me minder ellendig voelen over het feit dat ik geen vriendin heb op t moment.![]()
14 nueqen = okay![]()
14 zwanger = no way![]()
ik mag van mijn mama geen meisjes(lees: sletjes) van 14 nueken, maar ik geloof t wel jaquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 01:00 schreef PallominnoXIII het volgende:
Laten we het erop houden dat dat nogal..nauw is
Heb je niet een best kleine jongeheer als je een marsreep gebruikt als condoom?quote:Op dinsdag 19 juli 2005 17:41 schreef Fixers het volgende:
Mischien heel geen slecht idee om ook in dit land een 'tienersex-ontmoedigings-campagne' te voeren. De britten zijn daar maar eens aan begonnen, vanwege het hoge aantal tienerzwangerschappen daar. In het jaartje dat ik daar gewoond heb was het op gegeven moment normaal voor me om meisjes van een jaar of 16-18 achter de kinder wagen te zien lopen. Ik heb zelfs meegemaakt dat ze op hun 17e al een 2 kind hadden. Dan is goede voorlichting wel hard nodig als je het mij vraagt. Heb wel gehoord dat er de wikkels van marsrepen als condoom werd gebruikt.Op een gegevn moment waren er dus ook gewoon radiospotjes die vertelden dat je niet per sé sex moet hebben vanaf je 12e om er bij te horen.
Hier is het probleem wat minder ernstig. Maar toch.... Stond het laatst niet op de frontpage dat ondervraagde tienermoeders eigenlijk helemaal geen sex wilden, maar min of meer gedwongen werd door hun 'vriendje'.
bij nader inzien is een campagne gericht op meisjes dan niet zo zinvol. Kuisheidsgordels voor mannen des te meer.
Dat is inderdaad een beetje minimaal. Zelf gebruik ik als de nood aan de man is en er verder geen alternatieven zijn gewoon een Dirk tas, daar past tenminste wat in.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 14:36 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Heb je niet een best kleine jongeheer als je een marsreep gebruikt als condoom?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |