Voor een commerciele doe ik het erg slechtquote:Op donderdag 8 september 2005 18:04 schreef vannelle het volgende:
Jeemig ElisaB!!!!
Jij bent echt uitverkoop aan het houden!
Het lijkt bijna commercieel en dat mag niet hier eej?
quote:Op maandag 12 september 2005 03:31 schreef vannelle het volgende:
Maar voor een sociale doe je het goed. Laat dat een troost zijn.
[slowchat]
Ik baal er van dat die pc die ik van jou gekocht heb gewoon goed is, ik zou best met je willen stappen als alternatief zoals afgesproken.
U is een leuk mens.
[/slowchat]
Jow, veel plezier er mee, héquote:Op woensdag 14 september 2005 17:15 schreef SvenM het volgende:
Met Skv heb ik een deal gemaakt mbt [TK]iPod Mini 4GB Zilver.
zoals je kan lezen zijn we gister tot een overeenkomst gekomen en heeft skv hem keurig verpakt verstuurd naar mijecht prima gedaan
, alleen jammer dat hij moet wachten op zijn geld
quote:Op donderdag 15 september 2005 16:44 schreef perezoso het volgende:
Ik heb ijsmeis misgelopen omdat ik de trein heb gemist (door kaartjes machine), 15 minuten te laat aanwezig, ijsmeis spoorloos (logisch).
Excuses ijsmeis !
Als ie gestempeld is niet meer.quote:Op donderdag 15 september 2005 17:12 schreef perezoso het volgende:
raar, ik heb je mail gelezen en zag dat je tot 14:30 aanwezig was, zag je niet zitten, ik van 2 kanten de bankjes bekeken, ik was in het zwart met een roze slip aan maar die slip zag je natuurlijk niet.![]()
Ja ik wil het nog wel een keer proberen, is zo'n retourtje van de trein de hele dag geldig, kan ik daarmee 2x op en neer ?
huh, je kunt er nog de hele dag op reizen hoorquote:Op donderdag 15 september 2005 17:19 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Als ie gestempeld is niet meer.
Dus?
Ah bedankt voor de info maar 1 middag openbaar vervoer is wel weer genoeg voor een half jaar, bleh!quote:Op donderdag 15 september 2005 17:49 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
huh, je kunt er nog de hele dag op reizen hoor![]()
Geld is inmiddels binnen!quote:Op woensdag 14 september 2005 17:15 schreef SvenM het volgende:
Met Skv heb ik een deal gemaakt mbt [TK]iPod Mini 4GB Zilver.
zoals je kan lezen zijn we gister tot een overeenkomst gekomen en heeft skv hem keurig verpakt verstuurd naar mijecht prima gedaan
, alleen jammer dat hij moet wachten op zijn geld
En ik maak geld naar je over maar krijg geen dvd's.quote:Op donderdag 15 september 2005 14:36 schreef morpheus_at_work het volgende:
sincerly komt zijn verplichtingen niet na , zou vorige week vrijdag 120 euro overmaken voor doos vol dvds , tot op heden 0,0 gezien en hij reageert ook niet op zijn email![]()
![]()
mijn fout inderdaad , is ondertussen onderwegquote:Op zaterdag 17 september 2005 19:21 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
En ik maak geld naar je over maar krijg geen dvd's.![]()
Okay. dan wachten we het nog ffies af.quote:Op zondag 18 september 2005 17:53 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
mijn fout inderdaad , is ondertussen onderweg
Prima geregeldquote:Op zondag 18 september 2005 23:02 schreef Woutey het volgende:
prima deal met Swetsenegger, binnen 2 uur deal rond, betaald, en ontvangen door Swets. Beter kan t niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |