wa nie rekt da skeurt welquote:Op donderdag 21 juli 2005 12:36 schreef Fuente het volgende:
Ach da's waar, ik vrot het er gewoon doorheenmoet maar passen
Ik heb ook geen voetenzak voor de maxicosi, is dat echt nodig dan? Ik heb daar eigenlijk nooit over nagedacht...quote:Op donderdag 21 juli 2005 10:46 schreef Fuente het volgende:
Bij de zeeman kun je trouwens een soort van voetenzak kopen, weet iemand of die ook geschikt zijn voor de maxi cosi? Want we hebben nog geen voetenzak en de originele zijn zo duur! Die bij de zeeman is nu maar 3 euro!
Ik zal je binnenkort hoogstpersoonlijk de voetenzak laten zienquote:Op vrijdag 22 juli 2005 17:48 schreef Tinkerbell het volgende:
Ga je vanzelf zulke dingen als 'voetenzak' begrijpen als er een kind komt?![]()
![]()
ET, fijn dat je thuis was, dat is toch wel belangrijk, je eigen plekkie ben je het meest vertrouwd
Rekkie spannend!
Ik ben nogal ziek geweest van misselijkheid en het braken. Beetje overmatig allemaal, en ook al roept iedereen 'misselijk is goed' , leuk is het in elk geval niet. Niks bleef erin, en van alles gaf ik over. Eén en ander is inmiddels wat gematigd al sta ik nog geregeld over te geven (ook buiten)
Verder leef ik in angst en kan niet wachten tot de echo over 8 dagen. Ik heb een heilige overtuiging dat het 'toch wel mis zal gaan', ik ben immers niet bestemd om moeder te worden.
Jaja, dat heb ik nog steeds![]()
Vorige week stelde mijn moeder me voor om eens even naar een babyzaak te gaan. Aarzelend heb ik daar in toegestemd. Heb, eenmaal daar aan gekomen, vreselijk staan huilen, want opeens mocht ik er 'legaal' zijn. Ik kwam nooit in dergelijke winkels omdat dat alleen maar pijnlijk was en ze niet voor mij bestemd waren als iemand die toch nooit kinderen zou krijgen en iets wat toch niet voor mij weggelegd was. Ik heb alleen maar wat blikken geworpen op ledikantjes en commode's, ik wil geen goden verzoeken, in elk geval niet voordat ik een echo heb gehad. Maar het feit dat ik het nu kon doen en met een reden in mijn buik heeft een enorme indruk op me gemaakt. Ik hoor alleen nog niet thuis in deze zwangeren-wereld, ik tob heen en weer tussen nooit ouder zijn en aanstaand ouder zijn.
quote:Op vrijdag 22 juli 2005 17:48 schreef Tinkerbell het volgende:
Ga je vanzelf zulke dingen als 'voetenzak' begrijpen als er een kind komt?![]()
![]()
Verder leef ik in angst en kan niet wachten tot de echo over 8 dagen. Ik heb een heilige overtuiging dat het 'toch wel mis zal gaan', ik ben immers niet bestemd om moeder te worden.
Jaja, dat heb ik nog steeds![]()
Dat zei ik ook tegen m'n man, nav die 4 pakken diverse kraam- en maandverband die erin zaten. Ik vond het weinig hoopgevend...quote:Op zaterdag 23 juli 2005 16:42 schreef E.T. het volgende:
Ik weet nog dat ik tegen Swets zei dat ze op z'n minst gingen verwachten dat ik dood zou bloeden ofzo met al die matrassen in dat kraampakket
En bedankt! Ik moet nog namelijkquote:Op zaterdag 23 juli 2005 17:01 schreef m@x het volgende:
Vier pakken is niks hoor. Wij hebben er naderhand nog veel meer bijgehaald
Heb ik ook! Staan veel tips in. Een ander boek van dezelfde schrijvers is Veilig Bevallen, als je je daar op voor wil bereiden. Ook prettig om te lezen omdat ik veel vragen had.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 19:06 schreef Lois het volgende:
Ingrid, ik zag je laatst vragen om boeken over bv maar er zijn ook hele goede boeken over zwangerschap. Boeken waarin veel van jouw vragen staan met antwoorden erbij.
Zoals bijv: Veilig zwanger van Smulders en Croon.
[afbeelding]
Mijn bijbel momenteelquote:Op zaterdag 23 juli 2005 19:06 schreef Lois het volgende:
Ingrid, ik zag je laatst vragen om boeken over bv maar er zijn ook hele goede boeken over zwangerschap. Boeken waarin veel van jouw vragen staan met antwoorden erbij.
Zoals bijv: Veilig zwanger van Smulders en Croon.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |